Jak poznám pyžamové kalhoty od tepláků?

malytlustyhroch
17. srp 2019

Syn jde v zari do skolky a ja nepoznam jednobarevne pyzamove kalhoty od lehkych teplaku. Je v nich nejaky objektivni rozdil? Nechci, aby se ve skolce zapsal, jako kuriozni pripad, co chodi cely den v pyzamu...
Vetsinu obleceni jsme dostali, tak ani nevim, co melo puvodne byt. A na modu proste nemam oko. Poradite nekdo? Pripadne, co nosi vasi triletaci ve skolce?

poah
17. srp 2019

Tak pokud to nepoznas na prvni pohled,tak je to podle me ok a nepoznaji to ani ostatni. 😉 Ja jsem jednou i zamerne koupila pyzamo,aby mel ty kalhoty jako teplaky,je to tenke 100% bavlna,pohodlne. A sehnat fakt tenke teplaky je skoro nemozny. U nas ve skolce maji dost tep!o,takze v klasickych teplakach by se upekl. Co jsem videla,tak kluci nosi teplaky,nekteri jen puncochace, ja synum siju tenke jednoduche kalhoty. Na nejakou modu tam nikdo nehledi 😉

kittyy17
17. srp 2019

@malytlustyhroch nepoznáš, pokud nemají klasický pyzamovy vzorek. Já jsem koupila letní pyžamo u tamanu, kvůli lehkým teplakovym kratasum. Nosil je celé léto na hřiště

jannym
17. srp 2019

Pokud to nepoznate, tak se tim netrapte, dite za exota nebude, dcera ma za sebou tri roky ve skolce a ceka ji jeste jeden, zatim se ji povedlo dojit do skolky bez kalhotek, s trikem naruby, s kazdou ponozkou jinou atd. A to skoro vsem detem co jsem tak pozorovala navic pri prevlikani ve skolce je to obcas divocina a kdyz vyzvedava tatinek obcas ani nema svoje obleceni...no hlavne ze privede spravne dite ale uz se nam ve skolce stalo ze mu chteli vydat jine ditko 🙂, nastesti se oba branili ze k sobe nepatri tak to dopadlo dobre

ladyhacek
17. srp 2019

Pozná se to těžko, ale přijde mi že pyžamo má užší gumu v pase a určitě pyžamo není dle mě zavazovaci v pase

popelka1984
17. srp 2019

To poznáte nebojte, pyžamo obvykle bývá pohodlnější, vzdušnější, ze slabší látky, s příjemnější podšívkou, nebo spíš se žádnou podšívkou, můžou mít oproti teplákům užší nebo placatější gumu, tepláky bývají na omak na rubu i líci jiné. Nebo si najděte na internetu pyžama a tepláky a přibližně zjistíte jak co vypadá. Nebo nám sem něco vyfoťte a my vám řeknem

malytlustyhroch
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mavanka
21. srp 2019

Za me je to spis pyzamo, tepláky, co máme doma, mají v pase naplet, jako na koncích nohavic

sunflowerr
21. srp 2019

@malytlustyhroch
já bych tyto kalhoty dala klidně na hraní jako leginky, lehké tepláčky... syn nosi takove teď v tomto počasí, kdyz je chladněji, běžně. 😅
A třeba ty teplacky z lidlu, me prijdou jako pyzamove kalhoty. Jsou taky tenké, my používáme tak i tak. Jako lehké kalhoty pres den a kdyz je v noci chladno, tak jako pyžamo k body... ja myslim ze to je uplne jedno. A ve skolce si myslím ze to nikdo taky rozlišovat nebude 🤷 hlavně, aby věděl, co ma na spaní a co na hraní a případně se do tech správných kalhot oblekl.

sunflowerr
21. srp 2019

@malytlustyhroch
Tyto kalhoty taky maji v pase gumu, jako ty vaše modre. Nosime je jako lehke kalhoty v lete, a podobne davam i na spani, kdyz je chladněji.

luckavolosyn
21. srp 2019

Hele já zaboha nikde nemohla sehnat tenký tepláky pro malyho když už je teplo ale ne na kratasy a koupila jsem v Lidlu a Kik dívčí leginy. Proste černý a odstíny šedý a no stress 😄

poah
21. srp 2019

@luckavolosyn a nemaji to moc obtazeny? Ja jsem jednou koupila divci cernou mikinu,ze je to jedno a mel to pres bricho uplne narvany.

luckavolosyn
21. srp 2019

@poah jsou mu 3,5 a nohy ma jak pavouk, takže mu přes lýtka i v pase plandaji a jsou volný