Co vše je opravdu potřeba pro mimi? Co mohu vynechat?

2910
21. únor 2008

Ahojky všem,

moc vás prosím o vaše názory. Co vše je opravdu potřeba , tedy výbavička pro mimi? Jsem trošičku hodně zmatená, někdo by doporučil to jiný ono. Tomu rozumím, ale na trhu je tolik věcí ☹ . Nechci se nechat unést reklamou , nebo šíleným nakupováním všeho co se mi líbí. Tak vás prosím o radu co se vám hodilo a co třeba mohu vynechat nebo nahradit levnějším. Díky 😅

kacka.va
22. únor 2008

mně to nevadí, když půjdeme z nemocnice jak strašák do zelí a bude to na nás viset 😉, stejně budeme určitě ještě přikrytí dečkou a nejdeme na žádnou přehlídku, ale domu 😀 . hlavně že máme čepičku, hodně pružnou.

aponchie
23. únor 2008

hlavne bych nekupovala kvanta obleceni pro 0az6mesicu to je fakt marne pac to skoro nezaspini nevyuzije ahlavne nekupovat ty nejmensi velikosti to ma hne djak prijde domu (kolikrat ne)a pak za 14dni to muzes vyhodit.kojici polstar podle me neni vubec nutny,cumlik staci na zacatek ta obycejna kvetinka z drogerie za 15Kc (mimi ma moc malou pusu a treba ty Mam dudle nebo Nuk mu muzou vypadat a budit ho tim)ribylka,indulona,lih,bunicina,zinka,osuska nemusi byt zadna extra,nebesa ja osobne neberu drzi se v tom prach podle me.staci mantinely,hracky bych urcite nekupovala pac kamaradi donesou navic to neni az tak potreba v prvnim mesici

kacka.va
23. únor 2008

jo, tak nebesa taky nemáme, přijde mi to zbytečný. Kojící polštář už mám teď, protože na něm spím a nemůžu si ho vynachválit, jinak bych se asi nevyspala, ale jestli ho budu používat na kojení, to ještě nevím. 🙂

laura9191
13. srp 2013

@ygreen vyčerpávající.. :D hlavní body sepsány 🙂 tak nějak je tu vše co jsem chtěla vědět..a pěkně pohromadě 🙂 děkuji 🙂

eleanthis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz