Používáme cookies. Více informací zde. OK

Dobrý šampon na husté dlouhé vlásky?

puresin
4. bře 2017
Poradte dobry sampon pro dlouhovlasou sestiletou slecnu. Zkousela jsem detske od L'Oreal Profes., Naturalium, vsechny mozne detske z drogerie, jemny Yves Rocher, ... Vlasky ma po nich ale uz druhy treti den "tezke" a konce spis suche. Rada si i priplatim, kdyz bude stat sampon za to. Ja osobne nedam dopustit na Redken, ale ti nemaji detskou radu a svuj ji jako diteti jeste patlat nechci. Diky za radu!
kekulice
4. bře 2017
@puresin my pouzivame detsky sampon s medem a hermankem od Nobilis Tilia a pak ji na konecky davam trochu olejicku na regeneraci. Ty konce je nejlepsi ostrihat, alespon u nas to pomohlo.
clear301
4. bře 2017
Není to už miminko, dala bych jí klidně i normální šampon 😉 A jinak bych teda začala používat i nějaký kondicionér (super jsou např. Garnier) anebo nějaký pečující vyživující olejíček... Já mohu mít sebelepší šampon, ale dkyž nepoužiji pak i kondicionér, tak je to vždy naprd...
puresin
autor
4. bře 2017
@clear301 Ze jo, ja si taky rikala, ze uz by sel nejaky kvalitni dospelacky, neni atopik nebo alergik nebo tak. 🙂
no_title
5. bře 2017
@puresin super je koňský šampon 🙂
puresin
autor
5. bře 2017
@no_title Sampon z koni nebo pro kone? 😀 Ne vazne, cim je zvlastni, kdo vyrabi?
no_title
5. bře 2017
@puresin Je původně určený pro koně, ale pak to pár lidí objevilo, že je to super i pro lidi. hlavně má minimum těch chemických "sajrajtů", manželovi se třeba po tom ztratily lupy a mě osobně přijde, že po něm vlasy víc rostou nejsou tak vysušené. Odkaz asi poslat nemůžu, ale dá se to koupit na netu, hned první odkaz v googlu 🙂
no_title
5. bře 2017
@puresin přepošlu jednu odpověď na toto téma z diskuse 🙂 "Dnes mi máma ukazovala fotografie spolupracovnice "před" a "po" použití šamponu kterému říkají její známé "Koňský šampon". Její vlasy "před" spíše chmíří, bez lesku, hustoty a délky, se po nějakém čase užívání proměnily v hustou dlouhou hřívu kterou by leckdo záviděl."
anehap
5. bře 2017
Sestileta dcerka ma taky dlouhy, husty a kudrnaty a kadernice mi rikala, ze klidne muze pouzivat uz pro dospely - sampon i kondicioner - ruzne to stridam, dobry jsou z DM Alverde znacka,ted mela od Welly Professional primo na kudrnaty vlasy,ten taky neni spatny...ale kondicioner davam vzdy, bez nej ma vlasy uplne jiny a uz vubec bych je nerozcesala😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli