Dětský obchod v Praze. Můžete mi poradit?

strihalka
14. únor 2012

Ahojte, chystam se o vikendu do Prahy, jen nemam tuseni, ze jake obchody kde jsou o vikendu otevrene...
Muzete mi poradit, detske obchody v Praze?Nemyslim mothercare, ale spise nejake vseobecne obchody, kde clovek koukne aj na matrace, vanicky a pod....
Vdaka

arianka
14. únor 2012

Největší nabídku stejně dnes najdeš jedině ve velkých obchodních centrech, bohužel ... Hodně lidí chodí do Malvíka (malvik.cz), ale osobně pokud cokoli a kdykoli sháním pro děti, tak nejlépe uspěji v klasickcých obchoďácích, Nový Smíchov, Zličín nebo OC Chodov

weri1
14. únor 2012

dětský ráj ve vysočanech mají i stránky detskyraj.cz

hasky24
14. únor 2012

Pokud by ti nevadila Praha 4 vím o super obchodu kde je vše dyštak mi napiš do IP 😉 😉

pusiket
15. únor 2012

Záleží,kam v Praze jedete.
Praha 4 - Dětský Dům detskydum tečka cz
Praha 4 - Eshop Baby eshopbaby tečka cz
Praha 9 - Dětský ráj detskyraj tečka cz
Praha 9 Černý Most babypark tečka cz
Praha 9 Horní Počernice babystar tečka cz
Praha 10 Europark Štěrboholy - Baby Puntanela
😵 🙂

josefina79
7. čer 2013

Já věci do výbavičky kupovala v Trendy Baby - jsou na kraji Prahy - hned na jednom z prvních sjezdů, ještě před Průhonicema. Mají i e-shop. Mně tam nejvíc vyhovuje to, že to je velký obchod (mají 2 patra), je tam klid, prodavačka se Ti věnuje a né jako v některých jiných, kde se musíš doprošovat o pozornost a ještě jsou na tebe hnusný (v jednom z těch "známých" obchodů ze mne a z manželka prodavačka udělala úplný blbečky, protože jsme na první pokus nepochopili, jak se skládá kočárek).
Mají tam takové ty standardní věci do výbavičky, krásný dětský nábytek a dokonce i outlet s výprodejovým zbožím.

madormi
7. čer 2013

já nedám dopustit na malvíka v Hostivích- je super hlavně na kočárky a vychytávky. Nevím z jaké strany do Prahy jedeš, ale před Prahou když se jede z KV je vesnice- Tuchlovice a tam je též docela velký obchod Batolátko- ten je nechci říct obyčejnější, ale nabízí tam levnější značky než např malvík- a mají tam v podstatě vše- kočárky firkonu a pak výbavu pro mimča-postýlky, povlečení, vaničky....., hezky obchod, ale drahý je Babypark na Zličíně- věci na děti mají i obchody v OC- např Puntanela-

daasqua
21. led 2018

Ahojky, obnovuji diskuzi... Jaký obchod s věcmi pro miminko Vám přišel v Praze nejlepší? Aby nebyl zbytečně předražený (za kvalitu si ráda připlatím, ale zas aby to o pět kilometrů dál nebylo za třetinu), měli tam rozumný výběr a z každé oblasti něco? Vypsala jsem si pár tipů z MK, jenom nevím, kam se přednostně vypravit a kde bych toho mouhla koupit nejvíc... Díky.

dadamatysek
21. led 2018

Ahoj 🙂 A co konkrétně sháníš? A v jaký lokalitě po Praze se budeš pohybovat. Praha je veliká. 🙂

daasqua
21. led 2018

@dadamatysek Tak po Praze jsem ochotná téměř kamkoli dojet a pohybuji se různě 🙂 Jinak jsem z Prahy 10 (takže nejlepší P1-2-3-4-5-9). Ještě nic nakoupeného pořádně nemám, takže sháním věci na přebalování, spinkání, kojení, hračky, případně i kočárky (i když zde asi půjdu do více obchodů a klidně zvlášť), nějaké oblečení... to víš, prvorodička 😀

dadamatysek
15. únor 2018

Daasquo, moc promiň! Já Tvé upřesnění přehlédla. Určitě už si vše vyřešila, vid? 🙂 Osobně bych určitě doporučila neutrácet zbytečně a nekupovat všecko nový.

daasqua
15. únor 2018

@dadamatysek V pohodě, už jsem ve třech výše zmiňovaných obchodech byla, takže jsem si udělala představu, "co jak vypadá". Některé věci už jsem nakoupila z bazošů a hodně jich odtamtud ještě koupím. Nakonec je opravdu nejlepší koukat na eshopy a nakupovat tam, protože v kamenných obchodech mají opravdu jen zlomek... jen si to člověk na začátku nakupování hůře představuje, jaká je to "kvalita" a co u věcí sledovat, ale po čase to slehne. Akorát teď budu muset obrážet co nejvíc obchodů s kočárky, protože tohle si člověk musí hodně ošahat a v jenom obchodě mají vždy jen pár modelů... plus asi někde na látkové plenky bych se chtěla podívat, abych si ošahala ty různé typy a zamyslela se, kolik jakých koupit. Zbytek snad bazary a eshopy, to je v tuto dobu nejvíce praktické 🙂

dadamatysek
17. únor 2018

Já jsem si pro dcerušku hodně oblíbila značky Lindex, Next a HM. Lindex má krásné oblečky z hebké biobavlny, která nežmolkatí. Dostali jsme jako dárek nějaké věcičky z pepca a kiku. Hned po prvním vyprání změnily tvar i barvu a to peru pouze v eko prostředcích pro miminka. Kočárek jsme koupili přes internet od český firmy http://www.100ks.cz/. Rozumná cena a česko-německá kvalita. Budeš látkovat? Nebo myslíš plenky pod hlavičku?

daasqua
17. únor 2018

Chtěla bych zkusit látkování, jak moc to půjde. Zatím jsem nacházela hlavně eshopy, možná je prý nějaký obchod v Dejvicích, takže tam se půjdu podívat.
Kočárek bych asi chtěla vybírat spíš v kamenných obchodech, abychom si vyzkoušeli, jak nám sedne, ošahali si ho a prohlédli jeho "variabilnost". Pak je otázka, zda třeba na netu bude někde levněji (či případně na bazaru). Na jeden německý jsme taky koukali a zatím vypadá nejlíp.
S oblečením ještě mírně čekám (něco už mám), až budu vědět pohlaví - doktoři mi ho stále neřekli, i když "výhled" myslím museli mít dobrý (ti moji jsou dost na peníze a svoje super-hyper-VIP poplatky)... takže uvidíme, kdy budu mít představu, jaké asi barvičky mám nakupovat 😀 Neutrálního mám hodně, ale zas aby kluk neměl růžové... Do Pepca jsem se chtěla podívat, zda tam něco slušného nebude... někteří tvrdí, že kvalita nic moc, jiní zase že je naopak kvalita překvapila... asi to bude sázka do loterie, holt uvidím 🙂 Díky za tipy na Lindex, Next a HM, taky se mrknu.

dadamatysek
17. únor 2018

My jsme si záměrně až do porodu pohlaví miminka říct nenechali. Bylo to krásný překvapení a barvy pro hločinku jsme dokoupili dodatečně. 🙂 🙂 O kamenné prodejně na látkovky bohužel nevím. Já objednala od breberky.cz a anavy.cz. Oboje české švadlenky. Skvělá kvalita. Tak hlavně, at jste s miminkem zdraví a vše pořdíš dle představ! 🙂

ivuska1986
17. únor 2018

@strihalka na okouknuti mi vyhovoval Detsky raj -Praha 9. Maji tam vse, od kocarku po povleceni. Mrkni na jejich e-shop.

daasqua
18. únor 2018

@dadamatysek Děkuji, taky přeji své malé jmenovkyni hodně zdravíčka a ať roste jako z vody 🙂 Je to takové milé zařizování, ještě že máme internet 😀

daasqua
18. únor 2018

@ivuska1986 Dětský ráj mi podle webovek přišel možná nejlepší, že je tam snad všechno a ceny vypadají výhodně. Vidím to na výlet příští týden 🙂
Jinak abych přispěla svou troškou do mlýna, tak:
Dětský dům - čekala jsem toho víc, ale bylo od každého něco, takže postačovalo... něco mi přišlo zbytečné a designové, ale měli třeba věci na koupání a pár postýlek, což jinde nebylo. Celkem slušné množství kočárků, prodavačka hezky vysvětlila.
Špuntík - přišel mi malý a hodně věcí jsem tam nenašla (na to, že je na okraji Prahy, bych čekala "velkou halu", ale možná se rozšiřují postupně). Super byla zkušební dráha pro kočárky, paní prodavačka také vše ochotně ukázala a vysvětlila. Bylo tu víc oblečků a látkovky než v Dětském ráji.
Trendy baby - bála jsem se, že bude moc "trendy" a předražené (jejich reklama mě bohužel spíš odrazovala, např. jejich designové sedačky mi přišly spíš nebezpečné), ale příjemně mě překvapili, od každého něco a ceny vypadaly příjemně, určitě zde nějaké věci poté nakoupím (mám to blízko). Prodavačky se zrovna věnovaly dvěma párům a kočárkům, takže ty jsme si obhlédla jen sama.
Uvidím potom ty obchody v druhé části Prahy (Vysočany, Kobylisy, případně ČM), ale eshopy asi něco potom jistí 🙂 Zvláštní, že v centru Prahy toho moc není (pokud nepočítám "menší" obchody, ve kterých je vždy jen něco).

ivuska1986
18. únor 2018

@daasqua no, na okouknuti maji vše i dobře poradí. Jen úplně nejsem spokojena s prosteradlem do detske postylky a povlecenim, ty uz bych si tam teda nekoupila. Jinak tam odtud mame kocar, autosedacku, matrace, vanicku, nebesa, rukavnik. A na prodejne nemaji tak velky vyber jako v eshopu. Pak ještě byl skvely eshopbaby Praha 4 Kulhaveho. Tam maji na prodejně uplne vse co nabizi v eshopu, cenove mi prijdou levnejsi, ale kvalitnější

strihalka
autor
30. bře 2018

@ivuska1986 ha ha....ja uz mam holcicku co bola vtedy v brisku predskolacku 😉