Elektrická odsávačka na rýmu. Jste s ní spokojené?

fim
7. pro 2010

Ahoj, chci se zeptat všech, co mají zkušenost s odsávačkou na rýmu, co je na baterky... Jak jste s ní spokojené? Odsává stejně dobře jako ta na vysavač? Nebo je to závislé na "síle" baterií, jak jsem někde četla? Případně máte i špatné zkušenosti? Je to nelevná záležitost, nerada bych vyhodila peníze oknem. Děkuju.

jaru30
8. pro 2010

Ahoj, máme a jsem s ní spokojená. Já na vysavač nekupovala (neumim si představit, že by tu několikrát za noc, v tom hrobovým tichu, vyřvával ten hlučnej krám. Navíc papoušci na něj reagujou uširvoucím křikem, takže by nás asi sousedi neměli rádi 😀 ) Tudíž neumim posoudit, jestli je účinností stejná 😅
Na baterky jsem vzala i proto, že se jí prcek nebojí 🙂 Z vysavače by měl určitě nerva 🙂

majule_j
20. lis 2013

taky by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti s el.odsávačkou. Tu na vysavač máme,ale často jezdíme někam,tak bych brala s sebou i náhradní variantu 😉

atinkaa
20. lis 2013

ahojki, s ohladom na bazar to moze admin vyhodnotit vselijako....ale ma to byt iba nasa skusenost s roznymi typmi odsavaciek u nasich dvoch bambuliek, tak snad sa to nezmaze a pomoze🙂

baterkova:
1. lahucky, maly, skladny pristroj, nositelny kamkolvek
2. bezpecny, testovany, nosteka sa jemne dotyka iba cast, obvykle aj farebne odlisena, ako u tamponikov do usiek velmi tazko sa s tym da ublizit, ostatna cast je zas dost velka na to, aby ju dietatko nevdychlo
3. rychla obsluha, rychle cistenie....predsa len pri vysavacovom musis davat dokopy aj ten...obvykle ho nik nema rozlozeny v Byte
4. tichucky, dolezite najma u maminiek, ktore maju dalsie este tiez mensie dietatko, pripadne maly byt a tatiho ci susedov nie velmi zdielnych na hluky....povedzme si uprimne zapnut po polnoci vysavac v jedno, ci dvojkovom Byte....neschovas sa s nim jednoducho pod perinu
5. videla som 4 rozne typy kym sme kupili nasu a kazda ma min.2 nastavce takze krasne sa da pouzivat i pre 2 deticky

takze za mna urcite lepsi ako vysavacovy, ten cez pusu maminiek som videla iba v parku a vzdy s velkym placom a vraj je bez atestu
ten klasicky pumpickovy je pre mna uplne hopeless to vobec netusim ci existuje na svete osoba co ten zazrak vie pouzivat 😅 😕 ..ak tak jej zavidim...lebo je to rovnako ako baterkovy de facto kapesny stroj a este k tomu cenovo neporovnatelny 😉

vysavacovy:
1 rovnako ako baterkoveho deti sa ho neboja, najma mensie, Bianecka si s nim sama sopliky odsavala....odmietat ho zacnu az neskor ked uz vedia fukat nostek, ale to aj baterkovy
2.cenovo pristupnejsi a taktiez je certifikovany co sa tyka plastu a sucasti
- vyhodny pre maminu, ktora vie ze velmi nikam cestovat nebude, kde maju vacsi dom ci byt, ide o prve babatko...ci dalsie ma vlastnu izbicku a nebudi sa

Pokial si tu odpovies na vacsinu ano...tak ti ten vysavacovy bude uplne stacit, urobi rovnaku sluzbu ako baterkovy😉

Ten je fakt nenahraditelny, ak sa viac cestuje, ak je priestoru malo alebo deticiek viac, odsavanim v noci jednoducho zobudis pol bloku, najma ak by bolo 2-3x.

Teda baterkovemu by som povedala hned ano, ak mas nan korunky....ma vsetko co vysavacovy teda o ziaden tlak ci vykon neprides a este aj kopu bonusov navyse. Ak nevadi financna zataz tak niet o com, je to super vec
🙂