Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dobrý teploměr na miminko. Poraďte

zuzka11
16. srp 2009

Ahoj holky! zeptam se zkušených matek, můžete mi doporučit nějaký ozkoušený dobrý teploměr? Doteď jsem používala normoš rtuťový a chtěla bych koupit i něco na mimi....hodně jsem četla testy, jak ušní, čelní ukazují nepřesně, tak uvažuju spíš o normálním "prdelkovém", ale chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti a který případně můžete doporučit? Moc diky.

beruska2x
16. srp 2009

mam digitalno Ono baby a normalni rychlobezku z lekarny a obe spokojenost, merila jsem parkrat teplotu, jen po ocko a kdyz rostly prvni zuby... 😉

evicka7
16. srp 2009

klasická rychloběžka je nejlepší 😉 máme i do ucha, ale do roka jsme používali téměř výhradně rychloběžku

tygrous
16. srp 2009

Ahoj, pracuju v lekarne a muzu potvrdit, ze ty usni teplomery rozhodne nemeri "normalne". Musite mit skoro vysokou skolu, abyste mohly s nim merit...fakt. Kamos si ho u me koupil (Geratherm usni a celni, ktery ma nejake nemecke atesty) a hned malymu merili teplotu, a i kdyz mel na normalnim rtutovem teplomeru 38,4°C, tak ten usni nameril 36,5°C... Tak volali na reklamacni do firmy, ktera ty teplomery dovazi, a pani ho poucovala, jak merit... Teplomer musi mit ve zvukovodu vzdy stejny sklon (to teda nevim, jak se toho da dosahnout, kdyz dovnitr nevidite...), meli byste si zmerit teplotu u zdraveho ditete, abyste zjistili "rozdil", ktery to dela... Jo a na cele by se malym detem teplota merit nemela, protoze ony se celem chladi, takze teplota je zkreslena... Fakt des. Jsem z toho zklamana.
Ja bych sla do klasickeho digitalniho teplomeru rapid, delaji i s ohebnou spickou... My v lekarne meli od Hartmanna a reklamaci jsme meli snad jen jednu... A asi nejlepsi je klasicka rtutova rychlobezka, ale ta se uz asi nevyrabi, protoze dle EU smernice se od cervna nesmi beznym spotrebitelum prodavat teplomery plnene rtuti☹

pajka888
16. srp 2009

Já mám taky rychloběžku s ohebným koncem (je to údajně lepší, když se dítě pohne), tak snad budu spokojená jako vy.

bubosek
16. srp 2009

Mám digitální "rychloběžku" s ohebným koncem zn. Chicco. Spokojenost největší, měří přesně 😉

verusa22
16. srp 2009

ahojky holky... kde ty teplomery kupujete? asi v lekarne ze ?

beruska2x
16. srp 2009

v lekarne, nekdy je maji v drogerii, detskych potrebach , na netu.... 😉

moniska24
16. srp 2009

Ahoj my používáme rychloběžku,řekla bych nejlepší,digitální nemusím.

agness02
16. srp 2009

ahoj o teploměru už tu diskuse je:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
my máme digitální Hartmann thermoval rapid flex --- spokojenost 😉 koupila jsem v lékárně, cena 230,-Kč

zuzka11
autor
17. srp 2009

Moc díky za všechny názory........ 😉 Vyrazím do lékárny......

Tygrous - fakt díkes, já zrovna včera hledala a i na uční byly tak nadšené ohlasy, že jsem o něm uvažovala.......takže rychloběžka už má stop stav... 😖

silvapokorna
25. říj 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Já jsem spokojená s měřením na čele a teplota mi souhlasí s kontrolou s klasickým teploměrem. Takže už spokojeně měříme jenom infračerveným Thermoval Duo scan na čele. A vyhovuje mi.

Sem začni psát odpověď...

Odešli