Dudlíky Sauvinex. Jaké máte zkušenosti?

jankadudova
18. čer 2011

Ahoj, chci se zeptat na vase zkusennosti s dudliky Suavinex. Jsou stylove, vsechny je foti do svych alb....dostali jsme krasny jako darek, ale me pripada, ze jsou nejak moc dlouhe nebo co. Proste syn je vubec nechce sat. Kde je chyba? Mate nekdo podobnou zkusennost?

smardik
18. čer 2011

@jankadudova mám zkušenost a malý mi ho nechtěl, jediný který mi malý chce je od MAM, je to dudlounek ale jiný dudel mi nechce, plive je

jankadudova
autor
18. čer 2011

Diky. Me se samozrejme libi, jsou designove a krasne...bla ble🙂 jenze ta savicka je az moc dlouha. Tak budeme asi "pokracovat" s MAM. TAky mu vyhovuji nejvic.

smardik
18. čer 2011

@jankadudova my fakt dáváme jen MAM zkoušela jsem i s DM ty jejich babylove přišli mi podobné ale nejsou, on prostě ví že ho chci ošidit, chce jen své. a to víc jak do roka měl ty do 6měsíců, ani ty větší mi nechtěl, ted už má od 6měsíců

ygreen
18. čer 2011

dcera ho nechtěla, je takvej bachratej, žužlá jedině Avent, stejně jako straší syn, když byl malej

kjajule
18. čer 2011

Tak malej taky nechtěl jinej než Avent...Zkoušela jsem kde co...poznal i když sem jednou koupila z dm , tvar úplně stejnej a prostě ho nechtěl ani za mák... 😒