Firma Scarlett - varování

sabisek
16. únor 2013

Dobry den, chtela bych se zeptat, jakou zkusenost mate s firmou Scarlett a zaroven napsat varovani na zaklade nasi zkusenosti. Prave jsme od nich dostali postylku Alenka bila - borovice. Jak jsme se na ni tesili. Po rozbaleni krabice bohuzel teseni prestalo a vystridalo sok. Pro tradicni ceskou fimu jsme se rozhodli, nebot jsme doufali v kvalitu.Bohuzel kvalita se nekonala. Bila barva by asi byla nanesena lepe mym 3 letym synovcem, jiste by neopomel nektera mista jako vyrobce. Mame postylku napul bilou a napul prirodni. Skrabance, dirky (ktere tam nemaji byt), odlupujici se kousky dreva - to vse je nase postylka. Sroubky nepasujici.
Za me tedy zkusenost s fimrou Scarlett ne. Jen ted uvidime, jak se postavi k reklamaci. ☹

ollif
17. únor 2013

Zrovna jsme domontovali postýlku od firmy Scarlett, typ Luboš. Jelikož už je to naše druhá postýlka od této firmy, nečekali jsme problémy. Je tedy pravda, že první postýlka tehdy dorazila mírně poškrábaná, ale to jsem přikládala špatné manipulaci při dopravě. Model Luboš je sice levnější varianta, než co jsme si kupovali tenkrát, ale nepředpokládala jsem "komplikace". Když pominu šílenou montáž, na kterou nebyl návod, resp. správný návod, protože ty tam sice byly 2, ale úplně k jiným postýlkám s jiným systémem. Zarazil mě kus hřebíku/pérka čouhajícího ze šprycle, pochopitelně řádně ostrý. To si myslím, že je průšvih jako blázen. Něco takového by se nemělo vyskytovat u jakéhokoliv nábytku natož u dětské postýlky, kdy je vyžadována maximální bezpečenost a kvalita. Kdybychom bývali koupili obyč postýlku z Ikey za pár stovek, udělali bychom líp.
Btw. vzhledem ke jménu majitele firmy si nejsem označením "ryze česká firma" jista...

sarunatko
17. únor 2013

Já jsem si od nich objednávala povlečení, spací vak a ještě nějaké věci a byla jsem celkem spokojená. Ale taky si nejsem jistá, že je to česká firma.

ollif
17. únor 2013

S povlečením nemám taky problém, tedy zatím 😀

lecijasek
17. únor 2013

My máme od scarlett postýlku "míša" - přírodní buk, se stahovacím bokem. A s kvalitou jsem byla spokojená, až jsme se za ty peníze divili. Vůbec se nerozvrzala ani nic. Teď čeká složená na druhou dceru. S montáží taky neměl manžel problém. Ale je to už 2 roky zpátky, co jsme jí kupovali, tak se mohla kvalita změnit. Jinak nemyslím, že je to česká firma. Já mám za to, že to jsou Poláci.

ilonka30
17. únor 2013

Také myslím, že jsou to Poláci, stačí se podívat na jméno majitele : http://scarlett.cz/index.php?option=com_content..., asi to vozí odtamtud.

aideen
17. únor 2013

My máme od Scarlett přebalovací komodu a košík na mimčo a teda nemůžu si stěžovat. Vše pevné, drží i při druhém dítěti teď. Ale je fakt, že jsem to kupovala tři roky zpátky, takže se určitě mohli kvalitou zhoršit. Také mám za to, že je to polská firma.

sabisek
autor
18. únor 2013

Dekuji vsem za prispevky. Na jejich webu jsem nasla nasledujici vety:
''Hledáte kvalitní dětský nábytek za výhodné ceny v Čechách a na Slovensku? Chcete si vybírat z velkého množství nábytku a doplňků s rychlým dodáním a tradicí již od roku 1995. Jste tu správně. Dětský nábytek a doplňky pro děti Scarlett Vám nabízí online skladové zásoby a poradenství s výběrem dětského nábytku a textilu od renomované české firmy. '' Jinak mi ale bylo potvrzeno, ze to jsou polaci.Manzel prohlasil, ze ma Polaku dost a radeji jdeme pro nemecke firmy. 😉

grass
18. únor 2013

@sabisek
tak já bohužel mám stejnou zkušenost, se stejnou postýlkou. ještě jsme schválně vybrali, protože splňuje normy. certifikát nikde, tak ani návod (stáhla jsem jej z netu), místo 8 dlouhých šroubů jich bylo jen šest, museli jsme dva šrouby dokoupit, dřevo špatně ohoblované a za ty peníze děs. kdyby ji prodávali za tisícovku, tak by to tak odpovídalo..taky jsem zklamaná

cutie_01
18. únor 2013

@aideen Jakou máte prosím tu komodu od nich?

aideen
18. únor 2013

@cutie_01 mrkněte ke mě do alba Věcičky pro moje dětičky.

cutie_01
18. únor 2013

Včera jsme objednali přebalovací komodu právě od firmy Scarlett, tuto: http://bit.ly/15oPHYT, vypadá pěkně, uvidíme, jaká bude realita, snad to bude ok, zkušenosti výše mě trochu vyděsily :-/

nadja73
18. únor 2013

pres Malvik jsme koupili postylku, Agamod Scarlet. Mame uz jednu, tak aby mely holky stejne. Ta druha postylka byla presne takova, jakou ji popisuje zakladatelka tematu. Pri reklamaci nam doslo, defacto jsme si byli jisti, ze tato postylka byla poslednim kusem, kterou vzali odnekud z prodejny, vystavky. Nakonec nam Malvik dal 50% slevu a opravime si ji sami.

cutie_01
18. únor 2013

@aideen Díky, tak snad budeme mít stejně dobrou zkušenost 🙂

gwen84
18. únor 2013

Zrovna dneska nám přivezli postýlku Scarlett Laura. Zatím jsem ji nerozbalovala, uvidíme večer (nebo až o víkendu - musím pro ni udělat v ložnici místo 🙂 ), až ji budeme s partnerem montovat. Doufám, že kvalita bude slušná, odpovídající ceně, ale zázraky nečekám, vzhledem k tomu, že je to polská výroba 😒

sabisek
autor
18. únor 2013

@grass Ahoj, jako nas pripad. Proto se snazim najit ostatni lidi, co maji podobny problem. POkud totiz zakaznici nezacnou chtit kvalitni zbozi, za ktere nemalo zaplatili, tak to firmam bude prochazet. Zakaznicky servis v CR je neco, co se musi moc a moc zmenit a je nutne, abychom se hlasili o sva prava zakazniku. Obzvlaste, kdyz dodavatel rika normy normy normy....

sunny1sis
20. únor 2013

Ahojte, my sme priamo nekupovali scarlett, ale od klups, radek 5 teak se suplikem, ale popis poskodenej postielky sedi aj na nas. 😠 Niekde osuchana farba a dekoracie vlacika poodpadavane. Navod len polsky v hroznej kvalite, ze ani neviem, ci sa nam to podla neho podari zlozit. Este sme ju nezlozili, tak dufam, ze nezistime v procese, ze nieco chyba alebo nepasuje. Kazdopadne sme sa snazili nic nekupovat z polska, ale pri cenach ostatnych postielok sme to riskli a teda nevyplatilo sa. Uz naozaj NIKDY nic z Polska. (Sorry, ze je to mimo temy Scarlett, ale hodilo sa to ku popisu polskych postielok.)

sabisek
autor
22. únor 2013

@sunny1sis Mam podobny nazor, nic proti Polakum jako lidem, ale jejich vyrobkum (jakekoliv - obleceni, nabytek, potraviny) se obrovskym obloukem vyhybam.

sunny1sis
22. únor 2013

@sabisek Po zlozeni postielky a vlozeni madrace sme ostali nemilo prekvapeni. Postielka pusta farbu!!!! Cela madrac bola na okrajoch, kde sa dotykala postielky, od farby!!!! Ide ma z toho porazit. 😠 Utierala som aj handrou kazdu tycku, nepomohlo. Teraz tam mam vlozit mimi, ktore sa jej bude neskor chytat a ozuzlavat okraje? Neuveritelne som sklamana a nahnevana!!!! 😠 😠 😠

sabisek
autor
23. únor 2013

@sunny1sis Co reklamovat! nenechat si to libit!

kikimaruska
23. únor 2013

Já měla od Scarlettu dost věcí. Postýlku, ne, tu jsme měli tedy také od polské firmy-Klupš...a kvalitní byla, používali jsme ji do 3 let a opravdu jsme byli spokojeni a slouží dál (model Radek V s šuplíkem), takže ne všechno polské je kšunt. Od Scarlettu jsme ale měli mj.kokosovou matraci, kdy jsme potřebovali po čase nutně vyprat její pratelný potah..., prali jsme na 30 st.a přesto se tak srazil, že zpátky na matraci jsme ho již nedostali 😒 . Firma se mnou nekomunikovala ani neodpověděla, když jsem se dotazovala, zda je alespon možno dokoupit u nich potah náhradní (nikde sem na tak malou matraci volně prodejný potah nenašla). Uplně jiná prodejkyně mi pak ochotně potah nechala ušít, abych zbytečně funkční matraci nemusela vyřazovat. Takže toto mne zklamalo (jakmile je problém, dělají mrtvého brouka 😖 ). Naopak máme od nich ale přebalovací podložku větší i menší a ta mi kvalitou vyhovovala a navíc i cenově přijatelná...ale jak tu čtu, ještě že postýlku jsme si od nich nakonec nevzali...

gwen84
23. únor 2013

Jinak jsem právě zjistila, že firma JMP Studio zdravého spaní (máme od nich dětskou matraci Adélka) taky nabízí postýlku Laura, jen ještě o cca 900 Kč dráž, než jsme ji kupovali my jakožto Scarlett Laura 😒 A nikde se nechlubí, že je to zřejmě polská výroba. Postýlku jsme dneska smontovali a vypadá to, že jsme měli štěstí - drobné nedostatky teda má (malá škrábnutí, ne všude zcela hladký povrch - zřejmě slabší vrstva laku), ale nic zásadního. Jak píše @sunny1sis, při cenách ostatních postýlek jsme riskli "made in Poland", jinak se taky všemu polskému snažím vyhýbat.

littlemousecz
23. únor 2013

Tak nevím holky, ale fakt zlatá IKEA.... Ta nejlevnější postýlka stojí 700 a kvalita nesrovnatelná (aspoň podle toho, co píšete). My teda máme jednu ještě po manželovi a druhou k babičce po synovci právě tu nejlevnější z IKEA. Spal v ní do dvou let, kdy už měl dvacet kilo a skoro metr na výšku, tak musel do velké a postýlka je úplně v pohodě, nikde se nic neloupe, neštípe a tak... a že se k ní ke konci nechoval zrovna jako k porcelánu 😉

sunny1sis
24. únor 2013

@sabisek Najradsej by som reklamovala....ALE...teraz rozobrat postielku, zabalit a ist s nou na postu, poslat na vlastne naklady nazad a cakat kto vie kolko na reakciu, ze co dalej. Ak by aj reklamaciu uznali, zase cakat, kym poslu novu, aj tuto im trvalo poslat 3 tyzdne a zaruka, ze ta druha nebude taka ista, alebo dokonca hosia? Ziadna! GRRRR 😠 😠 😠 (manzel vravel, ze ju skusi prelakovat, aby aspon nieco s tym spravil.)

sabisek
autor
24. únor 2013

@sunny1sis Drzim pesti. My ji puvodne kupovali z kramu, kde jsme ji mohli do 14 dni vratit s okamzitou zarukou vraceni penez. Mrkni na obchodni podminky. 😉

koolombina
25. únor 2013

Ahoj, já se přidám ohledně peřinky Scarlett SATIN. Je to prošívaná souprava do postýlky. Sice nevypadá nekvalitně, ale je hrozně tvrdá a nepoddajná, děťátku se nepřizpůsobí. Raději jsem koupila ještě jinou peřinku a tuhle zkusím použít pro starší batole. Jsem blbá, že jsem si zrovna takovou věc neprohlédla a nekoupila v kamenném obchodě, v tuhle chvíli to jsou vyhozené peníze 😠

cutie_01
12. bře 2013

Tak o víkendu muž smontoval přebalovací komodu Laura (http://bit.ly/15oPHYT). V návodu (který je na dvě stránky, zlatá Ikea se svými podrobnými návody) je nejspíš chyba, píše se tam, že jeden ze tří šuplíků se má namontovat trošku jinak než ty ostatní. Výsledkem je, že všechny tři šuplíky nejsou při zavřeném stavu stejně srovnané...ale beru to jako kosmetickou vadu (stejně manžel prohlásil, že to rozhodně předělávat nebude). Jinak ok, komoda vypadá moc pěkně.

silvapokorna
14. bře 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

ahoj holky, co řešíte výbavičku. pokud vy se vám líbila bílá osuška pro mimčo s kapsou na hlavičku zadarminko, tak se zkuste registrovat do Lovela web klubu na http://www.lovelababy.cz/lovela-web-klub. každý 10. ji získá zadarmo, ostatní dostanou slevové kupony na Lovelu. já mám sice už děti větší, 4,5 a 2 roky, ale pořád mě ta Lovela baví. 😀

sofieleskot
21. únor 2016

Četla jsem si recenze o výrobcích Scarlett, ale pak jsem přišla na to, že diskuze už je celkem dosti zastaralá 😀 My jsme před měsícem kupovali postýlku Scarlett - tuto - http://www.scarlett.cz/postylky-se-stahovacim-b... a tedy je naprosto LUXUSNÍ, pěkné provedení, masivní dřevo, jsme nadšeni. Tak třeba se firma o dost po těch 2 letech zlepšila, protože tahle postýlka je úžasná.. Tak to jen na doplnění...

kaczenkaa1
10. říj 2017

@sofieleskot
Dobrý den, můžu mít dotaz k postýlce Scarlett Laura? Jak jste s ní byla spokojená po čase užívání? Zajímalo by mě, kolik je potřeba místa do šířky při zasouvani roštu pod postel a jestli to jde snadno. Máme mezi posteli a zdi prostor jen jeden metr, tak jestli je to vůbec proveditelné. Nevím, jestli to popisuji dost srozumitelně... Moc děkuji za odpověď!