Jak koupete větší mimča?

mazlicek68
12. kvě 2017

Maminky jak koupete vetsi mimca? nam je 9 mesicu, a zatim furt koupeme v male vanicce,a ruce jako me ucili v porodnici, ale pride mi ze malej uz se tam moc nevejde a hlavne u toho chce sedet. mame koupene takove to lehatko do vanicky ale do te jeho male se nevejde.

rousse
12. kvě 2017

@mazlicek68 já malou ve 3 měsících šoupla normálně do vany.... Prvních pár měsíců na molitanové podložce, pak šla pryč i podložka....pokud má váš prcek 9 měsíců, tak si nemyslím, že by chtěl ve vaně pasivně ležet na lehátku - pořídila bych hračky do vody, posadila ho do napuštěné vany a ať si to pořádně užije 🙂

ninive211
12. kvě 2017

Jaj, no to už dááávno byla ve vaně! Od necelých 4 měsců. Však od půl roku se děti začínajítáčet na bříško, později na kolínka, zkouší sedět, proč je "trápit" v pidi vaničce, pokud máte velkou vanu? Nemusí být napuštěná plná vana, satí párcm. a pokud máte problémkvůli potřebě vody, tak však nemusí být každý den nebo se ve vodě pomimiku následně umyje i tatínek 😉

kacireksro
12. kvě 2017

ja ji mam jeste ve vanicce,ale mame velkou plastovou ,vleze se tam v pohode jeste v 8.mes.semtam ji napustim vanu,jeste uplne stabilne nesedi.mame obri vanu,tu kdybych mela napoustet kazdy den,byť par cm.asi by nas to zrujnovalo 😀

mammoth007
14. kvě 2017

Ja nemela vanicku ani u jednoho z deti. Kdyz byli mali, byli ve velky na lehatku, kdyz zacali sedet, tak normalka s hrackama. Nejak me predstava manipulace, napousteni a vypousteni plastove vanicky desi.

vila_z_lesa
14. kvě 2017

vaničku jsem použila 2x, pak jsem si malou začla brát do vany k sobě a jak bude sedět, bude si tam hrát v sedě

msimankova
14. kvě 2017

Já mám ve vaně dětskou vaničku, dcerce do ní naházím hračky a je to 🙂

izz76
14. kvě 2017

@mazlicek68 Tak ať sedí ve vaničce nebo ve vaně a hraje si při koupání z hračkama,to milujou všechny děti.

youngmommy97
14. kvě 2017

My koupeme hlavně ve vaničce, výjimečně ve vaně. Je nám 8 měsíců. 🙂