Dobrý sekáč s dětskými hadříky v Praze, poradíte?

hani1234
11. bře 2016

Ahoj maminy, poradíte mi prosím sekáč v Praze s hezkými dětskými hadříky ?? A za solidní ceny .. Sháním jen miminkovské hadříky .
Děkuji za případné odpovědi

mrskato
11. bře 2016

Sekáč na Točný, segra mi tam kupuje absolutně boží šatičky na dceru, která už teda miminko není, ale věcičky na miminka tam mají také 🙂

hani1234
autor
11. bře 2016

Děkuji vám za tip, někdy se tam vydám !

mrskato
11. bře 2016

Já si tam nedávno pořídila parádní těhotenský džíny od Espritu za 180 Kč 😎 Nemám teda na hledání v sekáči štěstí, ale tady se fakt dá najít spoustu pěkného 🙂

hani1234
autor
11. bře 2016

@mrskato To je super!! Já chodím na P8 na Ladví, ale zdá se mi, že už to není co to bývalo .. Dětské hadříky mají dost špinavé a nebo jinak poničené .. Koupila jsem tam dvě trička a po detailnějším zkoumání zjistila, že je špinavé . 😖 A to pak naštve . Ještě si pamatuji, že jsem jezdívala do sekáče na Flóru, u zastávky tramvaje .. Tam to bylo na váhu a věci pěkné, asi bych tam měla zajet a zjistit, zda se také nepohoršili . Potřebuji zejména hadříky na nejmenší, vel 56 a pak 62 .

mrskato
11. bře 2016

@hani1234 Pro ty malý prďoly nemá moc smysl nakupovat draze, hned z toho vyrostou a všechno mají hned zaflákaný 😀 Dcera hodně podědila po sestřenkách, mám 4. Sekáče moc nevyhledávám, protože na ty hadry nemám štěstí, ale segra mi vždy něco přiveze nebo volá a posílá MMS, jestli to nechci 😀 Musím říct, že třeba bílý věci tam mají fakt bílý, až to nechápu. Jinak tam mívají často akce - třeba všechny svetry za 20Kč apod. Taky tam odtud mám dva jarní kabátky (vždy do 300Kč). Jestli ráda nakupuješ v sekáčích, tak rozhodně tu Točnou doporučuju. Webovky jsou na můj vkus moc barevný, ale často se nestává, že má sekáč vlastní webovky 🙂 http://www.second-hand-textil.cz/cz/o-nas/

hojda
11. bře 2016

A co dětské burzy? Teď je zrovna seźona, tak bys sis určitě vybrala. 2. dubna bude v ZŠ na Jiřáku myslím.

sdoop
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hani1234
autor
11. bře 2016

@mrskato Ano, máte pravdu, že nemá smysl nakupovat draze .. Proto hledám sekáč, kde nakoupím hezké věcičky za rozumnou cenu .. Ale přiznávám .. Par hadříků nových mam 😅 Na první mimi to musí být.. 😀
A to máte bezva, že jste dost věcí podědili.. A se segrou to mate dobře zařízené .. Ona chodí po sekáčích a vy jen berete 😀

hani1234
autor
11. bře 2016

@hojda Ahá, děkuji moc. Já vůbec nemám přehled 😀

hani1234
autor
11. bře 2016

@sdoop Ano, již jsem požádala o přijetí do skupiny 😀 Na léto by se nějaké pidi šatičky hodily 🙂)

sdoop
11. bře 2016

@hani1234 jakou velikost? tu úplně nejmenší 62-68? V té něco málo mám, ale největší nálož šatiček od 12m + ☹

hani1234
autor
11. bře 2016

@sdoop Ahá, to zatím nepotřebujeme .. 😖 Mimi se narodí v červnu a tak potřebuji hadýrky na léto, právě ty nejmenší no 😉

sdoop
11. bře 2016

Mám tu jedny lehounké letní a jedny slavnostní v 62-68, až budu mít chvilku pošlu do zprávy 🙂 A určitě ještě nějaké zboží do léta budu brát, na šatičky mám úžasnou dodavatelku 🙂

hani1234
autor
11. bře 2016

@sdoop Bezva, děkuji vám.

petrabas
24. čer 2016

Nestíhám moc lítat po kamenných sekáčích, oblíbila jsem si bazarky na netu. Můžu doporučit onlinesekac.cz Vše nafoceno, naměřeno, přehledné a super věci za značkové věci. Kamenné bazary se s tímhle nemůžou srovnávat 🙂

kacenka1979
8. črc 2016

Jezdím do Německa na online nakupy ceny jsou od 80 Kč do cca 260 vse je nové kvalita super v případe zájmu se přidejte na faceboku jsem pod názvem ..Nákup online v Německu😊...

sdoop
Odpověď byla odstraněná
Zobraz