Dudlíky Nuk. Kde najdu stránku s motivy?

kacatko03
8. srp 2008

Ahoj holky, u některé jsem viděla v albu dudlík (myslím že NUK) s obrázkem fotbalového míče 😀 nemužete mi někdo poradit kde bych našla stránky s těmito ruznými motivy? Děkuju 🙂

mirka755
8. srp 2008

http://www.babydirekt.eu/dudliky?nuk=1&m=1 tady mají Nuk dudlíky, ale ne ten s míčem. A viděla jsem ho akorát jako latexový

kacatko03
autor
8. srp 2008

Ahoj děkuju co si pamatuju tak většinou byly latexový... 🙂 i tak ten výber je velikej dík 😉

mirka755
8. srp 2008

a ten míč jsem bohužel nikde nenašla, ale vím že ho kamarádka před 2 lety sehnala v Kauflandu nebo Tescu. Mě malá latexový vůbec nechtěla, jenom silikonové 🙂

lucija
8. srp 2008

Kačátko, nevím odkud si ale v Tesco letňany v lékárně, tak tam ho měli 😉

kacatko03
autor
8. srp 2008

ona ho tu měla nějaká holka v albu 🙂 ale taky jsem ho nikde nenašla...já nevím jak to budu mít u druhého dítka, ale u prvního sice moc nedudal a nechtěl dudlík ale když ano tak jsme měli jen ty Nuky a osvětčily se

mirka755
8. srp 2008

jj, my také měli Nuk 🙂

kacatko03
autor
8. srp 2008

LUCIJA...P9 TAK TO MÁME KOUSEK. DÍKY 😉

pebi
8. srp 2008

my máme nuky silikonové... 😉

frog
8. srp 2008

Tahle fotbalová kolekce byla v drogeriích DM a byli i lahve na pití.

mirka755
8. srp 2008

kacatko09: dnes jdu do DM pro pleny, tak se ti tam juknu jestli tam ty dudu mít nebudou 😀 , pak ti dám vědět ju? 🙂

mirka755
8. srp 2008

ježíš já si spletla číslo Kacatko 😀

kacatko03
autor
8. srp 2008

mirka: tak super děkuju moc já budu pak na netu až v neděli....mě teda nikdy nenapadlo v DM koukat na dudlíky 🙂 tak ted budu pozorná taky 🙂

mirka755
8. srp 2008

já jsem také nikdy v Dm nekoukala po věcech, až teď 😀 když plánujeme další mimčo 🙂

kacatko03
autor
8. srp 2008

už plánujete? koukala jsem že máte ročního prcka 🙂 my budeme mít po 6 letech děti 😒 a to už je hodně

mirka755
8. srp 2008

jj, doberu antikoncepci, půjdu na vyšetření a začneme. Ještě mám prášky na 14 dní 🙂, takže tak od konce září (než dorazí výsledky). Ale už se nemůžu dočkat 🙂
Tak hlavně když bude prdínek zdravý, moje ségra má děti o 10 let. Dřív to prostě nešlo a švagrová má kluky o 7 let. Prostě každý zvlášť-jedináček 😉

frog
8. srp 2008

Já si nemyslím,že je to hodně.My jsme s bratrem o 5 let a už jsem mamce mohla s mnoha věcmi pomoci.Pamatuju si,že jsem brášku krmila,pohlídala když mamča potřebovala třeba rychle do obchodu,nebo do sprchy,pověsit prádlo,atd..v tomhle je výhoda.Nevýhoda je jen to společné hraní,které při tomhle věk. rozdílu už asi padne..ale ta pomoc to vyváží 😉

kacatko03
autor
8. srp 2008

s tou pomocí je to fajn, ale máme doma kluka ten se těší jak bude pomáhat ale sotba manža sáhne po hadici na zahradě aby postříkal trávu tak už malej zmizí za ním takže on u toho moc asi nevydrží 😀 ale dobrý je že až pujde do školy tak budu doma a moc ho vyzvedávat a dělat s ním v klidu ukoly...horší bude až mimísek povyroste a pujde do pokoje ke staršímu a bude jednomu 10 a druhému 4 😀 to bude zajímavý

frog
8. srp 2008

Hele my byli v jednom pokoji taky až do mých 14 let,kdy jsem zmizla na intr a tam jsem navíc byla jen dva-tři dny v týdnu,takže moc volnosti brácha taky neměl..Uplně tam osamotněl až když jsem nastoupila v 18-ti do práce v jiném městě.

makinka.1
8. srp 2008

Myslis tenhle???https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀 ...Tak ten je z DM!!!

makinka.1
8. srp 2008

Jo a je to latexak a meli jen velikost 2.Psali,ze je to limitovana serie,kupovala jsem ho pri ME. 😀

mirka755
9. srp 2008

kacatko03: tak v Dm tento dudlík už nemají, tedy aspoň tady u nás. Ale mají tam spoustu jiných věciček, jenom mi zařila očička 😀

frog
9. srp 2008

Jj byla to limitovaná edice při ME..ale třeba by se někde dal sehnat,já furt někde šmejdím,kdybych ho objevila písnu 😉

makinka.1
9. srp 2008

Ja ho nedam!!! 😀

frog
10. srp 2008

😀 ..jak jsem tak brouzadala po MMb,tak jsem si všimla že dost mamin prodává i použité dudlíky,nebo napíšou jen ozkoušený..já bych teda použitej dudl nekoupila 😒

mirka755
10. srp 2008

frog: to mi povídej, ani nechápu jak to tam vůbec můžou dát. Kdo si v dnešní době koupí ocucaný dudlík když ty ceny nejsou tak hrozné, brrrr mám z toho úplnou husinu ☹

kacatko03
autor
11. srp 2008

Díky holky,

makinka jj to je on 🙂 ale jestliže byl v limitované serii tak to asi těžko seženu 🙂
Frog: tak to je dost o hubu, kupovatp použité nebo vyzkooušené dudlíky..brrr...
Mirka755: já zkusím ještě tu lékarnu v letnanech, jestli nááhodou nebudu mít štěstí 🙂 ale jinak děkuju za Info o DM 😉

lucinecka
19. led 2009

Ahoj holky, taky používáme dudlíky Nuk 🙂 Chtěla jsem se zeptat, od kdy jste dávaly tu velikost 2? Vím že je od 6m, ale mně přijde fakt obrovskej proti té jedničce...

agness02
20. led 2009

ahojky - lucinecka - my jsme velikost 2 vyzkoušeli v 5,5 měsících, taky se mi zdál obrovskej, no nejdřív si s nín jen hrál a v pusince ho neudržel, ale asi po 14 dnech se to naučil a tahá doteď ikdyž teď už ho má jen na spinkání, nebo když trochu zlobí zoubky 😉

kacka.va
20. led 2009

lucinecka: já dávala asi od 7 měsíců, sice je velikej, ale u toho menšího už mi přišlo, že musí vynaložit moc úsilí, aby si ho udržela v pusince, proto jsem už koupila větší.

eatygrenee
12. bře 2009

Je lepší značka Nuk nebo Avent u dudlánků?? s čím máte lepší zkušenost?? 🙂 🙂