Dudlíky a lahvičky. Je lepší NUK nebo AVENT?

crawler
4. led 2010

Ahoj holky,

pomalu chci začít dávat dohromady základní výbavičku a chtěla bych se zeptat na vaše názory a zkušenosti s těmito značkami a jejich dudlíky, savičky, lahvičky, apod.
Nebo jakou jinou značku případně preferujete? Díky

cacenka_d
14. únor 2012

Na nuk bych davala bacha obcas se objevovala tahle znacka na hygiene ve spatnych a stahovanych vyrobcich (nejsem blazen, ale bydleli jsme vedle, takze clovek kolem ty nastenky chodil 🙂)

denousek
14. únor 2012

nuk jsem nezkoušela ale s aventem jsem byla spokojená moc!

lutia
15. únor 2012

@crawler ahoj, ja mam flasku nuk a som s nou velmi spokojna....co sa tyka inych veci su to rozne znacky...

keira
4. črc 2012

nesmrdia vam tie flase NUK?

lutia
4. črc 2012

@keira tak cmudi troska flaska ale len ked je zle umyta...ked ju umyvam so stetkou tak je to oki

bleble
20. črc 2012

Vyskusajte aj kaucukove cumliky, hracky alebo hryzatka znacky Hevea.

ducci
28. črc 2012

co sa tyka dudlikov u malej som nevidela nejaky rozdiel.. a co sa flasiek tyka tak nam viac vyhovuju avent

barky
17. srp 2012

dudlík rozdíl nevidím a lahvička za nás ta co ma široke hrdlo aby se dobře myla (lovi, avent, stači houbička a ruka) a jinak uplne jedno

wendulka25
12. pro 2012

Máme avent i lahvičky i dudlíky. Jiný dudlík mi nechce. Zkoušeli jsme ale bezuspěšně 😀 . Ale jsme spokojení 🙂

mirusak1
12. pro 2012

dudlik nuk nam nesedel, vyhovuje nam MAM

sharmana
12. pro 2012

No ja neviem, ale Nuk podla mna jedna katastrofa... tie dudle však to dieťa stisne perami a splasne... nechápem ako sa z toho dá pit... flašky neviem, dostali sme jednu sklenenú, no o ničom, tú som vyhodila... Tommee Tippee flašku sme mali ako prvú, ale malá sa drhla aj s tým najmenším dudlíkom a ked som ju prevarila, tak som nevidela už odmerku... Najlepšie (podla mna) sú flašky aj dudlíky Avent... Už by som ani inú nekúpila 😉

lucininuska
27. pro 2012

Ahojda, jsem nastávající maminka a dávám si do kupy seznam a popravdě z těch dudlíků atd. se mi točí hlava, všude píšou kupte jeden, no jo, ale když ho mimčo nebude chtít tak podle čeho vybíráte jinej?

ivanka.7
28. pro 2012

@lucininuska My sme mali dva (z nejakeho casopisu a potom k jednej objednavke som dostala), mala ich nechcela, neriesila som to, svokra este doniesla jeden ci dva ine a skusala tie, ani to mala nechcela a postupne to kazdy vzdal. Sme bez dudla, prsty si necumle (pokial jej nelezu zuby) a vsetci su spokojni. Ja by som dudel ani flasu dopredu nekupovala a riesila tieto veci, len keby sa inak nedalo. Nasej ani flasu nebolo doteraz treba, davam jej ju na hranie, pit z nej nepije (neratam par mililitrov vody, co si pri hrani nakvapka), to skor uz z poharika.

kuratkol
28. pro 2012

Za nas jedině Avent - dudlíky i flaštičky. Pokud koupíš lahvičku Avent s medovým zabarvením, má úžasné vlastnosti, vydrží dlouho jako nová, lepší než skleněná lahvička.

ernest
12. bře 2015

Od malička sme pouzivali lahvičky avent ted som kupila lahev nuk ale mam problem nuk ma dirku na piti dolu a avent ma na vrchu mala mi odmita pit vadi jej ze dirka je na boku a nie hore mam 3flaše od nuk a neviete ci sa da zohnat savička do flašoch na nuk aby bola dirka na piti na vrchu ako u aventu flaše dakujem

monsac
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silvapokorna
29. kvě 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

My měli jedno i druhé, ale od NUK víc věcí, hlavně dudlíky, líbil se mi víc dizajn a holkám vyhovoval tvar. A ještě ruční odsávačka hlenů byla fajn, tahle mi jediná fungovala a vydržela i stěhování :D

autumn11
10. črc 2017

my sme mali od začiatku avent fľašky a neskoršie, keď už pil malý sám som kúpila nuk fľašku a v pohode. Dokonca má viac fľašiek a táto je jeho najobľúbenejšia. Cumlíky používame iba mam.

blahoska
18. črc 2017
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

za mě určitě Avent

andiienka
18. črc 2017

My jsme od začátku používali vše od Aventu a byli jsme spokojeni 🙂

plastelina
18. črc 2017

Avent.

ditamarie
18. črc 2017

MAM - nejlepší antikoliková lahvička a navíc se dá vysterilizovat v mikrovlnce bez sterilizátoru

lucca2211
18. črc 2017

Ze zacatku jsem mela vse od Aventu, jak dudliky, tak lahvicky. Bohuzel do kazdeho dudliku od Aventu se mi dostavala voda a za chvili byl na vyhozeni. Lahvicky nam taky moc nesedeli. Ted mame vse od Nuku a naprosta spokojenost. U Aventu si jen davat pozor odkud kupujete, jelikoz je vse da sehnat na Alliexpresu za mensi penize.

shine2015
18. črc 2017

My měli NUK a spokojenost - myslím tedy lahvičky , ale deti je měly jen na vodu max čaj....a kupovala jsem často nové......teď máme zdravém lahve už...
A dudlík první dvě nechtěly a třetí ano a měl Chicco fosforeskující 4mesice myslím a jiný nechtěl nikdy (velikost)....pak mu jednu dobu často visel na retizku tak jsem mu ho vzala a už nedala....a tak ho cca od 16mes nemá....

barumat
18. črc 2017

Za sebe říkám, ani jedno. Jedině MAM.

darija06
24. čer 2019

U prvního dítěte jsem kupovala dudlíky Nuk a teď udruhého taktéž, ale ty jejich nové, protože mají úplně jiní tvar než ty dosavadní a mnohem víc se podobají bradavce, takže dcera ho krásně přijala.