Co je pro vás důležité při výběru dětských náušniček?

neyki
18. dub 2016

Milé maminky,
rádi se svými zákazníky komunikujeme a získáváme zpětnou vazbu, díky které se snažíme naše služby zlepšovat.

Napište mi prosím, co všechno zohledňujete při nákupu náušniček pro vaše malé slečny. 🙂 Chybí vám něco v nabízených službách? Je něco, co byste chtěly, ale nemůžete nikde sehnat?

Předem moc děkuji za všechny vaše příspěvky a názory.

Krásný den

Za Cutie Jewellery
Jana Nedělová

lv
18. dub 2016

to máš jako anketu? Nebo je to reklama na konkrétní e-shop?

neyki
autor
18. dub 2016

@iv Je to myšleno vážně, spíš diskuze než anketa.

tulikiss
18. dub 2016

tak u vas bych si rozhodne nevybrala, pro me je nejdulezitejsi aby nausnice nebyly zlate, ja sama mam alergii na zlato takze nechci riskovat i u dcery a pak je pro me dulezita cena, protoze asi jeste nikdo nevymyslel nausnice, ktere by dcera nestratila, ma 2,5 roku a ma uz 6te nausnice. uz jsme zkouseli vsechny mozne a nemozne druhy ktere deti zarucene neztrati a on skutek utek. ☹ urcite mi u vas chybi trochu vic detske nausnice, protoze stribrne nausnice s perlou mi teda moc detske neprijdou, ale je to vec vkusu ale ja si teda dceru s takovyma nausnicema nedovedu predstavit

lv
18. dub 2016

ok, beru - zohledňovala jsem velikost, styl co se mi líbí - jemné něžné motivy, jako kytička např., líbí se mi i hvězdičky a i když vím, že špičky nejsou ostré, tak ty raději ne (asi předsudek, že mohou ty hroty tlačit), zapínání na očko na př.straně.
Moc se mi nelíbí motivy alá malá dospělá, pro miminko. Ovšem pro starší už takové budu řešit, na ježíška

neyki
autor
18. dub 2016

@tulikiss Děkuji za váš názor. 🙂 Na našem oficiálním eshopu stříbrné náušničky s perlami nemáme. Do zprávy vám případně můžu poslat odkaz - máme třeba se sloníky, kachničkami, beruškami. 🙂 Každopádně je mi líto, že vaše dcerka náušničky takto ztrácí. Pro tyto případy dáváme pro nejmenší holčičky zapínání brizura, které by se rozepínat nemělo.

neyki
autor
18. dub 2016

@lv Děkuji 🙂

makronka222
18. dub 2016

1) tvar- nevim proc si vymyslim blbiny ale shanim treba slonika, hello kitty, hlava barbie, pusinky atd.. Klasicke kyticky uz me tolik neberou

neyki
autor
18. dub 2016

@makronka222 Není nic špatného na tom, že máte vlastní představu. 🙂 Sloníky zrovna máme, mrkněte - http://www.cutie.cz/detska-nausnice-brizura-whi....

tulikiss
18. dub 2016

@neyki to se mi teda asi nasli spatne stranky tak ocenim odkaz do zpravy.... jo oni ty nausnice maji mit neco proc se neotevrou snadno ale asi mame doma experta, nastesti vzdy mela stribrne tak to tolik neboli kdyz je ztrati

lv
18. dub 2016

@tulikiss Neteř ztratila už asi čtvery, moje holky ani jednou, starší je má přes 8let a malá přes 3roky.

tulikiss
18. dub 2016

@lv u nas je zvlastni ze vzdy ztrati jednu a tu samou 😀 ta prava nausnice je asi nejaka zakleta 😀

avori
16. kvě 2016

Dobrý den, náušničky po naši holčičku jsme vybírali ve vašem eshopu. S nabídkou jsme byli celkem spokojeni. Velmi se nám líbil konfigurátor, kde si můžete vytvořit náušnice podle svých představ (model náušnic, barva kovu, barva kamínku). Nakonec jsme vybrali klasické zlaté kytičky s růžovým kamínkem. Akorát na obrázku byl kamínek tmavě růžový, a ve skutečnosti je světlejší. Ale i přesto jsme spokojeni. A cena za náušnice je také přijatelná.

properjoey
16. kvě 2016

My jsme u vas nevybrali.na nas to bylo příliš prezdobene,meli jsme s manzelem predstavu neco jednoducheho,maleho,zlateho a zapinani dopredu.ani na netu jsme nic nenasli.nakonec jsme vybrali az v alo diamonds.bohuzel cena silena,ale zase kaminky se pak daji pouzit na jiny sperk...

neyki
autor
16. kvě 2016

@properjoey Děkuji za zpětnou vazbu. Jaká byla prosím vaše představa ideálních náušniček? 🙂

properjoey
16. kvě 2016

Jak jsem psala, něco malého, drobného, nepřezdobeného, žádné kytičky a berušky...chtěli jsme žluté zlato s kamínkem, úplně obyč, drobné, nenápadné, ale hezké, akorát k dětskému oušku a zapínání na takovou tu dírku vepředu...nakonec jsme koupili kulatý kamínek, odhad asi 2-3mm, nad ním je hned to zapínání, takže to vypadá jako dvě kuličky nad sebou...A náš požadavek ještě byl zelený kamínek...

neyki
autor
16. kvě 2016

@properjoey Děkuji. 🙂

slecnajohanna
16. kvě 2016

no, já bych ty dospělácké náušnice nezavrhovala. když jsem hledala pro kmotřenu ke křtu, určitě jsem nevybírala nic, co za dva roky nebude moct nosit - tzn. žádné hello kitty apod. chtěla jsem něco na celý život, trvalou památku. něco vkusného a určitě zlatého (bílé zlato).