Chůvičky Philips 510 vs. Graco. Jaké doporučíte?

adamada
22. zář 2010

Chci koupit chůvičky a potřebuji poradit. Rozhoduji se mezi značkou Philips 510 a Graco. Bydlíme na venkově v rodinném domě patrovém. Chůvičky budu používat jak venku tak uvnitř domu. Obě jsou digitální. Philips je oboustranná má 120 kanálů a 330 m dosah. Graco má také 120 kanálů 600 m dosah, není oboustranná, ale píšou reálný dosah ve volném prostranství 80 m a to mě nejde nějak dohromady s uváděným dosahem. Prosím poraďte, kdo máte zkušenosti nebo dobré reference. Jaké by jste mi doporučily? Díky. Chci je objednat do konce týdne tak prosím o rychlé reakce. Díky

beruska2x
22. zář 2010

http://www.oaza.cz/bila-technika/detska-chuvick...

zkus kouknout jeste na tyhle - maji super dosah, dela to primo firma co dela vysilacky, ma je kamaradka a chvalila je, tak jsme je ted koupili jako darek ...

ja osobne mam Eta 1305 a spokojenost velika ale uz je nedelaji ...

luciferdik
22. zář 2010

@adamada My máme Babymoov High Care a spokojenost veliká, jak s dosahem, tak s výdrží i citlivostí, prostě bezva. Předtím jsme měli Brondi BM-10 a nebyli jsme spokojení, rušili nás taxikáři, kamioňáci a ani citlivost nebyla dobrá. Tady jsou ty naše http://www.detske-chuvicky.cz/p/babymoov-high-care a i jsme je tu kupovali, pán je moc ochotný a poradí, navíc je tam spousta informací.

adamada
autor
22. zář 2010

tyto dvě značky jsem nikde v kamenném obchodě neviděla, ale díky za typ

adamada
autor
22. zář 2010

máte někdo zkušennosti s přímo s chůvičkami philips 510 nebo graco?

lamarika
22. zář 2010

@adamada máme doma 530. Je to prakticky to stejný jen s trošku jiným vzhledem a podle toho co jsem se dočetla (snad správně) se 510 dobíjejí jenom na baterky. 530 i na elektriku a mají i vybrační upozornění. Dosah mají uváděný stejný a je opravdu perfektní. Citlivost skvělá. Nemůžu si je vynachválit, takže jen a jen doporučuji.
S graco zkušenosti nemám a ani neznám nikoho kdo by je měl.

adamada
autor
25. zář 2010

@lamarika Mám Philips 510 už doma.Zkoušeli jsme je. Signál je opravdu super.Tak doufám, že spokojenost vydrží i v budoucnu.

lamarika
26. zář 2010

@adamada určitě spokojená budeš po celou dobu co je budeš používat. Já ji mám u syna pořád, alespoň vím co tam v tý postýlce vytváří 😀

jihajiha
3. srp 2012

@adamada můžu se zeptat, jak si s chůvičkama spokojená? Já uvažuji taky o koupi 510, nebo 505 a pořád tápu.

adamada
autor
3. srp 2012

ahoj, jsem spokojená i po roce a půl používání..doporučuji. signál je super. žádné šramocení jak u některých chůviček bývá. Jde jasně slyšet i šeptání. Dokonce zpětný kontakt s dítětem. Můžu mu říct,že už jdu.Koupila bych si je zase. Doufám,že ti můj názor pomohl.

jennyska
16. říj 2013

Ahoj Maminky,

na Modrém koníkovi si všechny maminky, těhulky a snažilky společně vytváříme knihovničku pojmů a zkušeností kolem všeho mateřského 😉

Dnes v ní přibyl i článek na téma Chůvičky a proto bych Vás ráda poprosila, zda byste mohly své zkušenosti s nimi (jaká značka, cena, kvalita, atd.) napsat k článku https://www.modrykonik.cz/chuvicky .

Některé maminky mohou shánět informace o chůvičkách, jejich využití, spolehlivost, popř. kdy je dobré si je pořídit pro dítě atd. a vy jim s tím můžete velmi pomoci 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča