Horka - v čem teď dáváte spinkat miminka?

pecinkaandulkova
29. črc 2018

Ahoj,chci se zeptat v cem davate v noci spinkat miminka? Konkretne 5m..dekuji 😉

olga_
29. črc 2018

@pecinkaandulkova Já mám dvojčátka necelé dva měsíce a spí v body s krátkým rukávem.

badyr
29. črc 2018

Přes den spí v body s krátkým rukávem, na noc klasický overal, nebo overal s krátkým rukávem a krátkýma nohavicema....máme ale v bytě zapnutou klimatizaci.

olga_
29. črc 2018

Já ještě doplním, že spí vedle mě, takže mám kontrolu a takto jim to vyhovuje. Klimu nemáme, okno na větračku - spíme ale na opačné straně, než je okno.

lizzie02
29. črc 2018

@pecinkaandulkova Necelé 4 měsíce spinká v body krátkým rukávem, okno přes noc dokořán, včera jsem ještě rozvesovala mokrý pliny v ložnici, bylo tady 28 stupňů, nevím už jak to taky zlepšit ☹ to usíná dlouho tak ještě dělám průvan, než jde do ložnice, snad už brzy vedra skončí 🙂

pecinkaandulkova
autor
29. črc 2018

@olga_ moje rec..taky spi vedle me..jak ji je chladno na drzovku se prikryje 😀

pecinkaandulkova
autor
29. črc 2018

@lizzie02 neco mi mluv..I ja usinam az okolo 00 na umreni ....mala ta by nejradeji spala nahata 😂😂😂

badyr
29. črc 2018

@lizzie02 já myslím, že víc toho asi už nevymyslíte. Nám malej teď poslední dny ani není schopný spát venku v kočárku. 😪.... převaluje se, nemůže zabrat, jakmile jsem vždycky přišla domů, kde bylo díky klimatizaci chladněji, tak do pár minut usnul...by mě kleplo, když vidím některé maminky, jak mají kompletně "uzavřený" kočár a jako bonus ještě plínu...

luciklim
29. črc 2018

@pecinkaandulkova mame 8 mesicu a spinka v overalku s kratkyma nohavickama a bez rukavku. Pres den nosi jen bodycko natelnikovy 🙂

pasiba
29. črc 2018

Spime v podkroví a spí jen v plince a v noci ho prikreju látkovou plenkou 🙂

anetka1701
29. črc 2018

No včera jsem jí dala i nahatou... Jinak tenoučké body s krátkým rukávem a přikrytá bambusovou plenou...

ladyhacek
29. črc 2018

syn kolem toho 5 měsíce spal v letním overalu přikryt jen lehkou dekou/plenou

pecinkaandulkova
autor
29. črc 2018

@badyr taky nepochopim..chudaci dedi..nedavno jsem potkala maminu co mela hluboky kocar v nem chlapecka s, cepkou rukavkama,a dupacky s dlouhym rukavem body..ditko cervene plakalo a, mama porad ss ssss ticho spinkej spinkej..malem me jeblo..😠

emamaira
29. črc 2018

Nas spinka jen v plince a tenouckym spacim pytli... Mame v loznici i 30 stupnu.

miba10
30. črc 2018

Jen v plince

lizzie02
30. črc 2018

@badyr V kočárku taky nespí, ale jak jsou tepla i doma tak ani doma je protivnéj a ne ne zabrat chvíli zchrupne u prsa, ale nemůže pořádně usnout ☹

lizzie02
30. črc 2018

@badyr jinak taky koukám ty maminky jak je vozí jeste plotnu přes to a přeci není problém ten kočárek nachvilicku otočit když tam svítí ☹

eldrag
30. črc 2018

kdyz jsme meli doma 30 st. spal kluk jen v pline od dvou mesicu

kamste
30. črc 2018

@badyr dělala jsem si "klimatizaci" na kočárek:
odkryla všechny větrací části ve stříšce, namočila a vyždímala velkou látkovou plenu/osušku a přehodila přes stříšku, pak ještě druhou od stříšky k držadlu (jako se teď prodávají ty clony na kočárek) - a dítka spala mnohem líp

petrasipkova1
30. črc 2018

@pecinkaandulkova normálně v overalu, předevčírem jsem dala jen body a měl úplně ledové nohy a ruce, v noci spí klidně,tak je mu asi fajn. Přes den je v bodycku. Do kočáru ho dávám jen do stínu na první dopoledni spaní cca v 9 hodin, pak už jsme doma, venku je děsně, natož v kočáru.

ivuse20
30. črc 2018

Spí jen v plence. Kdyby mu byla zima tak to poznám když k němu chodím. A venku taky no natočíme aby měl stín a spí jen v plencr. Je mu rok

terezs2716
30. črc 2018

Přes den chodí dcera v pravé poledne spát,tak uspím v kočárku ve stínu cca za 5 minut tuhá a pak ji dám do chladné chodby,na sobě má jen tričko a plínku,nezakrývám. V noci body s krátkým rukávem,ale je fakt,že doma máme příjemných cca 23-24 °C.
Teď koukám na teploměr a hrozných 36°C venku :/

Holky,ale mám super tip (možná jsem objevila ameriku,alo co už), včera jsme byli na prohlídce jeskyní,bylo tam 8°C - dcera to celé prochrápala v manduce a to v ní nikdy nespala,bylo tam nádherně,takže si konečně dvě hodinky schrupla 🙂

nafuka
30. črc 2018

@pecinkaandulkova 😨chudáček, musel být uvařený. Kdyby nedejbože zkolaboval, to by ženská hleděla. My spíme s malou nahatý, ona teda ještě v plínce na noc a dneska byla ráno odkrytá. Máme kolem 24 stupňů na spaní a přes noc ventilku otevřenou.

robin92
31. črc 2018

@pecinkaandulkova Dala bych bodynko s kratkym rukavem a ja jeste zapinam zvlhcovac vzduchu, at se nam lepe dycha 🙂.

katka900
31. črc 2018

má jen letní nátělníček🙂 i já v těch vedrech mám co dělat

beatapanackova
2. srp 2018

Mám 7 měsíční holčičku a spinká jen v bodyčku s krátkým rukávem

pecinkaandulkova
autor
3. srp 2018

@terezs2716 😁takze mam chodit spat do jeskyne? 😁😁😁
Super tip na vylet..

dupejj00
3. srp 2018

Nas spi v tenkem krarkem overalu,pres den,kdyz jsme venku,tak ma natelnikive body z Lidlu-https://www.lidl-shop.cz/LUPILU-Chlapecke-body-...
Doporucuju. Je tenke skoro prusvitne a dirkovane

terezs2716
3. srp 2018

@pecinkaandulkova kdyby tam neměli ty vysoké mříže,klidně tam i spím :DDDD