Copánkový mantinel. Zkušenosti?

laloogrey
19. srp 2019

Ahoj holky, mám na Vás dotaz, jestli máte některá zkušenost s copánkovým mantinelem do postýlky (https://www.jenicek-vseprodite.cz/pece-o-dite/m... Jaký je materiál, jak jste spokojené apod.? Díky 🙂

makronka222
20. srp 2019

Pro dite je to k nicemu. Je to jen okrasa, lezi to v posteli, nehybe se s tim, takze jaky chces zkusenosti? :D

zelenaesmolda
20. srp 2019

@makronka222
navic se na to prasi,nepripada mi to moc prakticke

6miska4
20. srp 2019

Já ho koupila (na FB, šity na objednávku) do větší postele pro dceru (2r) aby se při převalování nemlátila o strany postele. Na to je určitě super a dcera ho v noci i jakoby objímá (z druhé strany má mě). Takže za mě super věc! Materiál asi záleží kde ho koupíte.

zelenaesmolda
20. srp 2019

@6miska4
ja mam takhle v posteli kojici polstar

gruyerre
20. srp 2019

S copankovym mantinelem zkusenost nemám (měla jsem obyčejný), ale v první řadě mantinel slouží k tomu, aby se dítě neotloukalo o postýlku, když se převaluje, rozespalé se v noci po tmě posadí a spadne apod. Estetická funkce, jak tady zmiňují některé paní, je druhořadá, nebo teda asi jak pro koho, ale třeba pro mě jo.

@laloogrey myslím, že je jedno, jaký vybereš, hlavně, aby se dal prát v pračce.

linee
20. srp 2019

@laloogrey mantinel je skvela vec, jak holky zminuji, aby se nebouchlo dite o postylku. Vypada moc hezky, ma podle mne i delsi uziti (na rozdil od hnizdecka). Jedine, co bych zvazila je, zda ho strcis do pracky. Ja jsem treba u maleho miminka kolikrat ani nepolozila dite do postylky a uz jsem mela poblinkany mantinel a plachtu...Urcite bych jeste vybirala produsny material, kdyby se mimi k nemu pritulilo (aby byl material diteti prijemny). A pak nevim, jak je to se zehlenim, zda je potah snimatelny....

veronika9595
5. dub 2021

Já ve videu od zdravotní sestry slyšela že ty mantinely se nedoporučují. Lepší ťukanec do hlavy než se o mantinel udusit. A to ani z údajně prodyšných materiálů se nedoporučují 🤷🏻‍♀️ Když přičtu nevýhody jako že je to další věc na praní, tak to za to asi nestojí. Ikdyž musím uznat že je to hrozně hezký 😁😁

martaskaaa
5. dub 2021

Ještě bych dodala, že to nejde ani moc vyprat (ty dlouhé se nevlezou do pračky)

laloogrey
autor
8. dub 2021

Tak já ho nakonec pořídila a jsem s ním teda maximálně spokojená. Vůbec nelituji toho, že jsem ho koupila...