Co nakoupit pro batole od 6 měsíců do roka a půl?

kukujda
11. čer 2015

Ahoj holky, co je třeba pořídit pro batole od šesti měsíců tak cca do roka a půl? Zatím mě napadlo zubní kartáček, nočník, židlička na krmení, a věci na příkrmy (poraďte, mě napadl jenom dětský příbor a miska). Co dalšího? Krom oblečení teda.. Klidně piště i hračky na rozvoj schopností a věk kdy jste je použily. Díky moc 🙂

ducik
11. čer 2015

Jestli až do roka a půl, tak aktivní choditko a odrazedlo. Boty, ale to se dopředu blbě pořizuje.

majkoz
11. čer 2015

To vyplyne... 😉 Náš nejmladší měl v tomto věku hromadu hraček po brášcích, a jen co se začal plazit, tak největší zábavou bylo rabování skříněk a šuplíků v kuchyni, tahání kocoura za ocas atd...samé záškodnické činnosti 🙂 Jediné, co můžu doporučit, tak jsou knížky-leporela, třeba se zvířátkama, kuličky a taková ta hračka-zmáčkni-ona se rozjede-podpora lezení, měkké nebo dřevěné kostičky-stavění komínů(bourání), odrážedlo s opěrkou zad(máš chodítko a odr.v jednom) a pak dejme tomu něco pro jemnou motoriku-na to stačí větší korále a kelímek, nebo kolíčky na prádlo...

kisa01
12. čer 2015

Bryndáky, látkové, gumové, s dlouhými rukávy. Lahvičky na pití (vody, čaje). Souhlasím s majkoz leporela určitě.

loafeer
12. čer 2015

Mně napadá odrážedlo, pěnové puzzle, vkládačky...

betelgeuzz
12. čer 2015

houpací lehátko je fajn, dokud se dítě nepohybuje, tak si v něm můžeš přenýst dítě, kam potřebuješ, dokud nesedí, tak je dobré i na krmení a později v něm holky rády sedávaly, použivaly ho snad do 3 let. Na příkrmy ponorný mixér (pokud nemáš), jinak lžičky, příbor, miska stačí.
Na hračky mám udělané album s našima oblíbenýma hračkama podle věku, tak můžeš mrknout.

kukujda
autor
12. čer 2015

Díky moc holky za příspěvky, některé věci mě nenapadly a třeba pěnové puzzle je určitě dobrý nápad vzhledem k naší podlaze..
@betelgeuzz Na album mrknu, děkuju