Co pořídit na přebalování miminka?

martulikk
19. črc 2009

Ahoj, těhu se mi blíží ke konci a poslední nedořešenou výbavičkou pro nás je přebalování míma... 😅 Ráda bych vás požádala o radu, co je nejlepší pořídit... Nějak jsme se nedovedli zatím rozhodnout, jestli pořídit komplet přebalovací stůl nebo jen tu podložku... Co se vám nejvíc osvědčilo? Když třeba už jen tu podložku, tak tu měkkou nebo s pevným dnem? Kde s nimi přebalujete? Budu ráda i za odkazy kde pořídit. Díky moc, M. 😉

mkatka
25. črc 2009

Taky teď řeším stejný problém. Na první jsem měla přebalovací podložku s tvrdým dnem a měla jsem jí přes postýlku. Dokud se dalo, byla tam permanentně, pak jsem jí dávala na spaní pryč a nechávala jen přes den. Hned vedle do L s postýlkou jsem měla komodu s oblečením, plenkama atd. Já osobně si naopak nedovedu představit, že bych přebalovala všude možně, na posteli, na gauči atd....brzo by to odnesly záda.
Nyní máme víc prostoru a navíc podložka je už popraskaná, takže přemýšlím co pořídit. Plastové přebalováky i ty s vaničkou jsou jen do urč. věku, větš. to maminy brzo prodávají. Osobně bych nejradši komodu s přebalovákem a nástavcem ve formě poličky, škoda ho už Ikea nedělá. Teda ten starší typ

eldzina
25. črc 2009

Ahojte.
chcem sa spytat, tie, co pouzivate makke podlozky, ktore su lepsie? tie, co su cele akoby "pogumovane", alebo tie, co su z jednej strany bavlnene ako napr. tu: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3003365

si
25. črc 2009

Ahojte, my si již před časem koupili komodu z Ikei. Chtěla bych na ni pak dát měkkou podložku a mít potřebné věci po ruce, tedy v komodě.

bubosek
25. črc 2009

Podle mě jsou lepší pogumované, protože bavlněné bys musela pořád prát, jak sebou mimčo začne šít a shrnuje přebalovací podložku, tak ji mám věčně počuranou, no hlavně ted v těch vedrech nechávám často větrat prcinu, podložku vyhodím a přebalovák přetřu ubrouskem a hotovo. 😉

mami.sk
25. črc 2009

my sme pouzivali nafukovaciu prebalovaciu podlozku z Ikei, no dcerka sa velmi skoro zacala otacat a tak sme ju pekne - krasne odlozili 😉
teraz mam jednorazove podlozky a prebalujem na posteli, je to rychle a pohodlne 😉

fridininka
26. črc 2009

já přebaluji na bývalém jídelním stole, kde mám molitanovou nepromokavou podložku s vyvýšenými stranami. Mám okolo spoustu místa na plenky, krémy atd. Je to super, nejsem nikde ohnutá. Jednu dobu jsem přebalovala na posteli, ale záda dost trpěla, jak jsem byla předkloněná. Jinak co jsem koukala na přebalováky které prodávají, tak se mi zdály dost malé. Tak jsme to řešily tímto způsobem a nemohu si stěžovat