• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čím měříte teplotu u mimisků?

25. května 2014 
Chtela jsme se zeptat jaky pouzivate teplomery pro mimisky. Mam doma rychlobezku po prvním ale urcite jsou snazsi zpusoby. :wink:
4. kvě 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame usni a celni teplomer od farlinu. rychle, pohodlne, jsem spokojena
4. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teploměr lékařský infračervený bezkontaktní Thermofocus série 01500. Jsme spokojený, měříme se i my a malou nemusím budit, změřím na čele a je to. :slight_smile: Ale je teda dražší no....
4. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme ušní a čelní teploměr od Tefalu a taky jsme s ním spokojeni .....
4. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měříme digitálním teploměrem v zadečku. Trvá to asi 5sec a malé to vůbec nevadí..
4. kvě 2011 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Digitálem Thermoval Rapid (fa Hratmann) s ohebnou špičkou do zadku, 90% měření máme do 5 sec., stojí do 200,- a suverénně vyhrál test dětských teploměrů :wink:
4. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Digitálem do prdky.
4. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
digitálem v podpaží...tak jak v porodce...zatím zvládáme bez protestů :slight_smile:
4. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Digiteploměrem v zadečku - máme Thermoval Rapid, má ohebnou špičku a je opravdu rychlý. Jsem spokojená :wink:
4. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Thermoval Rapid, do zadečku - spokojenost. :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme taky ze zacatku pouzivali ten do zadecku ale si myslim ze kdyz mimsku neni dobre tak ho vyslikat a strikat neco do zadecku neni prijemne.. sme ted koupili ten do ucha co zmeri teplotu za sekundu dobry je i ten co se prilozi na celicko.. taky za par vterin zmereno..
4. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my mame tiez Thermoval duo scan. Pouzivame najma na cele a maximalna spokojnost :grinning:
10. čer 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prošli jsme si vším - rychloběžka, digitální s měkkým koncem do zadečku a teď máme od Hartmanu Thermoval duo scan. Většinou používám na čele, hlavně v noci je to super, ale někdy i v oušku. A goood :grinning:
11. čer 2013 v 16:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teploměr do zadečku s ohebnou špičkou
11. čer 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teploměr do zadečku z lékárny nebo teploměr na čelíčko :slight_smile:
11. čer 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme vyzkouseli snad vsechny mozne, 2 digitaly, dudlikove teplomery, kazdopadne pred pul rokem jsme dostali Thermoval duo scan, infracerveny a na ten tedy nedam dopustit. Meri velice dobre, rychle, za tri vteriny zmereno. Ja si tedy oblibila mereni na cele. Zezacatku to chtelo projit navod, zkouknout nejake to instruktazni video, kazdopadne ted ho muzu jen doporucit.
21. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také jsem měřila naše dvojčátka všemi možnými teploměry a v závěru jsem moc ráda, že jsme dostaly darem infračervený Thermoval Duo Scan. Díky rychlému měření holky nejsou otrávené, naopak je docela baví, když jim "scanuji" čelíčko :wink: A v noci je vůbec nemusím budit, to vyhovuje nám všem :slight_smile:
27. dub 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bezkontaktní teploměr Beurer na čelo:slight_smile:
1. kvě 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky klasicky v zadečku. Jsem s touhle metodou nejspokojenější.
1. kvě 2014 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám bezkontaktní teploměr na čelo, ale stejně mi přijde přesnější teploměrem do zadečku.
1. kvě 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme digitální teploměr s ohebnou špičkou do zadečku a jsem spokojená :slight_smile:
25. kvě 2014 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek