Dudlíky. Který doporučíte?

alucca
12. led 2009

Chystám se nakupovat výbavičku a k tomu patří i dudlíčky. V obchodě všichni radí, že ten který je nejlepší, ale co si děvčata myslíte vy? jaké máte zkušenosti? mě se hodně líbí Bebé jou a Avent. Máte s nimi některá zkušenost?díky všem za rady

e.evulenka
12. led 2009

AVENT-odstávají od pusinky a mimino nemá zažgryndané a otlačené tvářičky 😀

sugars
12. led 2009

Nam se osvedcil zatim Avent a taky MAM- ten nam doporucila doktorka 🙂

beruska2x
12. led 2009

my mame Avent a spokojenost 😉

bertica.h
12. led 2009

ja myslím,že NUk je veľmi dobrá značka..silikonový sme mali a ten istý budem kupovať aj pri druhom mičnu.
Vraj všeobecne hlavne ortodontisti doporučuju práve NuK-y,lebo su tvarované tak,aby nekrivili zubky.

mysinka
12. led 2009

Jednoznačně MAM - anatomicky tvarovaný i pro ležení na bříšku a mají krásné barvy 🙂 Ty Nuk malému vadily, mají dost pitomý ten kroužek na chytání...

slunicko552
12. led 2009

Tak my máme taky MAM a jsem spokojení 🙂

mkr
12. led 2009

my používáme mam, nuk nám nechutnal 🙂

mkr
12. led 2009

už jsem slyšela názory, že jsou lepší dudlíky tvarově jako mají MAM, protože dítě si tam dudlík strčí a nepřemýšlí, že to ukrojení jako je u NUKu patří dolů, pak to prý v pusince škodí, a je pravda, že jsem už viděla děti co dudali dudlík opačně

evicka7
12. led 2009

Vikouš jednoznačně miluje Canpol babies tvar třešinka, v případě nouze nepohrdne ani anatomickým tvarem Nuku, veškeré placaté dudlíky jako je Avent, Mam, Babylove jako miminko neudržela v pusince a teď už je nechce. Je jí jedno jestli je to silikon nebo kaučuk.

matru
12. led 2009

my máme NUK, AVENT odmítá, nevím proč 😉

tereziep
12. led 2009

Ahoj. Z vlastní zkušenosti ti radím, abys jich moc nekupovala. Mě známi koupili NUK, mam MAM a Avent. Jediný, který mi malá chtěla byl od Aventu. MAM dělá dulíčky 0-6 a Avent 0-3. Ty jsou hodně malé a naší holčičce vyhovovali. Takže ty ostatní jsem vyvyřila a nepoužila. Teď už používám jenom Avent dudlíčky. Každému mimču vyhovuje něco jiného a chce to vyzkoušet. Uvidíš až se ti narodí. Můžeš si koupit 2-3 od různé značky a vyzkoušet, který vyhovuje a pak ho používat.

tlapicka
12. led 2009

Nejvice se nam osvedcil svycarsky bibi, je krasne tvrdy, takze pomaha skvele v kominaci s ledem,kdyz lezou zoubky...
Mala mel rada i MAM. Nuk je hodne mekky, nepatril mezi favorita, ale kdyz byla nouze nejvyssi dala si rict.
Fajn jsou i holandske difrax... krasne tvrde a maji taky nadherne designy 🙂

eleonora
13. led 2009

jako novorozene mela mala dudlik MAM a ted jedine NUK a vzdycky kaucuk a malej mel vlastne stejny dudliky jiny ani nechteli 😉

alucca
autor
13. led 2009

jéé tolik odpovědí, to je super, díky moc, ale koukám, že převažuje opravdu Nuk, Avent a Mam (ten vůbec neznám, jdu hledat) 😉

schnek
13. led 2009

MAM, radši sametovou savičku silikon než jenom silikon - pěkné barvy, dobře větrá okolo pusinky a hlavně až si dítko začne samo dávat dudel, tak je fuk jestli tou nebo tou stranou, což je problém u dudlíků s třvarovanou savičkou, jako je třeba NUK 😉

rezetka
13. led 2009

Synek nevezme do pusy nic jiného, než MAM, sametový dudlíček, velký a dobře se s dudlíčkem leží na bříšku 😉 a jedině silikon.

mirka755
13. led 2009

ahoj, malá chtěla jedině silikonový anatomický od Nuku, latexové vůbec (hlavně od Mamu). Teď mám koupené silikonové a zatím kulaté, tak uvidím-přikoupit se dají vždycky 😀

zvizatinka
13. led 2009

Tak my mame Avent 🙂 nase Anetka jiny nechtela 😉 placaty ji vyhovoval uz od malicka...

agness02
13. led 2009

ahoj, tak my používáme Nuk silikon a malej s tím teda žádnej problém nemá, že by si ho do pusinky strkal opačně 😕

smardik
14. led 2009

my zatím měli Nuk, Bibi a MAM a malému vyhovují všechny, je mu jedno jaký má a ted chci koupit tenhle http://www.babyportal.cz/siditko-tommee-tippee-...

tara78
14. led 2009

Ahoj,
tak já se také přidám.
Malá napřed dudlík nechtěla žádný, v porodnici prostě řvala a nenechala se ničím utišit.
Doma jsem jí zkusila NUK, ale bez úspěchu, potom jsem koupila MAM (silikon) a ten vzala a hned dudlala. Můžu jen doporučit. Mají i pěkný výběr. Sice nejsou nejlevnější, ale vydrží.

alucca
autor
29. led 2009

a poradíte mi i nějaký pěkný webík, kde se dají koupit? třeba ty Mamy

evikk
29. led 2009

alucca:tak ja pouzivam avent,spokojenost nejvetsi,jinak Mam prodavaji treba tady http://superbaby.mimishop.cz/katalog.php?typ=10...

tara78
29. led 2009

alucca tak já je kupuji v drogeriri DM, mají tam pěkný výběr.
Tady mají pěkný výběr 😉 . http://www.babywelt.cz/cs/kategorie/dudliky-mam

leonik
1. únor 2009

Ahoj, taky máme dudlík MAM se sametovou savičkou a spokojenost. Kupovali jsme taky v DM. U dcery jsme vyzkoušeli několik druhů jako Nuk, Baby-nova a nakonec jsme zůstali taky u MAMu 😉

zdenallicka
1. únor 2009

Holky, skromny dotaz....

Proc davate detem dudlicky? 😕

Je to jen zvedavost a touha po infu, zadna pruda... 😉

zdenallicka
1. únor 2009

Abych dovysvetlila, proc se ptam - ani jedna moje neter nemela dudlik... A nechybi jim... Proc ho davate vy?

andy21
1. únor 2009

zdenallicka dávám dudlík, pže máli je savec, ona se tím občas uklidní, i když nemá hlad, nedávám ho pořád, jen když už nevím co.....dokonce i sestra v porodnici, kde byli proti dudlíkům, mi ho doporučila, že máme vyloženě dudlací typ 😉
je fakt, že znám mimča, co dudlík nechtěj....já bych si být tebou koupila jen tak 2značky a zkusila, teda až to jednou bude potřeba 🙂
jinak my máme avent a jiný nechce 😉

zdenallicka
1. únor 2009

andy: Ja prave detem dudlose davat nechci... 😉

andy21
1. únor 2009

zdenallicka takže to od tebe trochu pruda je 😀