Jak funguje monitor dechu při zabaleném novorozeňátku?

claircatherine
22. led 2016

Ahoj holky,

jak funguje monitor dechu,když je mimi zabalené v zavinovačce,dece přípradně i nějakou podložkou pod sebou. Funguje i přes několik vrstev ?

Díky 😉

hrosatko87
22. led 2016

My měli monitor dechu, matraci, chránič matrace, prostěradlo, deku, zavinovačku a vše ok 🙂

lu88cie
22. led 2016

Taky jsme meli na monitiru vic vrstev a madraci a taky ok

claircatherine
autor
22. led 2016

@hrosatko87 jee tak to je paráda

annaluciapetrzel
22. led 2016

u nedonosenych deti se ale dava pod prosteradlo.

verunka_korunka
22. led 2016

Snímá i když jsem malou položila do normálního polštáře. Taky jsem se bála, proto jsme koupili nižší matraci, ale řekla bych že i silnější by nebyl problém. Když měla malá pod 3kg, tak jsem podložku dala na matraci a malou do zavinovačky, teď je už podložka pod matraci a malá stále v zavinovačce. Nikdy neopustil monitor poplach. Ani když teď v postýlce cestuje.

banditarich
22. led 2016

My máme matraci docela tlustou, malá je v zavinovačce a nejlepší je to vyzkoušet - vyndat dítě z postýlky při zapnutém monitoru, za chvíli začně tikat a pak řvát alarm - pak je vše ok. Rychlý a účinný test.

claircatherine
autor
22. led 2016

@banditarich To je dobrý nápad, děkuji

claircatherine
autor
22. led 2016

@verunka_korunka děkuji 🙂 a jakou značku máte vyzkoušenou?

hrosatko87
22. led 2016

@annaluciapetrzel My jsme narozeni o měsíc dřív a dali jsme jej od začátku pod matraci 😉

banditarich
22. led 2016

@claircatherine My máme půjčeno z porodnice BabySense II.

lajla
22. led 2016

Úplně normálně, nevadí to...stále snímá, je velmi citlivy

qz
22. led 2016

Funguje, kdyz jsou vsak slabsi baterky, muze to hazet falesne poplachy.

verunka_korunka
22. led 2016

@claircatherine máme nanny od Jablotronu. Máme 2 desky a jeden přístroj a je to parádní. Musím mít malou porad na monitoru (narozená jako extrémně nedonošená). Takže jedna podložka je v postýlce a druhá v kolébce v obýváku.

annaluciapetrzel
23. led 2016

@hrosatko87 takto to delali na obilnaku na nedonosencich a neminila jsem riskovat. dcera ale stejne nakonec mela monitor dechu na plenku kt za me je 100x lepsi nez deskovy. a mj. deskovy byl na houby ptze nespala v postylce 🙂

hrosatko87
23. led 2016

@annaluciapetrzel že existuje monitor přímo na plenku jsem se dozvěděla až tady na MK asi tak před měsícem. Patrik taky většínu noci spal se mnou v posteli a přes den na sedačce v obýváku a pořád jsem ho chodila kontrolovat 😀 Takže jsem monitor ani moc nepoužívala. Až teď....jenže mě tak dvakrát za týden v noci vzbudí, pač malý už cestuje po postýlce 😒

annaluciapetrzel
23. led 2016

@hrosatko87 ja jsem byla uplne na prasky ptze dcera nechtela spat v postylce takze jsem si vyguglila ten monitor na plenku a dcera ho nosila porad a fakt dlouho... a ja byla klidnejsi

claircatherine
autor
5. bře 2016

Holky a když pořídím ten klín pod hlavičku, pod matraci.. Bude taky monitor fungovat?

hrosatko87
5. bře 2016

@claircatherine a neni lepsi zvednout jednu stranu postylky??