Chůvička a monitor dechu

Ahoj holky, zajímal by mě vaše zkušenosti a doporučení. Jakou značku chůvičky (video chůvičky) a monitor dechu máte a jestli jste spokojené. Díky
no_title
18. zář 2017
máme monitor Nanny a jsme spokojení, synovi zachránil život, odhalil pravděpodobně spánkovou apnoe (vyšetření ještě nemáme, ale vše na to ukazuje)
tervi
18. zář 2017
My máme Babysense 5 monitor a chuvicku Babysense SC210. Monitor je moc fajn. Snímá v postýlce i cestovatele.👍 Chůvičku bych už ale nekoupila. Když chci dát malou na terasu, musím ke zdroji energie, baterky jsou tam k smichu-vydrzely mi 30min. ☹ A ta rodičovská jednotka je taky kapitola...nejde u ní natrvalo nastavit datum a čas. Dolní hranice teploměru je nějakých 12st, když je venku méně, neustále ti to za pasem cinká, že je zima.😖 V obchodě nám říkali, že pracuje na jiné frekvenci než ostatní chůvy, tak nehrozí, že budeme chytat sousedy, ale my jsme v ulici jediní s miminkem...🙄
vvercatkooautor
18. zář 2017
Chuvicku už máme objednanou. Chlap jel podle testu a na tento rok vyhrala od philips avant
A monitor dechu babysense se třemi nebo dvěmi podložkami, ale tam pořád nevíme
nicolajuhaszova
18. zář 2017
Také by mě zajímalo jakou chuvicku a na, co se u ni mám zaměřit. Děkuji za rady 🙂
sirka1
18. zář 2017
U chůviček záleží na tom, jaké máš nároky a kde bydlíš. Jestli v bytě, tak nemusí mít takový dosah, jako když bydlíš v domě. My máme starý dům, silné zdi a potřebovala jsem s dosahem až na zahradu, abych si mohla v klidu na chvíli odskočit. Takže jsme si od kamarádů půjčili jejich, vyzkoušeli a jelikož jsme byli spokojení, tak jsme je koupili taky. Jsou to Philips Avent.
swetlusska
19. zář 2017
Chůvička je dobrá, v malým bytě stačí ta philips avent, má i noční světlo - to je super na kojení a má i melodie na uspávání. Monitor Babysense, ten samý mají i v porodnici, má 2 desky, musí se to dobře rozmístit v postýlce, no a vydržel max do 9 měsíce, protože pak dítě začíná jančit v postýlce a pořád zapíná alarm, takže už je dávno bez monitoru.
35_a_budu_mamka
19. zář 2017
Monitor Babysense, staci nam stale jedna deska uprostred postylky a snima, i kdyz mimi stoji. Chuvicky Philips Avent SCD 620 s nocnim videnim, spokojenost velika.

Začni psát odpověď...

Odešli