Digitální teploměr, doporučíte?

janapodlipska
7. črc 2015

Ahoj všichni, potřebuju poradit, chci si koupit nějaký digitální teploměr pro malou, ale nemůžu si vybrat který, rozhoduji se mezi Truecare nebo Hartmann. Můžete mi nějaký další doporučit? Díky moc 🙂

zanri
7. črc 2015

musela jsem se jít podívat, co vlastně máme za značku🙂, koupeno v lékárně - Omron - s ohebnou špičkou - a spokojenost

nasemiminecko
23. črc 2015

@janapodlipska ahoj já si včera koupila v lékárně šumivé tablety magnesium - maxi mag a měly 2ks šumáků + k tomu digitální teploměr - tak snad bude fachčit :D

sim007
23. črc 2015

Mame s ohebnou spickou Chicco a spokojenost

filajka1
23. črc 2015

@janapodlipska delas z toho zbytecnou vedu - jde jen o teplomer. Ohebna spicka je hlavni kriterium, design a jinak je to na jedno brdo

butterfly
23. črc 2015

Mám od Hartmannu Thermoval rapid flex a můžu doporučit, je hodně rychlý, v zadečku má naměřeno za pár sekund.

dapele
23. črc 2015

Ahoj, já jsem nám pořídila THERMOVAL Duo scan, není do zadečku, ale měří na čele nebo v uchu. Má tu výhodu, že ho můžeme používat celá rodina a když potřebuji změřit teplotu malé, tak ji nemusím svlékat, takže v pohodě použiji i když miminko spí. Mám ozkoušeno na sobě i na malé, že měří opravdu přesně.

lusila001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
avantgarda
4. zář 2015

Máme Thermoval od Hartmannu a jsme s ním spokojení.

kajkala
1. říj 2015

Raději než digitální bych si také zvolila bezkontaktní. Nemusíte kvůli měření budit dětik, svlékat je, rozsvěcet… Ušetří to spoustu času a nervů ;)

kulina22
26. čer 2022

Ahojky, já mám celkem tři, ale 100% věřím jen jednomu a to od značky Soligt přidávám prijistotu odkaz https://anill.cz/295-teplomery
Ale stejně, když se mi to na všech rapidně liší, použiju klasický a do zadečku.