Fenka mi začala spát na polštáři

blueangel2
29. srp 2018

Ahoj,začala sem si všímat,že co mám fenku po kastraci,tak mi začala spát na polštáři,a já spím pod ní,pokaždé,co ji pošlu na místo,po chvilce začne kníkat a snaží se ke mně dostat i přes nějaký povely...neskáče po mně,jen po příteli,se mnou si chce víc hrát,usíná mi kolikrát pod peřinou...jen nevím co si mám pod tím vším představit,jestli cítí mé těhotenství a musí mi být na blízku,nebo je to kvůli té kastraci,právě teď sedím na posteli a takhle nějak odpočívá

ariadna12
29. srp 2018

@blueangel2 muze to byt oboji. Kdyz jsem byla tehotna a nebylo to jeste videt, zastavovali se u mne cizi psi, nestekali, jen mi uprene koukali na bricho a jeden vyssi se ho dotkl i cumakem.

zelenaesmolda
29. srp 2018

mela by sis ujasnit jestli psa v posteli ci na gauci chces nebo ne.vzhledem k tomu,ze cekas dite bych ji to nedovolila aby mu pak nahodou neublizila kdyby na nej nechtene na posteli stoupla.je treba vydrzet a nepovolit protoze proste zkousi kam az muze a kdyz das povel musis na nem trvat.jestlize ji to jednou povolis a jednou zakazes bude v tom mit akorat gulas...

darinka84
29. srp 2018

@blueangel2 může být obojím. Ode mě se po celou dobu těhotenství psi nehnou. Tvrdě spí ale jak se zvednu z gauče už je mám za zadkem. Chodí se mnou po celém domě i na záchod

priefi
29. srp 2018

@blueangel2 kdyz jsem cekala syna, pejsek se ode me spis drzel zpatky, byl odtazity

syrinxka
29. srp 2018

Náš pes byl víc přítulný, více mě hlídal . Byl zvyklý spávat s náma v posteli, ale pochopil, že když je miminko v posteli tak tam nesmí spát. Stačilo ho na to párkrát upozornit a nebyl problém 🙂

bejullle
29. srp 2018

Moje fenka se mnou těhotenství strasne prožívala, spala kdekoliv u me nekdy nad hlavou a nekdy u břicha venku stekala na cizi a to jeste ani ja nevedela ze sem tehu a ted kdyz se mala narodila stara se o ni😂je z ni uplne posrana. Psa bych zase moc nevyhazovala aby nezacla zarlit a citit se odstrcena

bejullle
29. srp 2018

Jako u nas z toho byla fena fakt hotova

zavodnice
29. srp 2018

Moje fenka na mě úplně kašle 😀. V posteli spí stejně jako predtim, roztahuje se, hlavně aby se vyspala ona 🙂.

klartes
29. srp 2018

@blueangel2 Řekla bych, že to bude asi obojí, ale co vím, tak psi hodně vycítí těhotenství a ještě ta kastrace jí asi moc nepřidala, tak ti chce být na blízku. Tak bych jí asi nějak nevyhazovala já osobně, co si dát třeba pelíšek blíže k posteli mě napadlo🙂.

jednaholkaa
29. srp 2018

Taky bych ji nevyhazovala, asi to s tebou proziva. Ja mam vykastrovaneho psa a svoje chovani nijak nezmenil ted kdyz jsem tehotna. Asi to je tim ze je to fena.. Ta bude na miminko hodna 🙂

zelenaesmolda
29. srp 2018

@jednaholkaa no aby pak pro ni nebyl sok ze najednou v posteli spat nesmi protoze je tam mimco a nezacala zarlit...

miba10
29. srp 2018

Může to být obojí. My máme fenky dvě. Jedná je moje, ta má 3,5 kila (bisonek) a druhá je přítele, ta má 16kilo (krizenka stafirda a fr.buldocka). Moje byla zvyklá se mnou spát od chvíle co jsem si ji přinesla domu. Druhá s přítelem taky byla zvyklá spát, ale ne až tak často. Když jsem otěhotněla, holky si mě pěkně hlídaly ať jsem se hla kamkoliv. Ta menší mi i dávala packy na břicho a když malá kopla tak břicho olizla a hrozně vrtela ocáskem. Ta větší, ta si lehla vedla mě a břicho mi dávala na nohy pod břicho aby cítila pohyby. Když se malá narodila, tak je přítel naučil že s námi spát nesmí. Ta menší za mnou stejně na tajnaka leze, ale ví, že když máme u sebe malou, což je výjimečně, tak k nám nesmí a opravdu nechodí. Ta větší k nám ani neleze. Ani jedna nezarli. S malou je ta větší kamarádka až do nebe a ta menší si ji hlídá, ale jinak si zaleze někam do klídku. Takže zarleni bych se nebála. Jde o to jak se ke psům dal člověk chová a jací také ty psiska jsou.

zuzan88
29. srp 2018

@zavodnice u nás to samé, mám čivaváka a to je taková přísavka už od štěňátka

zuzekk
12. led 2019

Musí s ní cloumat hormony, určitě ji teď nevychovavej, spíš pomazli.

jitus2
28. led 2019

Ahoj maminky nemám. S tím žádné zkušenosti ale chci se zeptat snažíme se o miminko zatím 3 dny spozdeni nikdy jsem to neměla. Ale všimla jsem si toho že nějaké dva dny mi můj 4mesicni pejskem spí jen na břiše je možné že to vycítí a jsem iopravdu v jiném. Stavu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru