Copánkový mantinel do dětské postýlky. Jak ho perete?

nik1
3. srp 2019

Ahoj, ráda bych pořídila do dětské postele copánkový mantinel. Je to docela drahá sranda, tak bych se chtěla zeptat jak se udržuje. Jak ho perete? Neslehne se praním? A u koho jste si nechaly šít? Díky. Nikola

vanesahudgens
4. srp 2019

@nik1 homemadebydara na instagramu super ceny👍🏼

krista71096
4. srp 2019

Na fb a instagramu Šitíčko pro miminka ... Cena 1200 na postýlku 60x120.. a krásně sedl 😊

nik1
autor
4. srp 2019

@krista71096 Díky, už jsem koukla a paní je opravdu šikovná.

krista71096
5. srp 2019

@nik1 to ano. A co jsem i projela vice stranek jako hand made by luci, beautiful room, siticko nejen pro miminka, ma vie for babies tak vyjde i o par stovek levneji 🙂

nik1
autor
5. srp 2019

@krista71096 A nevíte, jak je to s tím praním?

vasinka88
5. srp 2019

Zrovna dnes mi přišel z aliexpresu! Taky sem premyslela ze skupiny siticko pro miminka ale nakonec sem si u paní nechala sit jen dvě povlečení a mantinel pro miminko.. a pak později sem se rozhodla pro copankovy pro starší dceru.. tak te zkusím z Ali 3metrovy za 23€ a musím rict materiál luxusní jemnoucky elasticky plyš ..

krista71096
6. srp 2019

@nik1 to netusim, mám to doma teprve týden :/ ale řekla bych že asi nebude problém dát to do pračky, je to opravdu pevné a myslím že tvar to udrží 🙂

krista71096
6. srp 2019

@vasinka88 a jak je to prosím s výplní? Je to nějak pevné nebo je to měkké a dá se to normálně zmáčknout? 🙂 Já právě koukala, že ty copy z ali prý při praní i ztrácí tvar, a dokonce se prý paní i rozmotal 🙂

vasinka88
6. srp 2019

@krista71096 výplň si myslim ze normalne dute vlákno aspoň podle pohmatu.. vyplněné bych rekla tak akorat jak plysaci.. dá se zmacknout ale není to nějaké málo vyplněné a měkké.. podle mě to tvar po vyprani držet bude.. ty konce sou k sobě chycené niti.. tedy prisite.. pokud by se nit utrhla nějak tak se rozmota no je to cop.. 🙂 ale tak kdyby se nám to utrhlo tak to chytnu pevnejsi niti..

vasinka88
6. srp 2019

@krista71096 spis mě ted napadá jestli vubec je dobre to hodit do pračky, precejen ten nás má tři metry a teda je to celkem objemné . Když se to nacucne vodou jeste myslim ze to bude hodně těžké tak na utrhnuti bubnu 😬😃 asi to budu prát spis v ruce ve vane treba ..

krista71096
6. srp 2019

@vasinka88 jo, to je pravda..nemluvě o tom jak dlouho to bude schnout 😁 jinak vypadá to taky kvalitně ušité na to že je to z ali 🙂

vasinka88
6. srp 2019

@krista71096 no prave samotnou mě to překvapilo.. hlavně příjemný heboucky material. Ale je zas fakt ze na ali to bylo trochu drahé .. Cca něco přes 500,- já tam objednavam totiž vždy jen kraviny za par drobných když dojde shit tak ať mě to nestve.. takže je možné ze když je tam něco dražší ze je to kvalita dobra no..

krista71096
6. srp 2019

Aha, tak na ali je to celkem dost peněz, to asi bude něco lepšího 🤔

giften
13. srp 2019

@vasinka88 dobrý den, nemáte náhodou ještě odkaz? Také bych ráda objednala 😊