Co byste pořídili jako druhou postýlku?

mami29
26. kvě 2011

Holky co byste poridili jako druhou postylku aby jste meli mimiska na ocich?
Dumam mezi cestovni postylkou, lehatkem a kosem.

denousek
26. kvě 2011

koš není na dlouho...my jsme měli lehátko a později ohradku kde se dalo dát dno do 3 poloh 🙂 taky si tam lehne a až je větší posloužilo jako ohradka 🙂

hojda
26. kvě 2011

My měli dvě postýlky, protože jsme v domečku a druhou máme v patře. Koupili jsme jen tu obyč v Ikee a byla dobrá. Jinak lehátko bylo taky fajn, ale to není na dlouho, tam moc dlouho mimi být nemá. Kamarádka to řešila převážením postýlky po bytě, měla jí s kolečkama, to je taky dobré řešení. Cestoní postýlka se moc neosvědčila, mimi se nemá za to chytat a špatně se mu v ní zkouší vstávat.

majatob
26. kvě 2011

@mami29 ja mam doma na mimi korbicku z kocarku, ve ktere si ho poponasim podle potreby a postupne se presune na deku na zem 🙂

kacatko_1907
26. kvě 2011

Já bych vzala asi cestovní postýlku, má pak dlouhodobé využití 🙂 My na prvních pár měsíců budeme mít kolébku, je trochu větší než koš, tak snad vydrží alespoň tak první 4 měsíce 🙂

ffiinnkkaa
26. kvě 2011

Z těch tří velice doporučuji lehátko. Využíváme ho doteď. A pak jak miminko poleze tak jedině ohrádka 🙂

kjajule
26. kvě 2011

Za mě doporučuji určitě ohrádku, která se dá napolohovat do více poloh, má široké a dlouhodobé využití 😉 Já jsem měla v přízemí a mohu doporučit , v létě jsem s ní vyjela až na terasu a malý tam odpo pěkně spinkal,v zimě jsem ji měla zase v obýváku jako hrací koutek a když sem potřebovala skočit do pračky pro poštu nebo s košem dala jsem malého tam aby se mu nic nestalo 🙂Stejně se dá využít i starší postýlka nebo jak píše hojda uplně stačí i ta z Ikey 😉

Lehátko je jen na občas když chceš s mimčem třeba vařit hrát si atd...rozhodně to není vhodné na celodenní spaní, což ohrádka třeba i klidně na spaní přes den být může .

A cestovní postýlku bych na denní využití teda nechtěla tím jak je to skládací tak je to takové vachrlatější, jsou dělané na občasné přespání někde na dovolené u babičky apod...ale podle mě to na každodenní spinkání přes den rozhodně není...:-/ A žsi mimčo začne stupat tak se tam nemá ani za co chytit to je u postýlky nebo ohrádky zase plus 🙂