Eshop pinkorblue.cz, máte zkušenost?

motka1991
4. kvě 2013

Zajímalo by mě jestli opravdu funguje,posílají za takovou cenu a to co mají uvedeno 🙂

maudn
4. kvě 2013

ceny mi tedy nepříjdou nic extra

kikuska87
10. kvě 2013

ano existuje, zrovna před týdnem mi došel balíček s chůvičkama a plenkama 🙂

danuska23
10. kvě 2013

Eshop funguje 😉 Já jsem tam nakoupila zábrany do dveří, měli je tehdy v akci.

favofrenki
10. kvě 2013

Nedávno jsem nakupovala balíček přišel v pořádku. Objednávala jsem pro jistotu na dobírku 😉

svoba
10. kvě 2013

mám. pozitivní!!! platila jsem předem, přišlo mi to nadvakrát. den po sobě. takže pohoda. DOPORUČUJU!!!!!

pinkorblue
6. čer 2013

Moc Vám děkujeme za reakce. Jsme moc rádi, že u nás nakupujete. Pokud máte nějaké podměty, co přidat, zlepšit apod, určitě nám to napište. Budeme jen rádi. Přejeme hezký den

bledulka84
7. pro 2016

Přidávám letošní zkušenost, DÁVEJTE SI BACHA, nové recenze na heurece jsou úděsné!!!
A tady moje:

Objednala jsem koloběžku/odrážedlo 2v1, byla zrovna v akci, místo nového zboží mi došel již složený nefunkční kousek, požadovala jsem výměnu zboží, ale místo toho, mi po 14 dnech, co měli zboží vráceno přišel jeden mail, že mi poslali peníze zpět na platební kartu, to jesli tam budou se dozvím zítra. Každopádně zboží je již za úplně jinou cenu, než bylo původně nabízeno. Na moje e-maily, posílané v průběhu, s dotazem, kdy mi dojde nové (vyměněné) zboží nereagovali, přitom při telefonické domluvě k tomu, jak mám zboží vracet a zda chci peníze či výměnu, mi výměnu přislíbili. nyní mají na stránkách 5 ks tohoto zboží skladem, takže vrácení peněz z důvodu, že by zboží nebylo asi dostatečnou výmluvou být nemůže. Jsem totálně znechucená, kor před vánocemi, toto jednání je šílené a v životě z tohoto e-shopu objednávat nebudu.
Je to výsměch , snad dostanu zpět alespoň peníze.

secanskan
20. pro 2016

Od 12.12. mám objednán dárek pro děti pod stromeček, přijatá objednávka a od té doby nic..Psala jsem mail, jak to vypadá a pořád žádná odezva :( Hlavní dárek asi mít děti pod stromkem nebudou :(

hanih
20. pro 2016

Nakupovali jsme tam několikrát a vždy jsme byli spokojení. Naposledy jsme před pár týdny objednávali autosedačku a do týdne jsme ji měli doma.
@secanskan a nebyla u zboží uvedená dostupnost třeba 14 dní? Mě se jednou stalo, že jsem to přehlídla a divila jsem se, že dlouho nic nejde. Pak až jsem zjistila, že to tam mají napsáno.

bledulka84
20. pro 2016

@secanskan mě to nakonec po všech peripetiích došlo vyměněné, ale teda trvalo to, kontaktuj tady paní, co tu je z pinkorblue (ta co tu dělala tu předvánoční promoakci), ta reaguje hned, pokud bys nenašla kontakt, tak dej vědět, někde dohledám jméno

secanskan
21. pro 2016

Dekuji, dnes napsali, že predali PPL 🙂 Meli napsane 6-8 dni, tak snad to dojde do Vánoc, nepredali PPL nejake papiry k balickum a oni to ted dohledavaji manualne :(

chulia333
11. pro 2019

Objednala jsem si houpaci lehatko, hneď sem dostala i slevovej kupón 10% ..rýchle jednáni a rýchle dodani. Naprosto spokojena 👌