Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co byste dnes daly na sebe vašim dětem?

kaatus
22. led 2018

Ahoj, prosim co byste dnes daly na sebe vasim detem? Mam skoro bez 14ti dni 6ti mesicni a nevim... venku je -2 ale pocitive zima jako ... 🙂 do ted bylo nad nulou tak byla v kombineze a dve deky a stacilo, ale tohle uz je asi na to malo. Dekuji 🙂

vendy94
22. led 2018

Ahoj mě poslala kamarádka tohle a mám v plánu se tím řídit, pokud nebudu vědět, co oblict.

kejt29
22. led 2018

Mam trimesicniho a ma body, teplacky, kombineza ( takova stredne tepla), fusak a kryt korby ( ten neni nijak zatepleny) a je teploucky...

bzubzalka
22. led 2018

@kaatus říká se o 1vrstvu vic než člověk co se hýbe +fusak. Jinak se doporučuje sahat za krk, pokud ho má teplý je to ok, pokud studený tak priobleknout.

jaaaninda
22. led 2018

Nejlépe hned po příchodu domů svléknout a vyzkoušet jestli má teplé nožičky, ručičky a tak celkově jestli je teplý a není zpocený, díky tomu jsem to pak líp odhadovala co kdy treba.Venku můžeš zkontrolovat sáhnutím na zátylek. Jinak jsme loni v zimě měli taky 6m,tak jsme si vystačili s body s dlouhým rukávem, pletenym svetrikem, fusakem, dekou a nánožníkem. Na nozkach asi punčochy a kalhoty nebo dupacky. Kombinezu jsem vyuzila jen jednou,když bylo asi -8 a byli jsme na volném prostranství, kde fučelo.

kladpol
22. led 2018

@kaatus Mamka mi vždycky říkala že miminko se má oblékat jako dospělý plus jedna vrstva navíc, tak nevím, ale asi záleží taky na aktivitě dítěte. Pokud bude ležet v kočárku, tak bude chtít zahřát asi víc, než když bude třeba běhat 🙂.

zdenkaell
22. led 2018

Bodycko, dupacky , mikca, čepice a je ve fusaku. Bohatě stačí.

zdenkaell
22. led 2018

4,5 měsíce.

blackhole
22. led 2018

Malý má cca 6,5 měsíce, dávám do do hluboké korby do fusaku a v něm má buď overálek s dlouhým rukávem nebo bodýčko + tepláčky, na to tenký svetřík, slabší čepici a rukavičky. A stejně když není celou dobu venku a není pod nulou, tak je za chvíli splavený...

jaaaninda
22. led 2018

Škoda, že tady na Modrém konikovi nejde upravit příspěvek, dodala bych,že body a pletený svetřík měl nad nulu a pod nulu jsem misto nej davala fleecovy overal a pak už jen fusak.

hojda
22. led 2018

Tohle super řeší fusakt s termuregulací Little Angel.

monaluza
22. led 2018

Petimesicni mel bavlneny overal, flisovou mikcu, chlupatkovy overal, fusak (nahore z nej trochu couha, tak jeste utesnuji flisovou deckou) a nanoznik. Mel po dvou hodinach venku mirne studene tvare a nozky, mozna jsem mela pridat jeste ponozky...