Dětský pokoj. Kolik vás vyšel?

tatramelka25
27. říj 2009

Zdravím všechny maminky.
Chci se zeptat,na kolik Vás vyšel dětský pokoj. Co jste kupovali jako první,to nejdůležitější.
Příjde mi zbytečný kupovat psací stůl pro miminko, to vše se stihne později. Ale když plánujete děťátko,a nemáte zas v bance miliony,tak se snažíte zařídit ho aspoň dostatečne pro malé mimčo.

Děkuji za odpověď všem.
Anka

beruska2x
27. říj 2009

Postylku (mame od znamych pujcenou), skrin na vecicicky (jsme meli doma), prebalovak (z tipace za 500,- + barva co ho manza natrel ) a valendu jsme meli takya police za cca 300,- ...
to uplne staci z nabytku, ted az malej bude spat na veliky posteli tak koupim nabytek Gazel, mam to spocitane na ca 55 tisic ale vydrzi az do dospelosti...

zalezi taky co si vyberes za doplnky...

lul
27. říj 2009

ja si myslim, ze pre miminko detsku izbu vobec netreba. aj tak je stale s maminkou a spi pri maminke 😉 cize len postielku a skrinu na vecicky, pripadne prebalovak 😉 a to sa vsetko krasne zmestilo do jednej izby spolu s nami 🙂

broucek2
27. říj 2009

mám vybrané pro miminko - nábytek Klups Safari. Je tam postel, komoda s přebalovákem a skříň za cca 9 500,-, pak jídelní židlička 1 500,- a polička do 500,-
Myslím, že pro mimčo je to dostačující a pro dospělejší se pak uvidí

beruska2x
27. říj 2009

lul .. no zase nas malej spi v pokojiku sam tak do pul roku... 😉

tatramelka25
autor
27. říj 2009

beruska2x - Určitě záleží podle toho co si vyberu, určitě bych chtěla i nějaké nálepky na zdi. ALe co se týče nábytku tak určitě bych pro dospelejší dítě vybrala něco později,na to je čas. Koukal jsem na ty sestavy a některé nejsou drahé,ale zas moc přečačkané mi to příjde. Chci to útulně a ne moc přeplácaně. Tak snad si vyberu dobře 😉

lul - My detskú izbu máme, neviem či bude dieťatko spinkať s nami.Možno niekedy nech si zase veľmi nezvyká. Není to ani dobré. Priateľ byt kupoval už tak aby keď sa podarí nemuseli sme zase riešiť byt 😝 čo je zase dobre si myslím. No a tiež sa mi páči predstava len nejakej skrine a komody,postieľku,záclonky,hračky,prebaľovák prípadne i keď si ho silou mocou nebudem vydupávať,myslím, že naše maminky to zvládli v pohode i bez neho. A nejaký koberec na zem. Už aj tak sa veľa peňazí investuje do bábätka od kojeneckej fľašky až po kočiar.

broucek2 - Tak to je super,to sis vybrala dobře 😉 Taky budu hledat něco za normální cenu, ne za 50 tisíc. To bych se musela zbláznit.

Holky děkuji za odpovědi. Aj slovenskej dievčine veľké dík 🙂

broucek2
27. říj 2009

tatramelka samozřejmě se mi líbí i dražší pokojíčky, ale říkám si, že je to jen na nějaký čas a není potřeba do toho dávat víc než 15 000,- a i tk je to dost. Na netu toho mají fakt hodně

tatramelka25
autor
27. říj 2009

broucek2 - To určitě...na těch pár let...se to neoplatí...co pak s tím?Ale ani tak se mi to nelíbí.

lul
27. říj 2009

tatramelka - presne preto staviame domcek. ale zatial sa pomestime do jednej izbicky vsetci 3ja 🙂

beruska2x
27. říj 2009

taky myslim ze do tech 3 let staci neco obyc, treba co je ted doma a tak a pak bych poridila uz poradny nabytek co pak je i jako studentsky, na tom uz setrit nebudu...

broucek2
27. říj 2009

jinak docela hezké věci mají i v Ikei

tatramelka25
autor
27. říj 2009

To můj přítel zas není moc nadšený co mají v Ikei 🙂 Ale nebudu se tím stresovat. Koupí se nějaká skříň,postýlka a podobně. Pokojíček se mu full zařídí až povyroste 😉
Jo a koukali sme taky na Stako....dělají pokojíčky tak se zeptáme jaké jsou cenové relace.

lul - A vy čakáte maličké a bývate v malom byte?Tak to vám držím palce nech je už domček hotový 🙂

lul
27. říj 2009

no mame maly dvojizbak, to sa celkom da, krpec tolko priestoru este nepotrebuje a ked bude vacsi, uz budeme aj my vo vacsom 😉 aspon dufam 🙂

mne sa ikea nabytok paci, mame ikea postielku, aj skrinu aj prebalovak, seria Leksvik 🙂 (akoze masiv)

tatramelka25
autor
27. říj 2009

lul-my tam chodíme nakupovať sem-tam sviečky a nejaké doplnky...inak nábytok nie 🙂 To zato priateľova sestra Ikeu miluje 😀
My budeme vyberat inde 😉
Si na SR či žijete v Čechách?

ejaja
5. lis 2009

chci se zeptat, mate nektera zkusenost s necim obdobnym-kombinace nabytku? - je to z masivu.
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/pokojicky-...

aponchie
5. lis 2009

krasne hned bych si to koupila ja jsem na masiv a prirodno tak vsemi deseti 😎

soanpe
5. lis 2009

já to vyřešila www.modlife.cz je to variabilní, cenově dostupné barevné... a když se mi to nebude líbit,tak to složím do 2 krabic od DM plenek a nazdar. nebo to dám na zahradu na hraní. nosnost je 45kg, takže i větší dítko to unese.
pak bych šla do masivu pro větší dítko cca od 4-5let 🙂

aponchie
5. lis 2009

tatramelko:podle me je hodne dulezita postel musi byt kvalitni a krasna ..ta nase chtela Kura z Ikei s baldachynem hvezd a pak si ju prehodi nahoru a dole bude mit kutloch misto stanu..pak stolecek a zidle pripadne male taburetky pro pratele ..navrtane police na zdi v urovni pracovni plochy kvuli vystaveni hracek a pracovani ..vysoke skrine sou fajn,ale dite si nema kam co polozit a tu nasi to nebavi kdyz to ma zadelane musi mit vsecko venku..ona ma trofat z Ikei takze dosahne na vse sama pojezdy supliku jsou super muze s nema mlatit a je to v klidu..leze po tom ..koutek na povalovani zevlovani nejake matrace male nebo ty pytle na sezeni..kose na hracky a koberec urcite..mala nemela pac je alergik ma jen malej uprostred,ale kdyby nebyla hned bych ho supla hezky se na nem vali..samo osvetleni stropni centralni u postylky na cteni nad pracovni plochou u stolecku apod

ejaja
5. lis 2009

soampe: modlife se mi libi, je variabilni, coz je fajn. a cenove se to da.
kdyz ja nevim, jestli neni ta sestava z masivu draha. k tomu koberec, kos na hracky, uf! to bude cenova pecka 🙄

meleri
5. lis 2009

ahoj, koupila jsem nálepky na zeď medvídka Pů. pokoj byl natřen na modro. nábytek dětský máme po manželovi, jen jsem ho natřela nanovo. máme komodu a menší skřín na věšáčky. k tomu normální stůl s přebalovací podložkou. postel máme rovněž po manžovi je jak nová. a naši nám koupili kolébku s nebesy.. taky jsem měla mánii jednu dobu že už musíme koupit psací stůl a tak, a postupně mi došlo že to fakt není třeba... 😅 jo nějaká skříňka na dětské knížky se ale hodí a k tomu krabice na hračky..
k tomu máme ted ohrádku, zase od našich a je to naprd, malý v ní nechce být! 🙂

soanpe
5. lis 2009

ejaja
já zainvestuju do pokojíku až, když bude potřeba psací stůl atd.ted na těch pár měsíců to nehrotím.ale každá na to máme jiný názor.
koberec chc
i http://www.koberce-bakero.cz/?id=815&barva= ale 170X240 😅

jennyska
12. srp 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každý se může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila články na téma Dětský pokoj a ráda bych Vás poprosila, kdybyste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s dětským pokojem a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/detsky-pokoj/. Kde jste do něj kupovaly zařízení, na co jste se soustředily, co jste využily/nevyužily atd.

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě svým dětem pokojíčky zařizují a shánějí takové zboží, jaké je vhodné a IN do dětských pokojů. 🙂

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska
Asmira team - Modrý koník

limpopocz
22. srp 2013

Dobrý den, pokud jste těhotná a plánujete co všechno musíte koupit do začátku, určitě je prioritní základní výbavička oblečení pro miminko. Ideální jsou kojenecké soupravy do porodnice. Dále nějaká bodýčka či košilky, dupačky, kabátek a čepička. K výbavě také patří zavinovačka a pleny, na koupání vanička. Na spaní pro miminko je jistě vhodná postýlka s matrací. Nezbytný je samozřejmě kočárek a do auta autosedačka. Je spoustu věcí, které jsou dnes na trhu v nabídce a stále je co doplňovat. Až přestanete kojit budete potřebovat lahvičku na mléko či na čaj, tu můžete uložit do termoboxu, dále dudlík, bryndáček, chrastítko, dětskou kosmetiku atd..V našem obchodě naleznete vše pohromadě, z kvalitních materiálů, s potřebnou certifikací a za přijatelné ceny. Maminky z okolí Trutnova jistě potěší možnost osobního převzetí v naší provozovně. Pokud budete mít nějaký dotaz, zavolejte nebo napište email, ráda vám poradím 😉