Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Digitální váha pro miminko, kterou vybrat?

abieska
20. čer 2013

poradíte mi,kterou vybrat🙂nutně ji potřebujeme

dzejnab
21. čer 2013

jestli to máte kvůli kojení, tak speciílní váhu bych vůbec neřešila. Mám doma úplně obyčejnou kuchyňskou digi váhu. Samozřejmě má malý prostor, kam položit váženou věc - miminko se na ni nevejde. Řešila jsem to tak, že jsem miminko dala na tác nebo podnos, na který se vešlo, zvážila a váhu podnosu odečetla. Úplně nám to stačilo a investovat do další váhy bylo zbytečné. Pak by se mi válela doma a byla by na nic.

abieska
autor
21. čer 2013

je pro sestru,pouští ji o víkendu z porodnice a ještě občas dokrmuje,myslím si také,že je to zbytečné ji kupovat na chvíli,snad ji to rozmluvím🙂díky

veruska007
21. čer 2013

My jsme digitální váhu potřebovali, měla jsem vyvolávaný porod dříve, prcek byl malinký, neměl sílu sát, pořád usínal, hrozila mu dehydratace... fakt jsme počítali poctivě, kolik vypil. Měli jsme i socialistickou váhu po nás i digitální kuchyňskou, mimčo jsme vážili na plechu - ale takhle to nikdy nebylo přesné.
Pokud má sestra nedonošeňátko nebo nějaký větší výživový problém s miminkem, tak váhu za sebe doporučuju - nicméně jsme ji potřebovali cca měsíc - měli jsme ji půjčenou od dětské dr. Případně bych koupila bazarovou. Do nové podle mne nemá smysl na tak krátkou dobu investovat.

veruska007
21. čer 2013

@abieska Teď jsem se koukala a půjčovné je 200/měs. 😉.

abieska
autor
21. čer 2013

zdravím,má menší holčičku-2350g,už mohla byt doma,ale zůstává dokud se plně nerozkojí,tak snad jim to nebude dlouho trvat,také jsem koukala na bazar,cena je poloviční,tak uvidíme🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli