Digitální teploměr v dudlíku, máte zkušenost?

agentkadaisy
22. zář 2013

Ahoj holky, máte zkušenost s digitálním teploměrem v dudlíku? Jakou a s jakou značkou? Ráda bych pořídila, ale nevím, jestli jsou vůbec přesné atd., jestli se to vyplatí...

speedygon
23. zář 2013

Já jej taky původně řešila, ale co jsem tak četla, jsou prý dosti nepřesné, tak jsem od toho upustila. Nepřesný teploměr je mi k ničemu....

majkali
23. zář 2013

Já ho používala hodně, když byl syn malý, ale to je tak do roku max, protože pak si s tím chtěl hrát a vyndával ho. Takže jsem koupila takový ten vteřinový, c se jen přiloží k čelu.

dana3262
23. zář 2013

@agentkadaisy ja Ho náhodou uzila i u 3,5letyho.tomu jsem vysvětlila, ze si to nesmi vyndavat. Blbý je kdyz maj rymu a musej dejchat pusou. Mame teploměr di ucha, dudlikovej, takovy papírky do podpaží i na prilozeni na čelo, normální do podpaží, rtutovou rychlobezku (tou merim v zadečku kdyz uz mi kazdej ukazuje jinak, ta je vzdycky přesná) a kupodivu presnej je i digitální rektalni. Ty dudlikovy mame dva, nevidím v tón rozdíl. Ale zkousela jsem to na sobe a nezmerilo me to. Stejne se nejvíc spoléhám na svůj usudek (hmatem rukou nebou rty, taky mivaj horký chodidla a tak..)

agentkadaisy
autor
23. zář 2013

@dana3262 Ja prave premyslim jak a jestli vubec kazdy den premerovat novorozence. Jestli to ma smysl a kdyz uz,tak jak to udelat abych mu nemusela porad neco cpat do zadecku 🙂

dana3262
23. zář 2013

@agentkadaisy kdyz je nemocný? Nebo proč premerovat? Taky nemusí chtít dudlat a pro novorozence mi ty gumy prijdou velké. Aby se tim nedavil..

limpopocz
23. zář 2013

My nabízíme Digitální teploměr s měkkou koncovkou Baby Ono, který je spolehlivě přesný...

agentkadaisy
autor
23. zář 2013

@dana3262 pamatuju si jak jsme museli minule v porodnici pořád měřit a hlásit jestli nemaj mimča teplotu...

dana3262
23. zář 2013

@agentkadaisy aha, tak ja rodila ve dvou porodnicich a ani v jedné jsme to nedělali. Ani me nenapadá, proč by se to mělo..?

agentkadaisy
autor
23. zář 2013

@dana3262 Taky jsem to nechápala. A rodit teď budu jinde, tak na to asi kašlu teda :D

elastiq
1. říj 2013

Pro malé miminka to nemusí být špatné, ale určitě bych upřednostnila ten digitální čelový, jinak mám zkušenost i s digitálním teploměrem klasickým, přesně měří v konečníku, to jsem se opravdu mohla spolehnout, jen se mimi musí vysvléknout, tak nejlépe jen u přebalování