Infračervený teploměr. Máte zkušenost?

katynka1984
2. pro 2011

Ahoj maminky, jsem tu nová a nevím jak přesně to tu chodí, ale chtěla bych se vás zeptat, jestli máte některá zkušenosti s infračeveným teploměrem.
http://lecimselevne.cz/shop.php?action=show_pro...
Já mám doma digitální a každý funguje a měří jiné hodnoty a to je mi pak na nic kyž mu nemůžu věřit. Děkuji za odpovědi.

lukza
3. pro 2011

já mám infra teploměr a musím říct že je super že nemusíš v noci budit dítko a strkat mu teploměr do zadečku ale nikdy mě nenaměřil stejně jak digitál a zjistila sem že třeba na začátku nad obočím měřil jiank jak uprostřed prostě jak si vychytáš kde přesně měřit tak je to pak super hlavně skrz to noční buzení aby jsi věděla že třeba teplota moc nestoupla.a já mám doma jinej který kde přepnou a dá se měřit i tekutina atd.

helulela
3. pro 2011

Věř digitálu. Infračervené teploměry hodně ovlivňuje způsob měření, okolní prostředí atd., v testech vycházely, že měří +/- 1 st. a to je celkem na nic, že...

arianka
3. pro 2011

Máme podobný a maximální spokojenost, neumím si představit, že v noci budím dítě kvůli měření teploty... Odchylky tam být mohou, záleží na kvalitě teploměru, mám doma oba, pokud bych potřebovala přeměřit, ale do teď používám jen bezdotykový.