Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co byste pořídili jako druhou postýlku?

mami29
26. kvě 2011

Holky co byste poridili jako druhou postylku aby jste meli mimiska na ocich?
Dumam mezi cestovni postylkou, lehatkem a kosem.

denousek
26. kvě 2011

koš není na dlouho...my jsme měli lehátko a později ohradku kde se dalo dát dno do 3 poloh 🙂 taky si tam lehne a až je větší posloužilo jako ohradka 🙂

hojda
26. kvě 2011

My měli dvě postýlky, protože jsme v domečku a druhou máme v patře. Koupili jsme jen tu obyč v Ikee a byla dobrá. Jinak lehátko bylo taky fajn, ale to není na dlouho, tam moc dlouho mimi být nemá. Kamarádka to řešila převážením postýlky po bytě, měla jí s kolečkama, to je taky dobré řešení. Cestoní postýlka se moc neosvědčila, mimi se nemá za to chytat a špatně se mu v ní zkouší vstávat.

majatob
26. kvě 2011

@mami29 ja mam doma na mimi korbicku z kocarku, ve ktere si ho poponasim podle potreby a postupne se presune na deku na zem 🙂

kacatko_1907
26. kvě 2011

Já bych vzala asi cestovní postýlku, má pak dlouhodobé využití 🙂 My na prvních pár měsíců budeme mít kolébku, je trochu větší než koš, tak snad vydrží alespoň tak první 4 měsíce 🙂

ffiinnkkaa
26. kvě 2011

Z těch tří velice doporučuji lehátko. Využíváme ho doteď. A pak jak miminko poleze tak jedině ohrádka 🙂

kjajule
26. kvě 2011

Za mě doporučuji určitě ohrádku, která se dá napolohovat do více poloh, má široké a dlouhodobé využití 😉 Já jsem měla v přízemí a mohu doporučit , v létě jsem s ní vyjela až na terasu a malý tam odpo pěkně spinkal,v zimě jsem ji měla zase v obýváku jako hrací koutek a když sem potřebovala skočit do pračky pro poštu nebo s košem dala jsem malého tam aby se mu nic nestalo 🙂Stejně se dá využít i starší postýlka nebo jak píše hojda uplně stačí i ta z Ikey 😉

Lehátko je jen na občas když chceš s mimčem třeba vařit hrát si atd...rozhodně to není vhodné na celodenní spaní, což ohrádka třeba i klidně na spaní přes den být může .

A cestovní postýlku bych na denní využití teda nechtěla tím jak je to skládací tak je to takové vachrlatější, jsou dělané na občasné přespání někde na dovolené u babičky apod...ale podle mě to na každodenní spinkání přes den rozhodně není...:-/ A žsi mimčo začne stupat tak se tam nemá ani za co chytit to je u postýlky nebo ohrádky zase plus 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli