Dada pampersky. Jaké máte zkušenosti?

terez317
2. kvě 2022

Holky jaké máte zkušenosti s polskýma plenkama/pamperskama značky Dada ? Extra care

mishulka26
2. kvě 2022

Za mě super jak kvalita tak cena používala jsem je u staršího syna a používám i teď u mladšího. Pamprsky měl starší hned pročůrané a kvalita byla dle mě teda menší než u Dada a to jsou dražší. Teď jsme dostali vzorek Huggies taky mě neoslovili zůstaneme u Dada.

tasimia
2. kvě 2022

@terez317 za nas v pohodě, neprotékají a nesmrdí.

ellyem
2. kvě 2022

Nám třeba Dada vůbec nevyhovují. Byly to snad jediné plenky, které protekly, dlouho nevydržely. Teď používáme Huggies, Kolorky a Pampers.

chlapecektehu
2. kvě 2022

@terez317 dada mě přijdou jako levný šunty z papíru co nic nevydrží zatímco Pampers ani jednou nezklamali a kolorky jsou taky fajn

jako_mala_holka
2. kvě 2022

Klasické zalepovaci plenky dada ok, určitě lepší jak pampersky a spol, kalhotky nám nejvíc vyhovují z Alberta

bertik20
2. kvě 2022

Používám pouze Dada plenky, lepší jsou v zeleném balení, než hnědé. Naprostá spokojenost s kvalitou i cenou

michaela666
2. kvě 2022

Dada plenky jsem měla pár kusů na zkoušku a vůbec se mi nelíbil materiál. Na omak byly jak šmirglpapír, trochu počůraná plena byla hrozně tvrdá a udělala mezi nožkama "bouly" jako by tam byla nálož za půl dne. Spokojená jsem byla s Babylove nebo Lupilu. Kalhotové máme Pampers.

nikivm
2. kvě 2022

@terez317 já pro ně jezdila přímo do Polska. Není to úplně průšvih, ale trochu mi vadil střih a občasná noční nehoda. Vždycky jsme měli ty v hnědém obalu, které by měly být kvalitnější, tak nemůžu porovnat se zelenýma, nebo kupovanýma v Česku. Kdybych nepoužívala prémiové pampersky, zůstala bych u Dady

jjasmina
3. kvě 2022

dada ani Pampers u nás neprošli, mala protečená až hruza, vyhovují en Plenky z Alberta, ale to je prostě i o dítěti, materiál se mi taky nelíbil

mrstte
3. kvě 2022

Dady jsou super, od miminka jsme měli zlaté balení a jen co to šlo jsme přešli na zelené balení podle mě líp saje, pampers jsme dostali a za mě už nikdy víc, oproti Dadam ve stejné velikosti jsou menší a bála jsem se protečení.