Funbaby, Brno. Jaké dárky nabízejí při nákupu nad 600Kč?

krmv
16. bře 2013

Nevite nekdo jake darky nabizeji pri nakupu nad 600kc,jak uvadi na internetu.

kelisova
18. bře 2013

Vím, teda v Ostravě - sterilizátor + nějaká lžička či cosi z nádobí, nezaujalo mě to, sterilizátor a hračka nebo spirála s hračkama na kočárek. Podle mě to hodnotu 600 Kč nemá, max. polovinu. Vzala jsem si spirálu.

agne
7. dub 2013

Jestli se nepletu tak je to nad litr bez zbozi v akci ci sleve. A ty darky jsou stejny a jsou vystaveny u vchodu. Je potreba byt tam osobne, registrace a tehu prukazka. Taky bych volila tu hracku, potesi to 😀 .

silvapokorna
17. dub 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

pokud by jste, holky, sháněli osušku, tak zkuste registraci na www.lovelababy.cz. každá 10. registrace získá zdarma osušku pro mimčo. je docela větší, tak není jenom na úplně mimiko. nám se zadařilo a je i příjemná. 🙂

luciekrasna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckalucka1
30. črc 2014

ahoj, funbaby nabízejí ke všem dražším věcěm nějaký dárek, stačí očekovat jejich facebook 🙂

bbibianca
7. dub 2015

Ach jo, my to minule nějak prošvihli. Kupovali jsme tam v březnu kočárek a nějaké věci... 😒 ale chystáme se tam znovu dokoupit zbytek a ted mám hrůzu z toho, že koupíme to co bude v tom balíčku...

boonek
30. dub 2015

@bbibianca Dárky jsou vystaveny u vchodu, můžete si je prohlédnout. Jsou k nákupu nad 1.000 Kč a registraci. 1. byly dvě hračky, 2. osuška + talířek, lžička, nůžky, hřebínek a další drobnosti, 3. set 2 overálků, talířek + drobnosti.

bbibianca
30. dub 2015

@boonek jjo už jsme tam byli. Vzali jsme si 2. 🙂