Jak dlouho vám vydržela přebalovací podložka?

lela78
8. lis 2009

Možná trochu zbytečné téma, ale mě by zajímaly zkušenosti jiných maminek. Používáme od narození podložku s tvrdou deskou, co se dá položit krásně na postýlku či vanu. Teď už jí samozřejmě používám jen na oblékání a mazání po koupání, máme malou koupelnu, takže jí mám hezky na vaně, mám krásně všechno po ruce, takže nemusím prcka honit nahatýho po koupelně 😀 a je to tak trochu i moje pohodlnost, nechci přebíhat z koupelny do pokoje a tam následně tahat vše co mám v koupelně a teď v zimních měsících se mi nechce prcka tahat z krásně vyhřáté koupelny do chladného pokoje. Jen by mě zajímala taková přibližná nosnost podložky, když na ní děláme občas psí kusy ( ťuk, ťuk, zatím drží ) ,nikde jsem se nedočetla jakou váhu vůbec vydrží. Díky za vaše zkušenosti 😉

anta
8. lis 2009

Ahojky, my máme takovou tu podložku, která se dá dát na cokoli, není tedy s tvrdou podložkou, takže jí máme jen na posteli, je taková omyvatelná s výplní, která hřeje. Ale klukovi je už 16. měsíců a už je i potrhaná, ale to nevadí, pak jí stejně vyhodíme, až kluk nebude mít pleny, no to jsem zvědavá, kdy k tomu dojde

kacka.va
8. lis 2009

my ji používali jen při koupání a dodnes je jak nová 🙂

jabluncanka
8. lis 2009

...my jsme reklamovali podložku po 4.měsících...a teď už máme 3tí...strašně to praská

dadex
8. lis 2009

nam vydrzala presne rok a zacala sa trhat. ale mame makku. tiez si ju necham, kym mame plienky a potom sup do kosa, alebo sa este vyuzije na nieco vonku, uvidim. 😀

bera28
8. lis 2009

Já jí měla pouze 3 měsíce🙂

lucenek
8. lis 2009

leo já ji mám dodnes, malá bude mít 16měsíců a 10kilo.....a mám ji stejně jako ty přes vanu akdyž je v pyžamku tak si stoupne a kontoluje co má ve své kosmetické poličce...a u toho ji češu 😉

leonik
8. lis 2009

my už ji máme na druhý dítko a používání je na ní hodně znát, je hodně dotrhaná. Máme teda jen s tím měkkým dnem a položenou ji máme na pračce. Budu ji používat tak do roku, pak už ji zruším 🙂

zuza.m
8. lis 2009

no my mame tiež len taku mäkku a tiež ju mame už popraskanu,a to ju už ani nepouživam(asi od 10mes) lebo je dost velky a nechce ležat ked sa prebaluje.

lena27
9. lis 2009

my jsme si nechali pošít molitan koženkou - nezničitelné

pavlina05
9. lis 2009

my ji máme stále, máme 17 m 😉

vrtule83
9. lis 2009

mi měli také tu měkkou bez desky, měla jsem ji na přebalováku a vydržela cca rok, na kraji se potrhala a bylo to ostré tak letěla do popelnice

jtinacz
16. čer 2013

U prvního prcka tak do roka...ale ted mam doma 4mesicni mimi a stejne skoro prebaluju vetsinou na posteli 😀 takze prebalovak je....plnej kramu 🤐

elastiq
9. zář 2013

Používali jsme ji tak do jednoho roku věku malé, potom už byla ta podložka i natrhnutá, jak pořád šmejdila těma nožkama a už se potom přebalovala vestoje, nebo vleže na posteli, aby náhodou ještě nespadla z vyšší komody, nebo stolu, na který už se pomalu stejně ani nevešla 🙂