Dětská přírodní kosmetika Karla Hádka. Jste spokojené?

aabbccc
18. led 2011

maminy,používáte něco pro děti od Karla Hádka a co ?jste spokojené. Slyšela jsem samou chválu..... 🙂

sabuse1
20. led 2011

ano já víceméně pro děti ani pro sebe nic jinýho nepoužívám, jen pro malou na tvářičky krém Cannabios ten je dobrý na exém a jinak do vody madlový olej, na bříško fenyklový, dětský masážní - vše od Hádka🙂 navíc když dám ten olej do vody není třeba ničím promašťovat ani používat cokoliv jiného takže za nás super !!! nedám na něj dopustit🙂 měsíčkovým olejem naředěným s vodou omývám zadeček a oprurzeniny nemají šanci🙂

kackag
20. led 2011

@aabbccc ahoj, já používám kosmetiku Nobilis Tilia a jsem s ní maximálně spokojená.Používáme dětský mandarinkový olej do koupele pro děti ,místo krému používáme jojobové regenerační oleje na obličej no vlastně používáme toho dost, to bych ani všechno nenapsala.
Hlavně všechno léčím těmito přírodními éterickými olejíčky a nepoužívám moc léky a opravdu příroda perfektně funguje 🙂 preventivně užíváme celá rodina jedlé rostlinné oleje a nejsme vůbec nemocný.
Zkus mrknout na www.nobilis.cz je to lepší kosmetika.Pokus budeš chtít, můžu poradit i objednat. 🙂 🙂

slavkah
20. led 2011

ja ji pouzivam take a jsem velmi spokojena, hlavne s koupelovymy oleji, malej je krasne promastenej , vonavej ... jedine minus je cena, ale jsou i drazsi kosmetiky, take fenyklovy olejicek na brisko nam hlavne ze zacatku moc pomahal