Jak jste spokojeni s výrobky od firmy Pinkie?

rejdzi
8. čer 2011

Ahoj holky.Líbí se mě podložky od firmy Pinkie - uvažuji o koupi.A také se mě líbí od nich TAŠKA NA KOČÁREK PINKIE.Nemáte někdo tu tašku a jste spokojeni???Nebo jakou tašku mě spíš doporučíte?Kočárek mám Peg Perego tříkolku 🙂

takyja
15. čer 2011

Ahoj, mám podložku a materiál je teda za tu cenu nic moc. Zpracování normální, ale pro mne to bylo velké zklamání... Hodnotu to má tak 250,- Kč. V kočárku moc nedrží, napsali mi, že se do mého kočárku hodí, i když to není pravda. Nechala jsem si, protože jsem rychle potřebovala na cestování, ale jinak bych jim to hodila na hlavu.

vorllinka
15. čer 2011

Já jsem z věcmi od PINKIE moc spokojená. Mám podložku a dvě deky a kvalita, dle mého, super. Mám v plánu objednávat další podložku 😉

lucajdak
15. čer 2011

my máme taky podložku do kočárku a nic moc, přesně jak píše takyja☹
moc nedrží a kvalitou je tak na cenu konem 200kc

alisek
15. čer 2011

podložka s bočnicemi do kočáru je svým materiálem hrozná, měla jsem to hned vrátit, materiál šunt za ty prachy a pro kočárek CONCORD není vhodná!!!! deka je pěkná a asi i ceně odpovídá, taška mě přišla dost obyč už z obrázku.

akcull
15. čer 2011

My máme podložku do kočárku a tašku. oboje je moc hezké (krásné aplikace - malování), bylo to přímo na náš kočárek teutonia spirit a pasuje. Podložka ale sjíždí, chce si vymyslet nějaké kotvení (třeba na suché zipy nebo knoflíky), taška je jen taková obyč, rozhodně to nesupluje tašku na kočárek co se nabízí ke kočárkům. Já ji brala na prochajdy na telefon, peněženku, svetr pláštěnku nebo na malý nákup. Vevnitř nejsou žádné kapsy, prostě jen taková šusťáková taška, která se dá připnout na kočárek a ladí s podložkou (stejným motivem)....

weri1
15. čer 2011

podložka je na pohled hezká, ale ten matroš za ty prachy nic moc

hansed
16. čer 2011

já mám podložku a kočárek mám cam cortinu...jsem spokojená, příjemný materiál, jen sjíždí, tak uvažuju, že ji přichytím suchými zipy... ještě uvažuju dokoupit tašku na kočár, hledám něco levného a jednoduchého, co mi nebude líto, když to roztrhám...

macanet
16. čer 2011

Mám tašku a spokojenost, jen mě zarazilo, že je opička na tašce namalovaná, tak snad se neopere barva 😖
Za ty peníze je jinak super.

nunik
22. čer 2011

Máme podložku s opičkou a jsem spokojená,ale sjíždí.Měla jsem podložku od jiné paní,ale ta byla mnohem horší a sjížděla .

hojda
22. čer 2011

Taky mám, vypadají nádherně, bohužel na kočárku moc nedrží, chtělo by to lepší uchycení. o materiálech jsem s paní mluvila, ne vše je povoleno pro děti, tak nemá velký výběr, ale jinak je ok.

katule01
22. čer 2011

Podložka je na pohled nádherná, krásná barva, limetková barva nám suprově ladí k limetkovému lemování kočárku, opička krásná, ale za tu cenu jsem čekala opravdu lepší materiál, jak už tu bylo zmíněno! Jsem opravdu zvědavá, jestli se malý nebude na ní potit, jak je na stránkách zmíněno 😠 Na kočárek nám sice pasuje jak mi paní psala, ale sjíždí, takže by to chtělo vymyslet uchycení. Nicméně podložku jsem si nechala, protože je pratelná a když už jsem jí měla doma 😖 V obchodě bych si jí asi nekoupila. Uvažovala jsem ještě o té tašce, ale jak to tu čtu, tak asi nebude 😢

domiz
8. črc 2011

musím souhlasit,že mají nádherný věcičky.taky jsem objednávala podložku do sporťáčku..je nádherná,ale moc mě zklamala.materiál nic moc a taky nám tak sjížděla.do kočárku seděla,máme bez bočnic..nedávno jsme koupili novej sporťák a byla tam přímo podložka a to je úplně něco jinýho,nedá se to srovnat..chtěla jsem objednávat i deku do kočárku,ale s novým kočárkem nám přidali i krásnou teplou deku.no nevím jestli bych ještě něco objednala,aby bych nebyla zase překvapená🙂

yorii
12. srp 2016

Ahoj holky,
dneska jsem si koupila kočárek Baby Jogger City Elite a potřebovala bych poradit. Jaký je rozdíl mezi zimním fusakem Pinkie anebo nánožníkem s podložkou zvlášť Pinkie? Miminko se narodí začátkem listopadu, takže určitě potřebuji zimní vybavení, ale jaké? A kdybych kupovala tu podložku tak normální anebo prodlouženou?

http://www.pinkie.cz/fusak-green-monkey.html
http://www.pinkie.cz/nanoznik-turquoise-monkey-...
http://www.pinkie.cz/podlozka-turquoise-monkey....

meta123456789
17. srp 2016

Pinkie má super designy, z toho jsem byla nadšená, ale funkčně jsem byla trochu zklamaná. Podložka v kočárku nesedí dobře, pořád sjíždí dolů. Takže nakonec jsem nechala v kočáře original "nudnou" podložku a Pinkie mám někde zahrabanou..ale škoda, věci jsou moc krásný :(

yorii
23. srp 2016

Ahoj, díky za rady. Nakonec jsem si nechala ušít podložku na zakázku 🙂

evi_k
2. bře 2017

Dnes mi podložka přišla, ale jsem zklamaná. Musím si sama prostřihnout otvory na pásy, takže je to pak celé nitkové, v horším případě se to začne párat. Už po prvním použití se podložka nevrací do původního stavu, je různě promáčklá a je vidět, že moc toho nevydrží. Je to vyrobeno z nějakého plátna, které není vůbec elastické, takže čekám brzké vytahání. Navíc podložka nemá žádné uchycení, takže v kočárku lítá a dítě to často stahuje dolů. Celkově nákup opravdu nedoporučuji, za ty peníze to neodpovídá.

manchiniandrea
13. čer 2017

Zdravim,
Upozornuji na eshop PINKI.CZ.
Majitelka nekomunikuje, nevraci penize za radne vracene zbozi.
Reklamace zbozi-velikost, material je nemozna.
Prijdete jak o zbozi tak o penize.
Problem je jiz nahlasen coi.

vanea
13. čer 2017

@manchiniandrea pinki, nebo pinkie? tady se baví holky o pinkie ;) to jsou dva různé eshopy, tak abys zbytečně někoho nezmátla 🙂)

jinak mně by zajímaly zkušenosti se zimními fusaky od pinkie, hrozně se mi líbí, ale zas aby to něco vydrželo...

autumn11
10. črc 2017

ja mám od pinkie podložku do kočiara. Je celkom v pohode, ale dosť rýchlo sa vyprala farba.

sunflower_ps
11. zář 2017

Já jsem teda četla,že skoro všechny podložky ruznych značek sjíždějí dolů. Já mám Pinkie combi Mint, je krásná...sjížděla mi,ale po provléknutí stužky mezi otvory pro pásy a přivázání nepadá a vypadá to dobře. Mám celou sadu - i tašku a nánožník a jsem moc spokojená. Materiál kvalitní,funkční ..nepromokavý..krásně mi to oživilo kočár..horší je,že na té barvě je vidět každý flek,kdybych zvolila černou,bylo by to na 100% super