Co jste koupily v Číně pro miminko?

Nenašla jsem na toto téma diskuzi, pouze otázku. Některé maminky si velice pochvalují oblečení pro miminka z Číny, že je za hubičku. Pravidelně nakupuji na ebay, ale nikdy jsem nenašla nic, co by mě velice oslovilo, kromě hraček pro novorozence. Některé jsou tam za poloviční cenu. než tady - třeba závěsné na kočár, spirály, kolotoče. Ale oblečení na miminko se mi tam vůbec nezdá výhodné. Třeba teplejší overaly jsem tam našla bez ponožek, nebo na zadku s našitým ocasem (což pro miminko je blbost) a ještě k tomu se mi nezdají ani nijak nízké ceny. Většina přes 200 Kč. Polodupačky mívají hodně těsnou a úzkou gumu v pase. Vůbec se mi to nezdá výhodné, jak to uvádějí.
Co jste tam konkrétně koupily? Můžete ukázat obrázek nebo odkaz?
Díky 🙂

zlupinka
6. bře 2016

Já tam jen čistě ze zvědavosti koupila slintáček asi za 50kč včetně poštovného a musím říct že mě překvapilo jak je kvalitně ušitý a dokonce 100% balvna a pak jsem koupila čepičku a taky spokojenost. Klukovi jsme koupili za 25Kč magnetky z takové překližky a za tu cenu taky super dokonce to ještě ani nezničil 😀 Pro představu odkazy.

http://www.wish.com/c/546b1a085f313f1107e4d0fd
http://www.wish.com/c/547a24b0e8ce8831932105eb
http://www.wish.com/#cid=55b4d368aa1c754b73d3577d

A já si koupila opravdu dlouhý nabíjecí kabel na mobil ten je fakt bezva
http://www.wish.com/c/557ba662f4c3631a0c18b505

Jinak je to vždycky risk tam cokoliv objednat, mají tam třeba krásné capáčky pro mimča za pár korun ale nemám odvahu to koupit. Spousta věcí tam je kolikrát i dražší než u nás v obchodech. Co mě ale opravdu štve jsou maminky co tam nakupují a pak to tady přeprodávají dráž a třeba ani nenapíší že je to z číny. Takže já to tam občas projedu abych měla alespon přehled a pak tady nekoupila od překupníka 😉

koordinatorka_odboje
autor
6. bře 2016

@zlupinka to mas pravdu, taky jsem to videla na bazaru, ze hracku, co tam maji za 100, prodavaji za 399. A o Aukru ani nemluvim, to je toho plne, stejne jako vietnamske obchody.

sara84
6. bře 2016

Ja bych nekoupila nic do pusy. Ale treba Manducu mame a je super, zuzlat popruhy nenechavam, ma tam vzdy plenku. A treba pro starsi deti jsme kupovali hracky s minonema, nebo i stavebnici robota na solarni baterii a taky parada.

deniska_92
23. bře 2016

@sara84 muzu odkaz na manducu? Diky 🙂

finezuza
23. bře 2016

Ja kupovala nositko ergobaby za ctvrtinovou cenu,je super a od originalu k nepoznani,i se stitkem designed forUSA. Overalky jsem kupovala,byly taky dobre,ale spis ty mensi velikosti,kvalitni bavlna nebo fleese. Ale velikosti od tech 7mesicu uz moc nesedi,jsou male. Pokud je akce,daji se koupit do 6dolaru. Pak jsem brala Lamaze hracky,plysaky mamas&papas,hracky co se pripevnuji na sedacku/kocar. Urcite bych neobjednala treba dudliky,lahvicky,atd. Velmi vyhodne,pokud jsou v akci,jsou i latkove plenky,s tema jsem taky spokojena.

finezuza
23. bře 2016

Fotky dodam zitra,jak budu na pc. Jinak objednavam z aliexpress.

sara84
24. bře 2016

@deniska_92 jojo zkusim dohledat. Vysla pod 1000 a je uzasna, maly je ted nemocny, ma horecky a bez ni si to neumim predstavit...

luciferkaklaris
24. bře 2016

@sara84 Zaháčkovala bych se k Denče 🙂

sara84
24. bře 2016

Máme tuto, a odkaz přímo na obchodníka už nemám, muž účet promazal. Ale máme tuto, hnědou. Užívaná od září a pořád jako nová!
http://www.aliexpress.com/item/Germany-manduca-...

heduska82
24. bře 2016

@koordinatorka_odboje jednou jsem objednala hracky ala Lamaze a uz nikdy bych to neudelala. Paralo se to a materialove to bylo taky jinde. Do obleceni bych vubec nesla.

finezuza
24. bře 2016

přidávám pár fotek, jak jsem psala: overálek, hračka co je za hlavou na postýlce, ergo baby ergonomické nosítko, puntíkované šaty, bunda hello kity

kika_21
24. bře 2016

@koordinatorka_odboje Dvoje plenkové kalhotky-ale nevěděla jsem, že jsou z Číny. Byly super, ale nekoupila bych je, kdybych to věděla. Prostě česká firma, ale balíček potom z Číny. Bála bych se barvení látek. Tyhle byly bez chyby. Jinak oblečení raději tam, kde je lepší záruka kvality.

deniska_92
26. bře 2016

@finezuza tyjo super..ty puntikate šatky jsou krasne 👌

deniska_92
26. bře 2016

Já zkoušela objednat drobnosti - spiralu na postylku, capáčky, tepláčky a čelenky do vlásků .. Fotky nahraju později 🙂

deniska_92
26. bře 2016
tyna94
1. říj 2016

ahoj holky, dnes jsem poprvé objednala na wish.com, chci se zeptat zda vám to všem došlo ?🙂 vím, že dodací lhůta je cca měsíc, ale jestli mám čekat , že to vážně dojde nebo ne:D

t_lori
1. říj 2016

Dojde,mne zatim doslo vse 🙂.A kdyby nahodou ne,tak jim staci napsat,pry to vetsinou vyresi ke spokojenosti zakazni ka 🙂.Ja mam z wish.com a podobnych aplikaci nakoupenych hodne veci a jsem moc spokojena.Kupuju tam nejvic slintacky,hracky na kocarek,obcas i obleceni nebo taky veci do domacnosti...ne vzdy je vse 100%,ale nemuzeme mit velky ocekavani za ty penize 😀.Kolikrat jsem ale naopak az prekvapena,jak krasne a kvalitni veci mi prijdou 🙂

tyna94
1. říj 2016

Super, no já objednala právě pár těch blbinek, pro mimčo, do domácnosti a nějakou kabelku tak uvidíme :D jen nechápu, proč chodí každé zvlášť 🙂 když už bych náhodou byla v porodnici a doma nikdo, dají to normálně na poštu?🙂

gepe
1. říj 2016

@finezuza prosim Te jen, nepis ze jsi koupila ErgoBaby, pis ze jsi koupila jeho kopii. Specialne tenhle typ/design je nejvice falzovany.

msunny
4. lis 2016

Ahojky můžu se zeptat? Nějak pořád pokukuju na wish na různé věci... jak to tam tedy chodi? Objednam více věcí třeba za 1000. Dojde vše najednou? Co nějaké clo dph... vůbec se v tom nevyznám...

zlupinka
8. lis 2016

@msunny vše chodí po jednom leda by jste objednala v jednom obchodě

nijij
12. kvě 2017

Kupuji pravidelně.