Dobrá ohřívačka mléka. Doporučíte?

25. kvě 2021

Maminky, nedoporucily byste mi nějakou dobrou ohřívačku mléka? Představa je, že si připravím UM v požadované teplotě sama, a jen to pak postavim do té ohřívačky a bude mi to UM udržovat na té teplotě co chci. Prostě aby mi ti mliko nevystydlo.... Děkuju za tipy

verunnaj
25. kvě 2021

Spíš doporučím konvici s nastavitelnou teplotou 🙂

evika_1105
25. kvě 2021

A jak dlouho tam to mleko chces nechavat? Nedopite mleko by se melo skladovat max 2 hodiny v lednicce.

michaela666
25. kvě 2021

Já jsem spokojená s termosku. Vodu si připravuju dvakrát denně a ze začátku jsem teplotou kontrolovala kuchyňským teploměrem na pečení. Příprava mléka mi nezabere ani 2 minuty a v noci nemusím chodit do kuchyně.

vaculovav
25. kvě 2021

Ohřívačku jsem používala, ale tak že jsem v ní měla láhev s vodou a pak jen přidala mléko.. s termoskou jsem měla problém s teplotou a nechtělo se mi pořád vodu ohřívat na sporáku.

pinkyy
25. kvě 2021

Ja mam od Beurer a jsem moc spokojena, zaplou jsem ji mela vzdy celou noc, v ni lahvicku s vodou (ne s mlekem) a kdyz se dite vzbudilo, teplou vodu jsem mela vzdy hned pri ruce, jen jsem nasypala UM a bylo 🙂

sayast
25. kvě 2021

Mám ohrivacku truelife. Tam flasku s vodou a tu mi udrží teplotu celou noc. Když se junior vzbudí, jen tam násypu mléko z dávkovače. Otázka pár vteřin. Určitě bych nenechávala připravené mléko. Osobně už jsem to četla a viděla několikrát a nechápu to. Když vidím konzistenci několik hodin starého mlíka,nikdy bych to dítěti vypít nedala

vaculovav
25. kvě 2021

Měli jsme tuto obyčejnou z feedo, vydržela 3/4 roku v podstatě nonstop provozu

autor
25. kvě 2021

Děkuju za tipy! Já nemusím ohřívat mliko, stačí mít připravenou tu vodu. Ohřívate ji i ve skleněných lahvích nebo jen plastových? Ohřeje to vodu i ve skle? Mám kojenecke skleněné láhve od adventu...

jako_mala_holka
25. kvě 2021

Máme ohrivacku Lovi a jsem nadšená, ohřívám od narození vodu a pak i příkrmy... V plastu, ve skle, udržuje teplotu až 10 hodin, je parádní

autor
25. kvě 2021

@jako_mala_holka poslala bys mi odkaz? A vejdou se do ní i skleněné láhve od adventu, nevíš?

jako_mala_holka
25. kvě 2021

https://www.benu.cz/lovi-ohrivac-lahvi-bily?aw=...

Máme přímo tuhle... Ohledně lahví nevím, já měla vždycky plastové od ruznych značek (i avent, ale ne teda skleněnou, no) a bylo to vždycky ok 🙂 případně zkus napsat dotaz přímo na Lovi

autor
25. kvě 2021

@sayast můžu se zeptat k té truelife ohřívač e, jak funguje? Dáš tam teda flSku s vodou, zapnes, ohreje se to na požadovanou teplotu a když to ty teploty dosáhne, tak se to pak vypne automaticky nebo zůstane zapnut a pořád to udržuje tu požadovanou teplotu? Dekuji

autor
25. kvě 2021

@pinkyy A ta ohřívačka může být tedy zapnuta celou noc třeba? A udržuje tu požadovanou teplotu co se zadá a ne vypne se to samo? Jde mi o to aby se to třeba při dosažení té teploty samo pak nevypinalo. Děkuju

pinkyy
25. kvě 2021

Jj mela jsem ji zaplou celou noc, teplotu jsem nastavila na 37 a udrzovalo se to dokud jsem ji sama nevypla 🙂

autor
25. kvě 2021

@pinkyy super díky moc!

sayast
26. kvě 2021

Dám tam flašku s vodou,zapnu cca na 40- tuším že je tam obrázek láhve a ono to ohřeje na těch 40 a občas sepne aby to doohrala. Fakt jsem spokojená hrozně moc. Termosku používám na cesty, v noci si to neumím představit. Takhle míchám mlíko z postele z polohy vleže,za tmy 😁

autor
29. kvě 2021

@jako_mala_holka ahoj, můžu mít otázku? Jakou vodu lijes do té ohřívačky? Studenou nebo teplou? V tom režimu rychlýho ohřevu píšou nalít vařící bodů, ale u toho udržování teploty píšou jen vodu, tak nevím jestli taky vroucí nebo stačí studená..... Díky!

jako_mala_holka
29. kvě 2021

Vždycky jsem lila jen studenou a vše ok 🙂 ale je pravda, že rychlý ohřev (hot) nepoužívám, jen ty ostatní dva

tynka9
29. kvě 2021

@pinkyy dělala jsem to stejne i se stejnou ohrivackou 👍😊 termoska mi nevyhovovala, nechtěla jsem moc svítit, tak jsem tu vodu vylila vždycky někde bokem, rozespalá jsem nikdy neviděla na tašku, kolik jsem jí vlastně do lahvičky nalila 🙈toto mi vyhovovalo nejvic

tynka9
29. kvě 2021

... neviděla jsem na rysku... nevím, co ten telefon zase píše 🙈