Čím měříte teplotu u mimisků?

mami29
4. kvě 2011

Chtela jsme se zeptat jaky pouzivate teplomery pro mimisky. Mam doma rychlobezku po prvním ale urcite jsou snazsi zpusoby. 😉

sayast
4. kvě 2011

mame usni a celni teplomer od farlinu. rychle, pohodlne, jsem spokojena

antarres
4. kvě 2011

Teploměr lékařský infračervený bezkontaktní Thermofocus série 01500. Jsme spokojený, měříme se i my a malou nemusím budit, změřím na čele a je to. 🙂 Ale je teda dražší no....

verusinek
4. kvě 2011

My máme ušní a čelní teploměr od Tefalu a taky jsme s ním spokojeni .....

jasminy
4. kvě 2011

My měříme digitálním teploměrem v zadečku. Trvá to asi 5sec a malé to vůbec nevadí..

blanka.k
4. kvě 2011

Digitálem Thermoval Rapid (fa Hratmann) s ohebnou špičkou do zadku, 90% měření máme do 5 sec., stojí do 200,- a suverénně vyhrál test dětských teploměrů 😉

anieanne
4. kvě 2011

Digitálem do prdky.

nerreidda
4. kvě 2011

digitálem v podpaží...tak jak v porodce...zatím zvládáme bez protestů 🙂

bury
4. kvě 2011

Digiteploměrem v zadečku - máme Thermoval Rapid, má ohebnou špičku a je opravdu rychlý. Jsem spokojená 😉

andelka
4. kvě 2011

Thermoval Rapid, do zadečku - spokojenost. 🙂

luciebx
4. kvě 2011

my sme taky ze zacatku pouzivali ten do zadecku ale si myslim ze kdyz mimsku neni dobre tak ho vyslikat a strikat neco do zadecku neni prijemne.. sme ted koupili ten do ucha co zmeri teplotu za sekundu dobry je i ten co se prilozi na celicko.. taky za par vterin zmereno..

elilly
10. čer 2013

ahoj, tak my mame tiez Thermoval duo scan. Pouzivame najma na cele a maximalna spokojnost 😀

jtinacz
11. čer 2013

Prošli jsme si vším - rychloběžka, digitální s měkkým koncem do zadečku a teď máme od Hartmanu Thermoval duo scan. Většinou používám na čele, hlavně v noci je to super, ale někdy i v oušku. A goood 😀

maudn
11. čer 2013

teploměr do zadečku s ohebnou špičkou

lucinka_jirackova
11. čer 2013

teploměr do zadečku z lékárny nebo teploměr na čelíčko 🙂

jana.kyralova
21. dub 2014

Taky jsme vyzkouseli snad vsechny mozne, 2 digitaly, dudlikove teplomery, kazdopadne pred pul rokem jsme dostali Thermoval duo scan, infracerveny a na ten tedy nedam dopustit. Meri velice dobre, rychle, za tri vteriny zmereno. Ja si tedy oblibila mereni na cele. Zezacatku to chtelo projit navod, zkouknout nejake to instruktazni video, kazdopadne ted ho muzu jen doporucit.

pajaka
27. dub 2014

Také jsem měřila naše dvojčátka všemi možnými teploměry a v závěru jsem moc ráda, že jsme dostaly darem infračervený Thermoval Duo Scan. Díky rychlému měření holky nejsou otrávené, naopak je docela baví, když jim "scanuji" čelíčko 😉 A v noci je vůbec nemusím budit, to vyhovuje nám všem 🙂

zuza555
1. kvě 2014

Bezkontaktní teploměr Beurer na čelo🙂

giovanna2012
1. kvě 2014

Taky klasicky v zadečku. Jsem s touhle metodou nejspokojenější.

klaire22
1. kvě 2014

Mám bezkontaktní teploměr na čelo, ale stejně mi přijde přesnější teploměrem do zadečku.

12martinka
25. kvě 2014

Máme digitální teploměr s ohebnou špičkou do zadečku a jsem spokojená 🙂