Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co koupit pro miminko za hygienu?

lucaaaaaaqa
24. srp 2017

Ahoj holky chci se zeptat co koupit pro dítě za hygienu ? Díky

yelowangel
24. srp 2017

Úplně malinkatý miminko vlastně nic nepotřebuje, max krém na zadeček aby se neoprudilo. Jinak se dá omývat jen vodou, je to pro něj nejzdravější. Jinak pokud to máš spojený s lékárnou tak kapičky na proplachování nosu a líh na pupík a to je tak všechno 🙂

pekuka1989
24. srp 2017

Dobry den, me v porodnici na intermediarnim odd naucili koupat v Linola Ol bad...staci jen kapinka, koupem sem tam do ted...nemusi se mazat nic...Celkove jsem s Linolou spokojena. Ale asi fakt plati mene je vice...🙂 A misto vlhcenych ubrousku na zadecek se mi osvedcil Medvidek od Eone...a perlanove prosteradlo nastrihane dle potreby na ruzny velikosti, vyprany xkrat po sobe...🙂

lucaaaaaaqa
autor
24. srp 2017

Moc vám dekuju 🙂
Myslim spíše co doma pro nej jako je třeba líh hrebinek na vlasy atd

pekuka1989
24. srp 2017

Aha, tak to jsem nepochopila, tak asi bych zacala vanickou, popr.se pouzova ten koupaci kyblik, prebal podlozka, urcite mekka osuska, ja na zacatku utirala do latkovych plinek, jak rikate hrebinek, lih asi taky, ten me nenapadl, my jen pupik uz vytirali olejickem (klasika Aviril), pac malymu pahylek odpadl uz v porodce, trochu jsme tam zkysli🙄🙂 pak mozna na vytirani ousek takovy ty papirovy gazicky nebo jak to napsat, ty jsem smotala a lehce vytrela ousko...tim jsem utirala i ocka, kdyz jsme museli prokapavat a ten kremik na zadecek...a to mam od zacatku (krome vzorku z porodnice) Niveu Baby...a spokojenost...tak asi tak...tak se nezlobte za reakci mimo misu😂 mejte se🙂

lucyp13
24. srp 2017

Skoro nic.... cutasept na pupik,neco na zadek,kybl nebo vana,latkovy plinky na otirani..a max teploměr do vody,neumela jsem to odhadnout

deene
24. srp 2017

My sme potrebovali a pouzivali:
-Mycí koupel Weleda
-Masticka na opruzeniny Dr. Max (funguje nam nejlip,po sudocremu např. se oprudila mnohem víc
-Líh na pupik
-Kapky do očí (ocuflash)
-olejicek Aviril (na občasnou masáž)
Jinak nic 🙂

lucaaaaaaqa
autor
24. srp 2017

@pekuka1989 neee já sem to napsala spis špatně 😳 Koukám na to moc dekuju tohle vše mám tak je to supe

deene
24. srp 2017

Aha a přímo na hygienu vanicka,osusky,zinky,podlozka do vanicky,hrebinek,vatove tyčinky. Ted uz koupem ve velke vaně. Jinak nejlepší samozřejmě je každé koupání čistý rucnik a čistá zinka (jedna na horejsek druha na spodek)

hani1234
24. srp 2017

Tak já ze začátku potřebovala akorát líh na pupík , podložky , na zadeček jsem pořídila nevhlčené ubrousky (perlička) a vodičku medvídek , na koupání Delfínka od eone , a občas jsem namazala kokosovým nebo mandlovým olejem .

luska__
24. srp 2017

Ja mám toto

Sem začni psát odpověď...

Odešli