Elektronická odsávačka mléka. Jakou doporučíte?

annachr
8. zář 2019

Ahoj doporucite mi dobru elektonicku odsavacku mléka? Mam ruční a jdou mi upadnout ruce.

svntvt
8. zář 2019

Medela 😉

pe_tu_ss_ka
8. zář 2019

Za mě také medela.. Ale jestli můžu radit, tak na obě prsa zaráz, ušetří to čas, a navíc když se jedou obě prsa společně odaaje se víc.. Já takhle dostala půjčenou od sestry, a ta je jen na jedno prso, a z druhého jsem musela chytat lahvičkou, protože teklo samo 🙈

merope
8. zář 2019

Taky mám Medelu a spokojenost.

ange_de_la_morte
8. zář 2019

Medela je super 🙂 já měla Medela Mini Electric a vystačila jsem si - maximální spokojenost ... pokud ti nevadí větší investice tak Medela Swing je ještě lepší

svntvt
8. zář 2019

Mela jsem Swing, je to teda fakt suma, ja mela stesti, ze jsem ji mela pujcenou od svagrove, ale vyborna vec. Jsou tam dve faze, stimulacni a odsavaci, nastavis si i tlak, aby to nebylo ani moc ani malo a nebylo to neprijemne, proste fakt vymakana.

svntvt
8. zář 2019

Jeste doplnim, ze jsem jednu dobu i dost bojovala o zachovani mleka a bez teto odsavacky bych to nedala.

merope
Autor odpověď smazal
Zobraz
merope
8. zář 2019

@svntvt Tak já měla půjčenou Medela Symphony, to je ještě větší pálka - ale rozkojila jsem se skvěle i s dosti rozdrbaným kojením z nemocnice a s dítětem na neonatologickém JIPu. Ale pak po návratu z porodnice už s malým jsem sehnala Medela Mini Electric a s ní "kojila" dalších pár měsíců než se drobek naučil sát sám.

zzuzzocka
8. zář 2019

Ardo Calypso, ",kojila" jsem takto 11 měsíců.

annachr
autor
9. zář 2019

No prave potrebuji jenom na noc malinka mi prespi i 8 hodin pak se napapa trošku asi 5 minut z jedneho prsu a spí dal tak to druhe musim odsavat mam ruční a to je nanic možná by stačila ta madela mini ale holky je to fakt ranec

svntvt
9. zář 2019

@annachr Jako pokud to pouzivas malo, tak zkus tu mini, furt lepsi nez rucni. A mrkni na bazar, holky to vetsinou prodavaji za hezkou cenu.

jirovapa
9. zář 2019

@annachr měla jsem od Philips avent a byla jsem maximálně spokojená. Byla na jedno prso a stačila mi. Ale mají i na dvě prsa, záleží jak budete chtít 🙂. Po roce jsem jí prodávala v pěkném stavu dál 🙂.