Hojdavak - Ano/Ne? Zkušenosti?

moly001
14. lis 2018

Zvažuji koupi hojdavaku pro druhé dítko. Prosím Vaše názory. Byly jste, holky, spokojené, využily jste? Není to " zbytečná koupě"? Děkuji za Vaše postřehy🙂

cholii
14. lis 2018

Za mě jedna z nejlepších investicí, určitě doporučuju!

olga_
14. lis 2018

Rozhodně ano - narozdíl od postýlky 😂. Měla jsem na staršího, na dvojčata máme také.

adelka951
14. lis 2018

Porizovali jsme na druhe a byla to ta nejlepsi investice. Ted ji vyuziva treti ditko. Uz si to bez nej neumim predstavit.

aleenka1234
14. lis 2018

Za mě ne. Malá v tom absolutně nechtěla být.

petronilkaa
16. lis 2018

U nás u dcery úspěch, bez něj jsem si to vůbec neuměla představit.. Syn tam nechtěl být, ale on nechtěl být ani jinde, jen v šátku.. Až později jsem zjistila, že měl reflux, tak mu ležení celkově vadilo.. Jinak by to asi taky měl rád.. Teď má půjčený švagrová a taky spokojenost.. 🙂

bayt
16. lis 2018

@moly001 Ahoj, mám nespavý mimino, tak jsem koupila, že to je jakože zázrak. Bylo to k ničemu. Nechtěl v tom být, po chvíli ječel :D Když jsem nad ním stála a houpala ho a dělala opičky, tak ho to chvíli bavilo, tak to bylo u nás jediné využití.

margalo
17. lis 2018

Za nás nepostradatelný pomocník do cca 7měsíce. Krásně jsem v tom malou uspávala. Skobu jsme umístili nad postel, takže jsme houpali večer a nebo v tom spinkala přes den, když jsme nešli nikam s kočárkem. Další skobu jsem měla nad gaučem, takže jsem mohla odpočívat a přitom houpat jedním prstem. Takže paráda. Určitě to bude super pomocník pokud někdo čeká druhé dítě, to starší rádo houpe a vy můžete zatím dělat něco jiného...třeba si dojít v klidu na toaletu 🙂

moly001
autor
17. lis 2018

Děkuji moc všem za poznatky🙂

xantista
23. lis 2018

přidávám se k dotazu - kupovat ten pro nejmenší, nebo klidně větší, aby vydržel déle? 🙂

margalo
23. lis 2018

@xantista Pokud myslíte větší, jakože xxl verzi, tak za mě je jen pro velké děti, tedy děti dlouhé, které mají vysoké rodiče. Protože od určitého věku v tom to dítě stejně už nechce být nebo váhově to nestačí...Prověsí se pružina...

cleer00
27. lis 2018

Super věc. Mám doma a nelituji