• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Digitální teploměr v dudlíku, máte zkušenost?

1. října 2013 
Ahoj holky, máte zkušenost s digitálním teploměrem v dudlíku? Jakou a s jakou značkou? Ráda bych pořídila, ale nevím, jestli jsou vůbec přesné atd., jestli se to vyplatí...
22. zář 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jej taky původně řešila, ale co jsem tak četla, jsou prý dosti nepřesné, tak jsem od toho upustila. Nepřesný teploměr je mi k ničemu....
23. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho používala hodně, když byl syn malý, ale to je tak do roku max, protože pak si s tím chtěl hrát a vyndával ho. Takže jsem koupila takový ten vteřinový, c se jen přiloží k čelu.
23. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy ja Ho náhodou uzila i u 3,5letyho.tomu jsem vysvětlila, ze si to nesmi vyndavat. Blbý je kdyz maj rymu a musej dejchat pusou. Mame teploměr di ucha, dudlikovej, takovy papírky do podpaží i na prilozeni na čelo, normální do podpaží, rtutovou rychlobezku (tou merim v zadečku kdyz uz mi kazdej ukazuje jinak, ta je vzdycky přesná) a kupodivu presnej je i digitální rektalni. Ty dudlikovy mame dva, nevidím v tón rozdíl. Ale zkousela jsem to na sobe a nezmerilo me to. Stejne se nejvíc spoléhám na svůj usudek (hmatem rukou nebou rty, taky mivaj horký chodidla a tak..)
23. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dana3262 Ja prave premyslim jak a jestli vubec kazdy den premerovat novorozence. Jestli to ma smysl a kdyz uz,tak jak to udelat abych mu nemusela porad neco cpat do zadecku :slight_smile:
23. zář 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy kdyz je nemocný? Nebo proč premerovat? Taky nemusí chtít dudlat a pro novorozence mi ty gumy prijdou velké. Aby se tim nedavil..
23. zář 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nabízíme Digitální teploměr s měkkou koncovkou Baby Ono, který je spolehlivě přesný...
23. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
autor
@dana3262 pamatuju si jak jsme museli minule v porodnici pořád měřit a hlásit jestli nemaj mimča teplotu...
23. zář 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy aha, tak ja rodila ve dvou porodnicich a ani v jedné jsme to nedělali. Ani me nenapadá, proč by se to mělo..?
23. zář 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dana3262 Taky jsem to nechápala. A rodit teď budu jinde, tak na to asi kašlu teda :D
23. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro malé miminka to nemusí být špatné, ale určitě bych upřednostnila ten digitální čelový, jinak mám zkušenost i s digitálním teploměrem klasickým, přesně měří v konečníku, to jsem se opravdu mohla spolehnout, jen se mimi musí vysvléknout, tak nejlépe jen u přebalování
1. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek