Druhá postýlka - cestovní, máte tip?

monikagurthova
16. únor 2016

Ahoj, jelikož máme patrový dům, bude normální postýlka v pokojíku, ale chci i jednu dolů abych nemusela lítat tam a zpět a měla miminko u sebe. Přemýšlím nad koupí cestovní postýlky (využijeme ji i na cesty), máte nějaký typ na kvalitní cestovní postýlku, ve které by miminko bylo přes den? Já našla tuhle, která se mi líbí https://www.feedo.cz/hauck-cestovni-postylka-sl...
Děkuji

monikagurthova
autor
16. únor 2016
lenbela
16. únor 2016

Za mě dobrý 🙂

monikagurthova
autor
16. únor 2016

@lenbela která myslíš, že by byla lepší?

lenbela
16. únor 2016

Hlavně, že obě mají 2 polohy (výšky) matrace. Jestli na postýlce budeš často přebalovat a využiješ organizér, tak asi tu druhou. Jinak se mi líbí obě.

monikagurthova
autor
16. únor 2016

@lenbela NO mě se právě líbí ta druhá i kvůli přebalováku + organizéru, protože ji budu dávat nejen do domu ale i na zahradu a tak by pro mě bylo pohodlné malou přebalit venku a ne ji tahat tam a zpět. Ty polohy matrace jsem vyloženě chtěla jen řeším, jestli matrace k postýlce je dostačující, nebo rovnou koupit ještě klasickou...

lenbela
16. únor 2016

Já mám v cestovní postýlce (jiná značka) matraci dost tvrdou... My tu postýlku nakonec využívali spíš jako ohrádku. Kdyby mi tam děti meli často spát, asi bych ještě nějakou obyč matraci přikoupila.

craki
16. únor 2016

@monikagurthova Ty matrace v cestovnich postylkach jsou vice mene k tomu, aby se neprotrhla spodni latka (aspon mi to tak prijde). Ve vseh cestovnich postylkach jsme meli jeste navic normalni matraci...

rencatupa
29. únor 2016
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

My máme cestovní Zopa a je fajn ale taky ji máme spíš jako ohrádku, když něco dělám dávám mimi spíš do lehátka, to máme Brightstars s vibracemi a dobře tam vydrží 🙂

monikagurthova
autor
29. únor 2016
kapacita
3. kvě 2016

@monikagurthova Ahoj, jak si s ni spokojena? Taky hledam postylku s polohovanim k rodicum, kde tedbudu 6 tydnu. Maly bude mit akorat 4 mesice, takze proto radeji s polohovanim, at se nemusim porad jen predklanet. Akorat mi prijde, ze to polohovani je takove nestabilni a ne dost pevne...tak hledam zkusenosti!
Dekuji moc

monikagurthova
autor
3. kvě 2016

@kapacita hele super fakt používám ji denně a to i ten prebalovaci pult koupila jsem teda jeste jednu matraci aby to bylo stabilnější a aby fungoval monitor dechu.

kapacita
3. kvě 2016

@monikagurthova divala jsem se, ze se mala narodila relativne nedavno, tak to gratuluji! A tu matraci mas na tom vyvysenem a v pohode? Jak rikam, mam pocit, ze je to nestabilni, ale to bude asi i tim, ze jsem nikdy takovy model zive nevidela abych si to mohla "osahat"

monikagurthova
autor
3. kvě 2016

@kapacita jo úplně parada je potřeba koupit teda jeste normální matraci aby to bylo stabilnější ale jinak jsem spokojena. Koupila jsem na mall.cz kokosovou za 600 a pohoda. Ale da se i bez toho mam pocit ze mala radši spala na te původní pac je tvrdá....zítra je budu prohazovat 🙂