Dobrý teploměr na miminko. Poraďte

zuzka11
16. srp 2009

Ahoj holky! zeptam se zkušených matek, můžete mi doporučit nějaký ozkoušený dobrý teploměr? Doteď jsem používala normoš rtuťový a chtěla bych koupit i něco na mimi....hodně jsem četla testy, jak ušní, čelní ukazují nepřesně, tak uvažuju spíš o normálním "prdelkovém", ale chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti a který případně můžete doporučit? Moc diky.

beruska2x
16. srp 2009

mam digitalno Ono baby a normalni rychlobezku z lekarny a obe spokojenost, merila jsem parkrat teplotu, jen po ocko a kdyz rostly prvni zuby... 😉

evicka7
16. srp 2009

klasická rychloběžka je nejlepší 😉 máme i do ucha, ale do roka jsme používali téměř výhradně rychloběžku

tygrous
16. srp 2009

Ahoj, pracuju v lekarne a muzu potvrdit, ze ty usni teplomery rozhodne nemeri "normalne". Musite mit skoro vysokou skolu, abyste mohly s nim merit...fakt. Kamos si ho u me koupil (Geratherm usni a celni, ktery ma nejake nemecke atesty) a hned malymu merili teplotu, a i kdyz mel na normalnim rtutovem teplomeru 38,4°C, tak ten usni nameril 36,5°C... Tak volali na reklamacni do firmy, ktera ty teplomery dovazi, a pani ho poucovala, jak merit... Teplomer musi mit ve zvukovodu vzdy stejny sklon (to teda nevim, jak se toho da dosahnout, kdyz dovnitr nevidite...), meli byste si zmerit teplotu u zdraveho ditete, abyste zjistili "rozdil", ktery to dela... Jo a na cele by se malym detem teplota merit nemela, protoze ony se celem chladi, takze teplota je zkreslena... Fakt des. Jsem z toho zklamana.
Ja bych sla do klasickeho digitalniho teplomeru rapid, delaji i s ohebnou spickou... My v lekarne meli od Hartmanna a reklamaci jsme meli snad jen jednu... A asi nejlepsi je klasicka rtutova rychlobezka, ale ta se uz asi nevyrabi, protoze dle EU smernice se od cervna nesmi beznym spotrebitelum prodavat teplomery plnene rtuti☹

pajka888
16. srp 2009

Já mám taky rychloběžku s ohebným koncem (je to údajně lepší, když se dítě pohne), tak snad budu spokojená jako vy.

bubosek
16. srp 2009

Mám digitální "rychloběžku" s ohebným koncem zn. Chicco. Spokojenost největší, měří přesně 😉

verusa22
16. srp 2009

ahojky holky... kde ty teplomery kupujete? asi v lekarne ze ?

beruska2x
16. srp 2009

v lekarne, nekdy je maji v drogerii, detskych potrebach , na netu.... 😉

moniska24
16. srp 2009

Ahoj my používáme rychloběžku,řekla bych nejlepší,digitální nemusím.

agness02
16. srp 2009

ahoj o teploměru už tu diskuse je:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
my máme digitální Hartmann thermoval rapid flex --- spokojenost 😉 koupila jsem v lékárně, cena 230,-Kč

zuzka11
autor
17. srp 2009

Moc díky za všechny názory........ 😉 Vyrazím do lékárny......

Tygrous - fakt díkes, já zrovna včera hledala a i na uční byly tak nadšené ohlasy, že jsem o něm uvažovala.......takže rychloběžka už má stop stav... 😖

silvapokorna
25. říj 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Já jsem spokojená s měřením na čele a teplota mi souhlasí s kontrolou s klasickým teploměrem. Takže už spokojeně měříme jenom infračerveným Thermoval Duo scan na čele. A vyhovuje mi.