Dětská chůvička. Je lepší dvou nebo jednocestná?

hanab
11. zář 2007

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o zkušenosti s dětskými chůvičkami. Vůbec nevím jakou koupit. Některé prý docela šumí. Je lepší mít dvoucestnou, nebo stačí jednocestná? A stačí 2 kanály nebo raději víc? Sousedka má chůvičku a mám strach abychom se třeba nějak nerušily.

kupinka
11. zář 2007

Neboj,rušit by jste se neměly. Já mám dvoucestnou a jsem s ní docela spokojená. Neumím si to bez chůvičky představit,asi bych večer nedělala nic jiného,než chodila ke dveřím malého poslouchat. A myslím si,že zrovna u toho se nevyplácí šetřit,ty levné jsou fakt šunty,co jsem viděla u kámošky,mi fakt stačilo. Taky že si potom koupila novou a kvalitní 😉

dashak
11. zář 2007

ahojky, tak my máme chůvičky už rok a zrovna dneska jsem chytla signál někoho jiného a docela jsem se nasmála. Jsem si říkala, že sa malá nějak rozkecala a ony to byly asi sousedovic ratolesti. Jinak si chůvičky pochvaluju, protože když malá spí, tak ji v pokoji zavřu, ať ji neruším a mám s chůvičkou jistotu, že ji uslyším. Ale na noc to nepoužívám. To mě furt rušilo, nechávám u nás i u ní otevřené dveře a tak když opravdu brečí tak mě to vzbudí. Chůvička zaznamená kdejaký rachot nebo pobreknutí když se otáčí a já byla pak hned vzhůru 😝

hanab
autor
11. zář 2007

Holky a jakou značku máte? Četla jsem někde, že jsou dobrý od firmy H+H -stojí přes 2 000,-

nilita
11. zář 2007

Ahoj já mám od Philipsu ,dvoucestnou cena 2tis. 😉 jsem moc spokojená 😉 🙂

kupinka
11. zář 2007

Já mám taky philips,a bez problémů.Dashak,to se mi ještě nestalo,že bych slyšela někoho jiného. Máš štěstí,že se nepokoušeli o další mimčo 😀

nilita
12. zář 2007

kupinko, si na to trkla... 😀 😀

sokolka
12. zář 2007

Tak mi máme také Philips i se světýlkem cena 2190,- a jsme moc spokojený. Má to 16 kanálů takže se to dá v pohodě přeladit kdyby byl na tom samém kanálu někdo jiný. My jsme jí museli přelaďovat asi třikrát. Rozhodně kupte více kanálovou.

nilita
12. zář 2007

Sokolko, mi máme taky se světýlkem...a super 😉 vřele doporučuji...

hanab
autor
12. zář 2007

A jaká to přesně je - ta s tím světýlkem?

nilita
12. zář 2007

hanab jojo to je ona 😉

nilita
12. zář 2007

Hanab Philips 🙂

dashak
12. zář 2007

My máme babyphone, koupila jsem je od paní, která ji nepoužívala, takže ji chtěla prodat. Ještě jsou v záruce. Mají 2 kanály. Světýlko nevím jaké máte na mysli - jakože to funguje i jako lampička a nebo tam máte jako světýlko upozornění, že začne blikat když sejme nějaký zvuk?

nilita
12. zář 2007

Dashak obojí ,slouží i jako lampička a i tě to upozrnuje a začnš blikat v takový stupnici hlasitelnosti toho zvuku 😉

mapris
12. zář 2007

ahojte,
já jsem koupila před dvěma měsíci od sencoru, ale nefungovaly, tak jsem je vrátila. A koupila jsem od jedné známé skoro nepoužívané tyhle: http://emilka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=99999 a jsem s nimi velice spokojená.

dashak
12. zář 2007

nili aha, tak my lampičku nemáme, jen 3 diodky které taky blikají podle intenzity řevu. Tak většinou svítí všechny 3 😀

nilita
12. zář 2007

dashak...ono víš co lampička není ani tak důležitá ,jako ty senzory na ten řev 😀 😀 😀

sokolka
12. zář 2007

nilita souhlasím lampička není důležitá, ale jen pro přiblížení jsem napsala, že jí tyto chůvičky mají 😀

nilita
12. zář 2007

sokolko já vím,,, žes to tak myslela 😉

sokolka
12. zář 2007

😉

nilita
12. zář 2007

🙂

schnek
12. zář 2007

Ahojky,
já jsem koupila Hyundai PB 55B a jsem s nimi moc spokojená, stojí okolo 1000Kč a umí skoro všechno. Je digitální, má 8 kanálů, dosah 500m (jo, fakt 500m)což je nejvíc široko daleko, funkci VOX (když začne plakat, tak se zapne, jinak je vypnutá) nebo monitorovací(každých 5minut se na 5vteřin zapne). Jsem s ní moc spokojená a nepřišlo mi to tak drahý jako ostatní 🙂
Jenom mi tam trochu chybí takový to světýlko, co svítí podle křiku, ale jinak jsem moc spokojená 🙂

hanab
autor
14. zář 2007

Ta Hyundai vypadá taky dobře, i cena se mi líbí. A můžeš ji mít zaplou pořád nebo jen na tu funkci VOX nebo monitorovací?

schnek
14. zář 2007

To asi ne, buď VOX nebo monitorování, ale ten VOX je opravdu hodně citivej, nám stačilo, když se malej trochu víc vrtěl a už se mi zapnula 🙂

schnek
14. zář 2007

A na boku je kolečko, kterým se nastavuje citlivost VOX

krista
16. bře 2009

e1971 • 1d • 23. prosinec 2007 ve 14:02
Ahoj holky, chystám se kupovat chůvičky,ale vůbec nevím jaké,jakou značku?poradte prosím.Hledala jsem toto téma v diskusi,ale nic jsem nenašla.

lendy1 • 1d • 23. prosinec 2007 ve 14:25
e1971 mrkni na toto 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ocicka • 1d • 23. prosinec 2007 ve 14:46
Ahoj my jsme si poridili chicco a byla fajn, i kdyz ted zpetne musim rict ze je to mozna zbytecne..Vyuzivali jsme ji tak 3 tydny a pak uz jsme byli nejak v klidu 😀

zdenka26 • 1d • 23. prosinec 2007 v 15:15
Ahojky my taky máme chicco,a jsou moc dobré,ale vůbec jsme je nevyužili.dveře oddětského pokoje máme pořád pootevřené a stejně se chodím často dívat.A v noci malý nechce spat v postýlce ,tak spí s náma.já bych si je znova nekoupila.Zvaž sama jestli je využiješ. 😉 😉 😉

e1971 • 1d • 23. prosinec 2007 v 18:22
holky,děkuju moc.

krista
16. bře 2009

zdeni1 • 1d • 3. únor 2009 v 10:42
Zajímalo by mě, zda používáte chůvičky a jak jste s nimi spokojené. A také jakou máte značku a jaký mají dosah. My měli dříve viedo chůvy a nefungovaly tak jsme je vyreklamovali a teď vybíráme jiné. Už pouze obyčejné chůvičky bez videa. Potřebuji velký dosah. Děkuji za tipy 🙂

svataterezicka • 33tt • Dnes ve 14:21
My taky ted vybíráme a vůbec se v tom neorientuju 😒 poradte dík