Ikea - přebalovací stůl SINGLAR. Jakou podložku dovnitř?

luciebol
24. lis 2019

Ahoj, chystám se pořizovat tento přebalovací pult, ale nelíbí se mi originální nafukovací podložka dovnitř. Nenašla jsem ale alternativu, která by se do něj vešla - vnitřní rozměry jsou atypické. Máte některá zkušenost s nějakou jinou než originální podložkou v kombinaci s použitím tohoto pultu? Případně budu moc ráda i za fotky a odkazy. Děkuji 🙂

zelenaesmolda
24. lis 2019

@luciebol
ja bych do tohohle prebalovaku nesla vubec,za prve protoze ma atypicke rozmery a bude se ti blbe shanet a pak i prodavat podlozka a za druhe kdyz jsem ho videla nazivo tak bych se bala,ze se pod ditetem rozpadne,je takovy einfachovy

klaarusa
24. lis 2019

Přebalovací pult jsem měla, je pravda, že jsem na něm moc neprebalovala, ale nemůžu říct, že by byl nekvalitní nebo nestabilní. Podložku jsem ne něj měla koupenou z jiného obchodu, rozměr byl o něco málo větší. Ale pokud jsem ji pekne zmackla, vešla se dobre.

luciebol
autor
24. lis 2019

@zelenaesmolda Děkuji za názor, ale asi záleží, kde jste ho viděla. Pokud na prodejně Ikea, kde je “rozvrzané” téměr vše, protože na to deset let nikdo nesáhl, aby dotáhnul šroubky a denně na stůl sahá tisíc lidí, tak to chápu. Protože mě takto odradila například postýlka, která byla na prodejně před rozpadem a u známé doma jsem z ní byla nadšená. Pult má odzkoušený švagrová i sestřenice, obě na dvou dětech a jsou nadmíru spokojené. A že ho neprodám? Denně vidím na bazarech objevující se a obratem mizící pulty z druhé ruky, jdou na dračku. Takže se nebojím, ale přesto děkuji za názor. 🙂

evula19
24. lis 2019

my ho máme - zatím ne v provozu, ale podložku mám z jiného obchodu a dá se tam vmáčknout. Rozviklaný určitě není..

luciebol
autor
24. lis 2019

@evula19 já se ptám právě na tu podložku - jaký rozměr máte? Mohla byste to případně vyfotit? Děkuji

zelenaesmolda
24. lis 2019

@luciebol
videla jsem ho na prodejne to je pravda ale zaroven tam byly i jine pulty a na tech bylo videt,ze jsou kvalitnejsi.ja osobne jsem prebalovak ani nemela,neni na nej misto a vubec mi nechybi,prebalovala jsem na zemi,tam mala nema kam spadnout 🙂

evula19
24. lis 2019

@luciebol mám tuto - jen z kamenné prodejny, jen jsem hledala obrázek: https://www.babydirekt.eu/cuddleco-prebalovaci-...

pipi_puncocha
24. lis 2019

My přebalovák SINGLAR taky máme a mám na něm tuto podložku: https://www.kocarky.cz/ceba-podlozka-70x50-dvoj... je tam dost zmáčklá a trochu se vlní, ale když se na to položí miminko tak je to úplně v pohodě, stejně je tam pár minut. Jo, a máme ho z druhé ruky a je stabilní, jsme s ním spokojení.

luciebol
autor
24. lis 2019

@evula19 děkuji moc za tip! 🙂

luciebol
autor
24. lis 2019

@pipi_puncocha děkuju 🙂

monaluza
24. lis 2019

Ja ho mela jen jako nahradni v horni koupelne, kde se jen obden koupalo, tak jsem mela reseni mirne provizorni: fleecovou deku poskladanou na dany rozmer obalenou kouskem nepromokave latky (frote laminovane polyuretanem, otoceno zaterem nahoru, dalo se to tak pekne otirat a samozrejme se to da cele vyprat).

martiniquest
24. lis 2019

Mame ho doma uz pres 3 roky, vypada stale jako novy, vubec se nerozviklal (triletak uz na nej leze sam, nechce se jinde oblikat). Koupila bych si ho zase. Mame k nemu ikeackou nafukovaci podlozku a je taky fajn. Sice se nam asi po dvou letech pichla jedna bocnice, ale slouzila dobre. Uz mame koupenou novou na druhe dite.

martiniquest
24. lis 2019

Jeste dodam, ze se pod nej vejde velka plastova ikeacka krabice, ve ktere skladujeme koleje a vlaky a na te polici mam velkou krabici na obleceni, ze ktereho syn vyrostl. Davame mu slusne zabrat. Moje matka tvrdila, ze se na nej dite vleze do pul roku, ze si mame koupit vetsi. Faktem je, ze na nem prevlikam dite s velikosti 98 (15,5 kg) a v pohode. Samozrejme mu trci nohy ven, ale to je prece jedno. Hlavne, ze se k nemu nemusim ohybat (za chvili rodim).

luciebol
autor
10. led 2020

Ahoj, obnovuji diskuzi. Nakonec jsem to vyřešila a koupila tuto podložku z Funbaby. Stála asi 400 Kč, velikostně je do tohoto přebalováku perfektní.

jana1202
12. črc 2020

@luciebol a aky ma rozmer ten prebalovak,ked je atypicky?

pellullinka
11. říj 2020

@luciebol ahoj, nemela bys odkaz, prosim?

baracadkova
5. bře 2021

@evula19 dobrý den chtěla sem se zeptat dam do ni tuto podložku ? https://www.mall.cz/prebalovaci-podlozky/okt-po...