Dětská láhev s brčkem. Jakou koupit od 2 let?

nonfood
28. kvě 2020

Poradíte mi prosím, jakou koupit od dvou let dětskou láhev s brčkem, nejlépe netekoucí a při pádu nerozbitnou, ať nepraskne? Přemýšlím o camelbak..

journals
28. kvě 2020

Ten jsem ted koupila, je v testovani, ale uplne nadsena z nej nejsem. Zatim netece, ale to pitko mi prijde pro prtata obrovsky

arevb
28. kvě 2020

@nonfood Já teď koupila od Tescomy, syn se to teprve musí naučit. Ale používala ji i první dcera a byla jsem s ní spokojená

ivis_b
28. kvě 2020

Měla jsem od Tescomy, jako dobrá, ale praskly mi obě, co jsem měla, páduvzdorné rozhodně nejsou. :-/

cinam
28. kvě 2020

Mám z DM plastovou, malej s ní mrská o zem už pěkně dlouho a drží. Občas se něco vycmrndne, ale minimálně a když se zavře víčko tak vůbec (já tam dávám jen vodu tak mi to nevadí)

madbetka
28. kvě 2020

Máme z Orionu termoplechovku s brčkem a za nás je skvělá. Vydrží fakt všechno.
Láhev s brčkem z dm máme doma taky, taky vyhovuje.

uzivatelkapetra
28. kvě 2020

Taky láhev z dm

hankaviki
28. kvě 2020

z Pepco za 5O Kč

jancabr
28. kvě 2020

do lahvičky MAM starter cup jsem koupila brčko z DM (polovičku jsem ustřihla). Dceři je rok a půl. Teď z toho pije v pohodě. Ještě jsem podědili Avent Hrneček s ohebným brčkem a taky je dobrá.

martiniquest
28. kvě 2020

@nonfood meli jsme Camelbak a byla skvela. Syn par rozkousal brcko a nove uz jsem nedokoupila, jsou dost draha. Syn ji mel cca od roka a moc dobre se mu z nej pilo. Meli jsme pak i brckovou z DM, ale z te se spatne pije (zkousela jsem - clovek musi vytvorit mnohem vetsi podtlak, aby se napil) a spatne se cisti

zuzita15
28. kvě 2020

@nonfood netekouci je Suavinex Booo, fakt netece, ani kdyz s ni dcera mrska brckem dolu. Paduvzdorna je v ramci moznosti, parkrat spadla a ok, ale nespadla nikdy treba ze dvou metru na asfalt, za to bych ruku do ohne nedala

ondruchovat
28. kvě 2020

Bbox! Máme a snad 10000x spala na zem a drží , má magnet na konci brcka takže se dá pit i v leze

oplik
28. kvě 2020

Máme Avent a zatím zdárně nárazům čelí

cilkat
29. kvě 2020

Doporučuju nějakou, ke které se snadno shání náhradní brčka. My máme Can pol a kluci je mají fakt rádi. Rozbít zatím žádnou nezvládli a pokud není uvnitř přetlak (třeba nalijete ledové pití a ono se zahřeje), tak netečou. Lahve mají na spoustu místech, ale brčka se shání blbě a kluci je po čase vždy ukousnou.

puhelin
29. kvě 2020

Mame Avent a Pura. Obe jsou velmi snadno cistitelne, coz je pro me zaklad. A nerozbitne. 🙂