Garvalin, Agatha Ruiz de la Prada-poznáte tieto značky?

alzbetak
11. únor 2014

Ahojte maminky.
Nakolko nepoznam tieto znacky topanok - prisla som si po skusenosti tych co ich uz maju odskusane. Su makke ohybne a poddajne? Dizajn maju krasny, cenu sice nie ale nemozeme chciet vsetko... Tak by som chcela vediet ci su kvalitne pre nozku 22. Zatial mame skusenosti s Primigi, Richterkami a oboje su fajn ale uz pozerame pomaly po jarnych... Dakujem za skusenosti.

lays
11. únor 2014

Agatha Ruiz de la Prada odporúčam.su vynikajúce,mame doma 5 párov!

hojda
11. únor 2014

Mělaj jsem od Galvalin první botičky Biomechanics pro malou a jsou naprosto dokonalé, mám je i v albu o botičkách a pořadu Sama doma je ukazoval ortopéd jako nejnovější trend pro první botičky. Opravdu byly úžasné, nádherně měkká a jemná kůže, malá je uboula v obchodě a už je nechtěla sundat, když jsem jí pak koupila jinou značku, tak bylo vidět, že ty první jí pasovali lépe, opravdu je můžu jen doporučit, máme je bazárku pokud chceš mrknout jaké to byly.

alzbetak
autor
12. únor 2014

@lays super diky, tak to rada pocujem lebo sa mmi moc pacia 🙂 - a mate take male velkosti ci uz tie vacsie ?

alzbetak
autor
12. únor 2014

@hojda tie biomehanics som chcela - moc sa mi pacia - prave ak osu robene ale nezohnala som - resp neviem ich zohnat - poradis? Mala mi beha prave krasne v pedipedkach a ked som jej kupila sice zirafkovske ale "klasicke" papuce tak za pat minut isli dole z nohy... nevedela vobec chodit a vobec sa jej to nepacilo (a ani mne ci uz tvrdostou a vraj boli makke a ani dizajnom - alá socializmus)

hojda
12. únor 2014

@alzbetak já je kupovala ve Victoriamagic.cz v Praze na Chodově mají i eshop, ale koukám, že je mají vyprodané, fakt byly užásné! Lehoučké, měkkoučké.
http://www.victoriamagic.cz/c/obuv/detska/#pric...[]=producer_13;

blondynka400
12. únor 2014

@alzbetak podle mne už biomechanics neseženeš, vyloženě garvalin mají zbytky. Prodávala victoriamagic, ale té se nějak přestává dařit a tyto značky mají akorát "výprodejové". Nové nemají vůbec. Nikde jinde jsem se nikde neviděla...
Na doma jsou nejlepší klasické celkožené sandálky, ale v zimě se to blbě schání, ale dá se. Ecco, Geox, Richter, max superfit. Ale jestli jí sedí pediped,bude mít asi širší nhu a je otázka tza by ecco sedělo. Ještě fajn je značka dd step, měla je jako první botičky a fakt jse, byla nadšená....

hojda
12. únor 2014

@blondynka400 No manžel říkal, že tu druhou prodejnu zavřeli. Jak by ne, když jsem tam byla před 2 lety na podzim a chtěla na konci října zimní boty, tak mi pořád říkali, že jim zimní zboží teprve přijde.....neměli tam vůbec nic. Naposledy jsem tam kupovala tyhle Biomecanics a od té doby nic.

hojda
12. únor 2014

@alzbetak Tak pokud bys chtěla ty naše, tak ti dám slevu 😀 je to ta velikost 22. Malá je měla jako první boty a děti se rodí se zdravou nohou, takže nemůžou být ani nijak špatně vytvarovné od špatné nožičky.

blondynka400
12. únor 2014

@hojda zavřeli tu na Chodově, je jenom ve Fénixu. Ono ani internetový obchod jim moc nejde 😒 Co jsem jednou měla tu čest s majitelem, ani se nedivím 🤐
Já tam koupila zimní Richterky pro starší za takovou cenu, že se nedalo odolat. Ale jinak máš pravdu, jinak nemají skoro nic....

hojda
12. únor 2014

@blondynka400 Aha a manžel by teď nedávno ve Fénixu a tam to bylo taky zavřené, ale neví jestli tedy na trvalo, ale je to divný, že to bylo zavřený přes den.

alzbetak
autor
12. únor 2014

@hojda Dakujem ale boticky zasadne iba nove 🙂

blondynka400
12. únor 2014

@hojda no na Chodově už je zavřený docela dlouho... Ten fénix ještě nedávno fungoval. 😅 Ale ono je to asi jedno, stejně v poslední době zboží nulové..... 😝

alzbetak
autor
12. únor 2014

@hojda Na victoriamagic.cz som uz nakupovala - prave primigi a richterky - ale obchod je do polovice brezna mimo provoz.
@blondynka400 Ano prave na doma som jej kupovala sandalky richterky a super - tie sa daju zohnat aj teraz v zime v eshopoch ... kombinovala som jej ich prave s pedipedkami - ale kedze richterky su uz male tak teraz nosi iba pedipedky - tak potrebujem "rozsirit zbierku" 🙂 A Ecco a Geox su problem - tie som hadam nikde teraz nenasla ani...

alzbetak
autor
12. únor 2014

@blondynka400 pozriem tie dd step - tie nepoznam... diky za tip. Ano ma sirsiu nozku. Nakupujem boty len cez net - kedze tu u nas si vybrat z "vyberu modre jedny a hotovo" neviem - resp ani by to nemalo byt v uvozovkach lebo to bola realita smutna v dnesnej dobe...

blondynka400
12. únor 2014

@alzbetak nevím jestli znáš tento obchod, ale tam ecco cenově nic moc, geox mají v těch měnších velisktoech asi jedny.... http://www.detskeboty.cz/detske-letni-boty/inde... . Nebo tento, tam už i ta cena je lepší.... http://www.e-detska-obuv.cz/sandaly/3393-ecco-h...
V Praze je outlet, kde stojí sandálky 800-900 Kč.... Výběr někdy sice omezený, ale nakoupit se dá. Otázka je co ta šířka no.... Na to by byl geox lepší. Ale jestli jí jsou Richterky, možná by dala i ecco.
Ty dd step třeba tady: http://botickarna.mimishop.cz/detail.php?zbozi=.... Ty jsou i na širší nožičku.

alzbetak
autor
12. únor 2014

@blondynka400 Wau, moc dakujem 🙂 popozeram. Dakujem za ochotu

lays
17. únor 2014

Alzbetak mame 23 a 24-ky..

matilduska
13. pro 2014

My jsme co nejdele chodili jen v capackach a zacli jsme prvnimi botami Biomecanics, jsou super, maly je miluje doted, to uz mame treti. Nozka roste rychle 🙂 Prave shanime dalsi velikosti od 24 nahoru, tak kdyby jste vedeli kde koupit, dejte vedet 🙂