Dada plíny - jak jste spokojené?

masajka87
4. dub 2017

Ahoj konikovky, zajímaly by mě vaše zkušenosti a dada plenama. Prej jsou srovnatelne s Pampers. Kamarádka si je chválí a hrozně mi je doporučuje. Že vyjdou i cenově krásně.

petulka88
4. dub 2017

Za me urcite ano. Spise jsem latkovala, ale Dady byly mnohem prijemnejsi nez Pampers. V Polsku stoji bez akce cca 30zlotych, v akci pak i mnohem mene. Ted tam kupuju Dada Pants, jenom jako pojistku, kdyby to nevydrzela na nocnik a take velmi dobré. Nikdy zadna opruzenina a jsou fakt vymakane. Kupovala jsem teda vzdy radu premium. Ty ostatni jsem nezkousela. Jo, a maji taky super ubrousky 😉

pyka91
4. dub 2017

Dady jsou fajn, ale pampers mi příjdou příjemnější, nejsou tak tvrdé jak ty Dady, ale každopádně, teď ta nová technologie od pampers je strašná. Proto jsou pro mě vítěz Dady, jen by mohly být trošičku měkčí/příjemnější 🙂

masajka87
autor
4. dub 2017

@petulka88 a ubrousky taky asi vychází cenové dobře že? Já mám koupenej balík na začátek Johnson senzitiv a pak nevím co volit dál. Pravdou je , že na to co to je za potvorstvo tak je to i tak drahý.

petulka88
4. dub 2017

@masajka87 to je pravda.. cenu uz si moc nepamatuju, ale myslim kolem 30kc..

kacireksro
4. dub 2017

mam dada vyzkousene,jsou dobre,pouzivali jsme je ,ale tedka se mi mala po nich zacala opruzovat.v polsku jstoji bez slevy v prepoctu 195,- prodavaji se jen v biedronce.mam uz vyzkousene kde jake pliny.tedka se mi dostali do ruky huggies utra comfort a to jsou za me ty nej pliny co jsme kdy meli.male v noci neprotikaji,vydrzi v nich pres noc 12 hod.v suchu.rano jsem zkousela pritlacit papirovy kapesnik na plinu a byla sucha.u dada extra soft se mi stalo ze mala byla rano mokra az na prosteradlo,ale je to na diteti.kazde je jine.

balet
4. dub 2017

Za nas musím rict, ze velka spokojenost. Ty tenci, co jsou v kremovem obalu kupujeme na den. Jsou tenci a na den pohodlnejsi a vyrovnaji se mekkosti pamperskam. Prea den prebalujeme casteji, tak nehrozi nehoda. Na noc kupujeme ty ve fialovem obalu. Jsou na dotek tlustejsi a vice pojmou, takze v noci neprotecou, presto jsou mekke a pohodlne. Jeste se nam s nimi v noci nehoda proteceni nestala a to uz dcera po postylce v noci slusne radi. Opruzeniny nemame ani z jednich. 😉 Mela jsem tedbna vyzkoušení ty nove pampersky s tou mrizkou a byly otresne. Dady stoji ty tenci balik 54 ks 190 kc a ty silnejsi 50 ks 220 kc. Mam štěstí u nás je kousek od domu prodava pani v detskem bazarku. 😊

jiriknatal
4. dub 2017

Taky pouzivame dady🙂 bydlime kousek od hranic, takze je to vyhoda. A ubrousky jsou taky dobre. S bavlnou. Mela jsem ty levandulove. Ted mam natural, ty uz ale nekoupim, jsou strasne vonave. Vyzkousim jeste sensutiv🙂

blahis
7. dub 2017

Ahojky, kam jezdíte prosím pro plínky z Liberecka?😉

verunka_korunka
24. dub 2017

@jiriknatal muzu se zeptat kolik stoji balik napr. velikost 4 bez akce? Comfort fit a extra soft. Nechci tam tchyni posilat zbytecne, kdyz bych je mohla objednat pres net za podobne peníze. Bohuzel velikonoční akci jsme prosvihli 😉 a 4 ky nam dosly a 5ky jsou ještě velké...

tehulka1167
24. dub 2017

Jsou to nejlepší pliny za me.

kacireksro
24. dub 2017

@verunka_korunka my pro ne jezdime taky,kdyz neni cesta tak beru od pani z fcb.v beidronce stoji 29,90 zlotych bez akce

verunka_korunka
24. dub 2017

@kacireksro ok, diky. takze v nasem pripade bude lepsi ted objednat z netu a vyckat na akci... 🙂 vim ze v akci jsme je kupovali za necelych 19zl

kacireksro
24. dub 2017

@verunka_korunka ja mam zkusenost tu ze kdyz je akce je to vsechno vykoupeny uz te den rano,ale treba budete mit stesti,vetsinou ty biedronky hned u hranic berou utokem cesi 😀

verunka_korunka
24. dub 2017

@kacireksro tchyne pro ne byla skoro na konci akce a plenky byly vsechny... mozna to ze jezdi z trutnova a moc dalsich vetsich mest do tehle biedronky nejezdi... a nebo v tydnu doplnuji zasoby 🙂

jiriknatal
24. dub 2017

@verunka_korunka jak tady bylo psano, stoji tech 29.90 zl. Ted byla ale na ne akce, za 22. Ty akce maji dost casto a ruzne. Jinak, koupila jsem vlhcene ubrousky sensitive a jsou nejlepsi, s bavlnou, nejsou moc mokre a hlavne neparfemovane 🙂

barusenicka
24. dub 2017

Ahoj, také používáme plenky Dada, od narození - 2-5 kg, 3-6kg, a teď máme 4-9 kg. Naprosto spokojená.
A jezdíme do Sieniavky, vedle Hrádku. Nebo do Zhořelce.

barusenicka
24. dub 2017

@blahis jezdíme do Sieniavky, vedle Hrádku. Nebo do Zhořelce.